LIDL tekstilė

Kas daro „Lidl“ tekstilę ypatingą? Išskirtinė visų gamybos etapų priežiūra: nuo verpalų iki galutinio produkto jūsų spintoje, kurį dėvėsite ar naudosite ne vieną sezoną.

 

„Lidl“ tekstilė – kasdien tik tai, kas patogu. Judėkite laisvai, lengvai, kūrybiškai, nes nuo pat pirmos akimirkos pakeri puiki kokybė ir dėvėjimo lengvumas. Mėgaukitės spalvomis, raštais, kirpimu, naujomis detalėmis ir akcentais. Atraskite paprastumo žavesį ir skirtingus stilius, diktuokite savo mados tendencijas. Nes grožis tiesiogiai susijęs su mada ir paprastumu. Kiekviena diena turi būti paprasta. O jūsų tekstilė – kokybiška ir lengva. Nes kai dėvėti lengva – tai ir patogu. Juk taip gera mėgautis kiekviena diena. Ir taip nuostabu visą dieną jaustis lengvai.

 

Nuo apatinio trikotažo iki viršutinių drabužių. Nuo kasdienės aprangos iki intensyvių sporto treniruočių. Nuo mažo iki didelio. Miestui. Laisvalaikiui. Darbui. Bet kokiai progai. Kiekvienam. Tiesiog kasdien. Kokybiška tekstilė už pagrįstą kainą, kuri džiugina.

ESMARA - Moterų mada kiekvienai dienai

ESMARA

Moterų mada kiekvienai dienai

Madingi, stilingi, spalvingi moterų drabužiai kiekvienai progai ir kasdienai. Išskirtinė sudėtis, skirtingos formos ir modeliai. Kaip norite atrodyti šiandien: formaliai ar kūrybiškai? Rinksitės laisvą miesto ir laisvalaikio ar konservatyvų darbo aplinkos stilių? O gal sužavės mielas spalvinis chaosas? Tik kokybiški, Hohenšteino instituto standartus atitinkantys, tvarūs audiniai, griežtus kokybiškos tekstilės standartus pagrindžiantys medžiagų sprendimai ir natūralumas. Kad dėvėti būtų patogu kasdien.

LIVERGY

LIVERGY

Tinkama apranga kiekvienai progai

Stilinga ir patogi vyrų apranga kiekvienai dienai ir progai. Kokybė, suderinta su funkcionalumu ir patogumu, atsiskleidžia kiekvieną dėvėjimo dieną. Klasika, skirtingų modelių derinimas, formos, siluetai arba stilius ir komfortas, ramios, pastelinės spalvos. Svarbiausia – jaustis gerai ir atrodyti puikiai, kad ir kokia veikla užsiimtum. Tiesiog taip, kaip visada. Patogiai.

ESMARA Lingerie

ESMARA LINGERIE

Arčiausiai Jūsų kūno

Madinga spauda, raukiniai, natūralūs pluoštai su daug medvilnės ar viskozės, lengvai, it vasaros vėsa priglundantys audiniai, kuriuos lengva derinti su kitais drabužiais ir deriniais. Tokios – visiškai malonios liesti – medžiagos ir natūralumas arba gausybė nėrinių ir elegantiškų siuvinių su dekoratyviais stilingais elementais, kad atrodytum žaviai net pasitinkant sapnus. Apatinis trikotažas, kuris nevaržo judesių, kuris leidžia jaustis laisvai ir patogiai. Kasdien. Kasnakt.

CRIVIT apranga sportui

CRIVIT

Jei sportas – Jūsų aistra

Sportas suderintas su laisvalaikiu, pomėgiai – su fizine veikla. „Crivit“ logotipu pažymėtas funkcionalus sportinis audinys greitai džiūsta ir šalina drėgmę, puikiai priglunda, kad pasiektumėte aukščiausius užsibrėžtus tikslus. Lankstumas, komfortas, laidumas orui ir puikiai drėgmę šalinantys optimalūs funkciniai sprendimai idealiai dera su lengvomis, specialiai sportui pritaikytomis medžiagomis. Papildomos detalės, pvz., šviesą atspindintys elementai ar raktų kišenė, visada pravers, siekiant optimalaus rezultato. Sportuok lengvai. Nes kokybiškas funkcinis drabužis – pusė pasiekto rezultato.

PEPPERTS drabužiai

PEPPERTS

Taip, kaip nori atrodyti Tu

Madingai atrodo, kad dar labiau savimi pasitikėtum ir jaustumeisi užtikrintas. Rinkis spalvas ir modelius, kad akcentuotum tai, koks esi tu, ir visada būtum pirmas. Nevaržyk savo judėjimo laisvės ir požiūrio: išreikšk save spalvomis, linksma spauda ir detalėmis, kurios pravers kasdien. Ar žinojai, kad mūsų aprangoje kišenės – tiesiog būtinas atributas? Juk visada rasi, ką į jas įdėti, tiesa? Žaviai ir linksmai. Kokybiškai ir spalvingai. Kokybė, patvirtinta griežčiausių standartų, ir patogumas, kurį junti kasdien. Visiems – ir mergaitėms, ir berniukams.

Kokybės ženklai

 • HOHENSTEIN Fit

  Tikrinamas naujų drabužių dydžių tinkamumas. Vykdomi išbaigtumo (apdirbimo) bandymai. Vykdomi lyginamieji tinkamumo ir apdirbimo tyrimai. Prekių patikra pagal pateiktą galutinę tekstilės matavimo lentelę. Atitikties patikra pagal DIN EN 14 682 (02.08). Baigtinės matavimo lentelės optimizavimas. Techninių sąlygų testavimas. Formos testavimas naudojant 3D kūno skaitytuvą

 • HOHENSTEIN PassForm

  Tiriamą dydį nustato nepriklausomi Hohenšteino instituto inspektoriai. Tinkamumas tikrinamas tiek naujo tekstilės gaminio, tiek naudoto, atsižvelgiant į priežiūros etiketėje nurodytas procedūras. Vertinimą atlieka patyrę drabužių inžinieriai, naudodamiesi žmonėms pritaikytais modeliais. Tik jei nustatytas dydis atitinka reikalavimus, gaminiui suteikiamas Hohenšteino instituto kokybės ženklas.

 • HOHENSTEIN Verified Fit

  Šis ženklas nurodo, kad tekstilė atitinka nurodytą dydį, atitinka aprašą ir yra paruošta naudoti (dėvėti).. Tinkamumas tikrinamas tiek visiškai naujo, tiek pagal priežiūros etiketėje nurodytą informaciją išskalbto gaminio.. Vertinimą atlieka patyrę drabužių inžinieriai, naudodamiesi žmonėms pritaikytais modeliais.. Jei drabužis atitinka patikros rezultatus, gaminys tvirtinamas Hohenšteino instituto kokybės ženklu.

 • OEKO-TEX® STANDARD

  Visuotinai pripažintas standartas užtikrina, kad sertifikuota produkcija atitinka griežtas leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normas, nekenkia ir yra saugi vartotojui.

 • „EcoVero™“

  „Lenzing™ EcoVero™“ ženklu pažymėti viskozės pluoštai teikia atsakomybės pojūtį, mat jūsų mados sprendimai yra paremti ekologijos principais ir nedaro beveik jokio poveikio aplinkai. Šie pluoštai gaminami iš tvarios medienos ir plaušienos, gaunami iš sertifikuotų ir kontroliuojamų šaltinių, be to, atitinka aukštus aplinkos apsaugos standartus per visą jų gamybos ciklą. „Lenzing™ EcoVero™“ – tai ypač aplinką tausojantys procesai ir puiki gaminio kokybė visą naudojimo laikotarpį.

 • YKK

  Funkcionalūs, kokybiški, patentuoti užtrauktukai.