Banner

Tekstilė

LIDL tekstilė

Kas daro „Lidl“ tekstilę ypatingą? Išskirtinė visų gamybos etapų priežiūra: nuo verpalų iki galutinio produkto jūsų spintoje, kurį dėvėsite ar naudosite ne vieną sezoną.


„Lidl“ tekstilė – kasdien tik tai, kas patogu. Judėkite laisvai, lengvai, kūrybiškai, nes nuo pat pirmos akimirkos pakeri puiki kokybė ir dėvėjimo lengvumas. Mėgaukitės spalvomis, raštais, kirpimu, naujomis detalėmis ir akcentais. Atraskite paprastumo žavesį ir skirtingus stilius, diktuokite savo mados tendencijas. Nes grožis tiesiogiai susijęs su mada ir paprastumu. Kiekviena diena turi būti paprasta. O jūsų tekstilė – kokybiška ir lengva. Nes kai dėvėti lengva – tai ir patogu. Juk taip gera mėgautis kiekviena diena. Ir taip nuostabu visą dieną jaustis lengvai.


Nuo apatinio trikotažo iki viršutinių drabužių. Nuo kasdienės aprangos iki intensyvių sporto treniruočių. Nuo mažo iki didelio. Miestui. Laisvalaikiui. Darbui. Bet kokiai progai. Kiekvienam. Tiesiog kasdien. Kokybiška tekstilė už pagrįstą kainą, kuri džiugina.

ESMARA

ESMARA

Moterų mada kiekvienai dienai


Madingi, stilingi, spalvingi moterų drabužiai kiekvienai progai ir kasdienai. Išskirtinė sudėtis, skirtingos formos ir modeliai. Kaip norite atrodyti šiandien: formaliai ar kūrybiškai? Rinksitės laisvą miesto ir laisvalaikio ar konservatyvų darbo aplinkos stilių? O gal sužavės mielas spalvinis chaosas? Tik kokybiški, Hohenšteino instituto standartus atitinkantys, tvarūs audiniai, griežtus kokybiškos tekstilės standartus pagrindžiantys medžiagų sprendimai ir natūralumas. Kad dėvėti būtų patogu kasdien.

ESMARA LINGERIE

ESMARA LINGERIE

Arčiausiai Jūsų kūno


Madinga spauda, raukiniai, natūralūs pluoštai su daug medvilnės ar viskozės, lengvai, it vasaros vėsa priglundantys audiniai, kuriuos lengva derinti su kitais drabužiais ir deriniais. Tokios – visiškai malonios liesti – medžiagos ir natūralumas arba gausybė nėrinių ir elegantiškų siuvinių su dekoratyviais stilingais elementais, kad atrodytum žaviai net pasitinkant sapnus. Apatinis trikotažas, kuris nevaržo judesių, kuris leidžia jaustis laisvai ir patogiai. Kasdien. Kasnakt.

LIVERGY

LIVERGY

Tinkama apranga kiekvienai progai


Stilinga ir patogi vyrų apranga kiekvienai dienai ir progai. Kokybė, suderinta su funkcionalumu ir patogumu, atsiskleidžia kiekvieną dėvėjimo dieną. Klasika, skirtingų modelių derinimas, formos, siluetai arba stilius ir komfortas, ramios, pastelinės spalvos. Svarbiausia – jaustis gerai ir atrodyti puikiai, kad ir kokia veikla užsiimtum. Tiesiog taip, kaip visada. Patogiai.

CRIVIT

CRIVIT

Jei sportas – Jūsų aistra


Sportas suderintas su laisvalaikiu, pomėgiai – su fizine veikla. „Crivit“ logotipu pažymėtas funkcionalus sportinis audinys greitai džiūsta ir šalina drėgmę, puikiai priglunda, kad pasiektumėte aukščiausius užsibrėžtus tikslus. Lankstumas, komfortas, laidumas orui ir puikiai drėgmę šalinantys optimalūs funkciniai sprendimai idealiai dera su lengvomis, specialiai sportui pritaikytomis medžiagomis. Papildomos detalės, pvz., šviesą atspindintys elementai ar raktų kišenė, visada pravers, siekiant optimalaus rezultato. Sportuok lengvai. Nes kokybiškas funkcinis drabužis – pusė pasiekto rezultato.

PEPPERTS

PEPPERTS

Taip, kaip nori atrodyti Tu


Madingai atrodo, kad dar labiau savimi pasitikėtum ir jaustumeisi užtikrintas. Rinkis spalvas ir modelius, kad akcentuotum tai, koks esi tu, ir visada būtum pirmas. Nevaržyk savo judėjimo laisvės ir požiūrio: išreikšk save spalvomis, linksma spauda ir detalėmis, kurios pravers kasdien. Ar žinojai, kad mūsų aprangoje kišenės – tiesiog būtinas atributas? Juk visada rasi, ką į jas įdėti, tiesa? Žaviai ir linksmai. Kokybiškai ir spalvingai. Kokybė, patvirtinta griežčiausių standartų, ir patogumas, kurį junti kasdien. Visiems – ir mergaitėms, ir berniukams.

Kokybės ženklai

 1. HOHENSTEIN Verified Fit

  HOHENSTEIN Verified Fit

  Šis ženklas nurodo, kad tekstilė atitinka nurodytą dydį, atitinka aprašą ir yra paruošta naudoti (dėvėti). Tinkamumas tikrinamas tiek visiškai naujo, tiek pagal priežiūros etiketėje nurodytą informaciją išskalbto gaminio.

 2. OEKO-TEX® STANDARD

  OEKO-TEX® STANDARD

  Visuotinai pripažintas standartas užtikrina, kad sertifikuota produkcija atitinka griežtas leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normas, nekenkia ir yra saugi vartotojui.

 3. „EcoVero™“

  „EcoVero™“

  „Lenzing™ EcoVero™“ ženklu pažymėti viskozės pluoštai gaminami iš tvarios medienos ir plaušienos, gaunami iš sertifikuotų ir kontroliuojamų šaltinių, be to, atitinka aukštus aplinkos apsaugos standartus per visą jų gamybos ciklą.

 4. YKK

  YKK

  Funkcionalūs, kokybiški, patentuoti užtrauktukai.