Banner

Dovanų kortelių juridiniams asmenims užsakymas

Kad pasiruošimas švenčių maratonui būtų lengvesnis ir sklandesnis pristatome naujieną – elektronines „Lidl“ prekybos tinklo dovanų korteles. Nuo šiol įprastą 10, 20, 50 eurų vertės plastikinių dovanų kortelių asortimentą papildė elektroninės dovanų kortelės, skirtos juridiniams asmenims. Jas įsigijusios įmonės Kalėdų ar kitų švenčių proga padovanos savo darbuotojams galimybę įsigyti tai, kas labiausiai atitinka jų poreikius.


Korteles juridiniams asmenims galima užsakyti elektroniniu būdu. Tereikia užpildyti žemiau esančią užsakymo formą. Pildant užsakymo duomenis, juridinis asmuo turi pateikti informaciją apie norimą įsigyti dovanų kortelių kiekį ir jų nominalo vertę.


Pateikus užsakymą, nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųsti dokumentai, o vėliau ir nuoroda su unikaliu slaptažodžiu. Atsidaręs šią nuorodą, klientas galės atsisiųsti visas užsakytas dovanų korteles ir elektroniniu paštu išsiųsti savo darbuotojams. Tokiu būdu galima išvengti ne tik ilgo laukimo, kol kurjeris pristatys užsakymą, bet dovanas švenčių proga įteikti saugiai – apribojant nebūtinus kontaktus.