Banner

Hohenšteino instituto sertifikatas

HOHENŠTEINO INSTITUTO SERTIFIKATAS

Text And Image Section

Ar esate pastebėję ant LIDL tekstilės gaminių esančias kokybės sertifikatų etiketes? Atkreipkite į jas dėmesį, nes šie sertifikatai yra suteikiami tik po nuodugnių patikrų ir žymi jūsų įsigyto gaminio kokybę.


Tekstilė yra tai, kas visada arčiausiai žmogaus. Drabužiai, patalynė ir rankšluosčiai tiesiogiai liečiasi prie odos. Labai svarbu, kad tai, kas taip mums artima, būtų kokybiška ir padėtų dar geriau jaustis, todėl LIDL teikia ypatingą dėmesį tekstilės gaiminių kokybei.


Rūpindamasis tekstilės kokybe, LIDL bendradarbiauja su HOHENŠTEINO INSTITUTU. Tai ilgametę patirtį turinti, nepriklausoma, akredituota institucija.

MODERNIOSE HOHENŠTEINO INSTITUTO LABORATORIJOSE TIKRINAMA:

KŪDIKIŲ, SPORTO IR KITŲ SPECIALIŲJŲ DRABUŽIŲ AR NAMŲ TEKSTILĖS PAPILDOMOS PATIKROS:

HOHENŠTEINO INSTITUTAS SUTEIKIA SERTIFIKATUS:

  1. OEKO-TEX® STANDARD

    OEKO-TEX® STANDARD

    LIDL tekstilė neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams, tai užtikri­na gaminiams suteikiamas visame pasaulyje pripažintas „Oeko-Tex 100”, sertifikatas. „Oeko-Tex 100” reikala­vimuose pateiktos griežtos leistinų kenksmingųjų medziagų kiekių normos.

  2. Patikrinta kokybė

    Patikrinta kokybė

    Ne mažiau svarbus yra ir specialiai LIDL kartu su Hohenšteino institutu sukurtas kokybės ženklas „Patikrinta kokybė”. Šiuo ženklu pažymėti produktai įvertinti trijose kategorijose: kenksmingųjų medžiagų, gaminio kokybės, tinkamo dydžio.