„Lidl Plus“ privatumo politika

Paskutinių pakeitimų data: 2024 vasaris

Versija: 1.5.2


Dėkojame, kad domitės „Lidl Plus“.


Duomenų apsaugos apžvalga


Kas mes esame?

Esame „Lidl Stiftung & Co. KG“, Stiftsbergstrasse 1, 74167 Nekarsulmas, Vokietija (toliau – Lidl Stiftung, mes arba mus) ir klientų aptarnavimo programos „Lidl Plus“ operatorius. Mes esame atsakingi už Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei apsaugą „Lidl Plus“ programėlėje.


Kas yra „Lidl Plus“?


„Lidl Plus“ skirta vartotojams, norintiems gauti asmeniškai pritaikytą informaciją apie mūsų pasiūlymus, akcijas, taip pat atrinktų partnerių ir kitų Lidl grupei priklausančių įmonių produktus ir paslaugas. Jūsų interesų profilį nustatysime pagal Jūsų pirkimo elgseną, naudojimąsi mūsų programėle ir kitomis Lidl grupės skaitmeninėmis paslaugomis.


Kokius Jūsų asmens duomenis renkame?


Renkame Jūsų asmens duomenis, kuriuos pateikiate užsiregistruodami „Lidl Plus“. Be to, renkame Jūsų pirkimo ir naudojimo elgseną, susijusią su „Lidl Plus“ programėle ir kitomis Jūsų naudojamomis Lidl grupės skaitmeninėmis paslaugomis.


Kodėl renkame šiuos asmens duomenis ir kokiais tikslais juos naudojame?


Jūsų asmens duomenis tvarkome daugiausia siekdami vykdyti sutartį, sudarytą su mumis pagal Jūsų užpildytą registraciją, t. y. siekdami nustatyti Jūsų galimus interesus pagal Jūsų pirkimo ir naudojimo elgseną, susijusią su Lidl įmonių grupės produktais ir paslaugomis, ir teikti Jums asmeniškai pritaikytą informaciją bei pasiūlymus.


Jei davėte sutikimą, el. paštu, aktyviaisiais pranešimais arba SMS žinute siųsime Jums pritaikytą informaciją apie aktualias Lidl akcijas ir pasiūlymus.


Be to, mes taip pat turime teisėtą interesą, kad Jūsų patirtis, susijusi su „Lidl Plus“, būtų kuo paprastesnė ir veiksmingesnė.


Kam perduodame Jūsų asmens duomenis?


Kai kuriais atvejais Jūsų asmens duomenis perduodame paslaugų teikėjams, kuriuos įpareigojame sutartimis ir kuriuos reguliariai tikriname. Šios įmonės niekada nesiekia savo tikslų naudodamos Jūsų asmens duomenis. Be to, Jūsų asmens duomenys gali būti perduodami nacionalinėms Lidl bendrovėms, siekiant pateikti Jums aktualų turinį arba vykdyti atitinkamos nacionalinės bendrovės organizuojamą konkursą, jei davėte sutikimą.


Jei asmens duomenis perduodame gavėjams ne Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse, užtikriname, kad tinkamas duomenų apsaugos lygis būtų užtikrintas tokiomis priemonėmis kaip: įmonei privalomos duomenų apsaugos taisyklės, standartinės sutarčių sąlygos, sertifikavimo mechanizmai ar pripažinti elgesio kodeksai.


Kiek laiko saugome Jūsų asmens duomenis?


Jūsų asmens duomenys bus nuasmeninti, kai tik mes nebeturėsime tikslo jų naudoti. Paprastai Jūsų asmens duomenis saugome visą Jūsų dalyvavimo „Lidl Plus“ lojalumo programoje laikotarpį. Jei esate neaktyvus programėlėje 24 mėnesius, informuosime Jus apie planuojamą ištrynimą.


Kokias turite teises, susijusias su Jūsų asmens duomenų tvarkymu?


Jei pageidaujate susipažinti su mūsų saugomais Jūsų asmens duomenimis arba gauti jų kopiją, mes, žinoma, įgyvendinsime šią Jūsų teisę nemokamai. Esant atitinkamoms teisinėms sąlygoms, Jūs taip pat turite teisę reikalauti, kad neteisingi duomenys būtų ištaisyti. Be to, Jūs galite reikalauti ištrinti savo asmens duomenis, apriboti savo asmens duomenų tvarkymą ir perdavimą bei prieštarauti asmens duomenų tvarkymui, kai asmens duomenis tvarkome remdamiesi teisėtu interesu arba viešuoju interesu. Taip pat galite bet kada atšaukti sutikimą, duotą „Lidl Plus“ lojalumo programos metu. Turite teisę pateikti skundą atsakingai priežiūros institucijai.


Maloniai prašome perskaityti toliau pateiktą mūsų duomenų apsaugos politiką, kurioje rasite daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkome Jūsų duomenis. Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti pirmiau nurodytu pašto adresu arba el. paštu: duomenuapsauga@lidlplus.lt.


„Lidl Plus“ privatumo politika


„Lidl Plus“ – tai Lidl įmonių grupės lojalumo programa (toliau – Paslauga arba „Lidl Plus“), kurią administruoja „Lidl Stiftung & Co. KG“, Stiftsbergstrasse 1, 74167 Nekarsulmas, Vokietija (toliau – Lidl Stiftung, mes arba mums). Lidl Stiftung tvarko Paslaugai teikti būtinus duomenis kaip duomenų valdytoja ta apimtimi, kuria ji renka, kaupia, vertina ir persiunčia vietinei bendrovei UAB „Lidl Lietuva“ (toliau kartu su Lidl Stiftung vadinamos Lidl bendrovės). Kai kurių duomenų tvarkyme turi dalyvauti Lidl grupė (toliau – Įmonių grupė).


Tuo atveju, kai šios Lidl bendrovės teikiant Paslaugą gauna duomenis remdamosi Jūsų savanorišku sutikimu ir informuoja Jus apie aktualius pasiūlymus bei akcijas, jos veiklą vykdo savarankiškai kaip duomenų valdytojos, veikiančios pagal atitinkamas duomenų apsaugos taisykles ir teisės aktus.


Ši privatumo politika taikoma duomenų tvarkymo veikloms, kurias kaip duomenų valdytoja vykdo Lidl Stiftung. Su duomenų apsaugos pareigūnu galima susisiekti aukščiau nurodytu pašto adresu arba elektroninio pašto adresu duomenuapsauga@lidlplus.lt.


Paslauga yra skirta naudotojams (toliau – Naudotojai arba Jūs), pageidaujantiems iš Lidl Stiftung gauti suasmenintą informaciją apie „Lidl Plus“ pasiūlymus bei akcijas, taip pat apie atrinktų bendradarbiavimo partnerių ir Lidl bendrovių pasiūlymus, prekes arba paslaugas, kuo labiau atitinkančias Jūsų interesus. Atitinkamų interesų nustatymo pagrindas yra Lidl bendrovių produktų pirkimas ir paslaugų naudojimas, kurie išsamiau paaiškinami toliau.


Pasirinkę „Lidl Plus“, galėsite naudotis įvairiomis, specialiai Jums pritaikytomis paslaugomis. Šios paslaugos pirmiausia apima galimybę gauti specialiai Jūsų poreikiams ir pageidavimams priderintus pasiūlymus, dalyvauti konkursuose ir sužinoti apie išskirtines nuolaidas bei specialias akcijas, apsiperkant parduotuvėje ir internetu pasirinktose Įmonių grupės internetinėse parduotuvėse. Priklausomai nuo to, kur ir kokia apimtimi naudojatės Paslaugomis, Jūsų duomenis Lidl Stiftung persiunčia tam tikroms Lidl bendrovėms, siekdama suteikti Jums atitinkamas paslaugas.


1. Kokius duomenis apie Jus renkame ir kokius komunikacijos kanalus tam tikslui naudojame?


1.1. Registracija „Lidl Plus“


Atliekant registraciją, mes prašome pateikti šiuos pagrindinius kliento duomenis: vardą, pavardę, gimimo datą, elektroninio pašto adresą, mobiliojo ryšio telefono numerį ir mėgstamą Lidl parduotuvę. Papildomai galima nurodyti kreipinį, lytį ir adresą (gatvę, namo numerį, pašto kodą, miestą ir šalį). Be to, siekiant nustatyti mėgstamą parduotuvę, gali būti naudojama Jūsų mobiliojo galinio įrenginio geografinės vietos nustatymo funkcija.


1.2. Informacija paskyroje „My Lidl“


Jei savo paskyroje „My Lidl“ savanoriškai suteikėte tam tikrą informaciją apie savo gyvenimo aplinkybes ir pomėgius, taip pat Jūsų vaiko gimimo datą, mes šią informaciją taip pat renkame „Lidl Plus“ tikslams.


1.3. Apsilankymai parduotuvėse


Jei apsilankymo parduotuvėje metu Jūs atskleidžiate savo tapatybę kasoje, prie karštų gėrimų ar kitų automatų, mes renkame informaciją apie parduotuvę, kurioje lankotės, Jūsų įsigytų ar grąžintų produktų rūšį, kiekį ir kainą, Jūsų panaudotus kuponus, čekio sumą, apmokėjimo operacijos laiką ir naudojamų atsiskaitymo priemonių tipą. Jūsų apsipirkimą susiejame su Jūsų pirkėjo paskyra 2 punkte nurodytiems tikslams, pavyzdžiui, siekdami pateikti Jums prie Jūsų pomėgių ir interesų priderintus pasiūlymus ir sudaryti galimybę dalyvauti akcijose.

Savo tapatybę kasoje galite atskleisti naudodami skaitmeninę pirkėjo kortelę arba registracijos metu nurodydami savo mobiliojo ryšio telefono numerį. Prekybos automatuose Jūsų atpažinimas galimas tik Jums naudojantis skaitmenine kliento kortele.


1.4. Produktų rezervavimas


Jei per „Lidl Plus“ programėlę rezervuojate atitinkamus produktus tam, kad vėliau juos įsigytumėte parduotuvėje ir naudotumėte „Lidl Plus“ programėlę (toks naudojimas suprantamas kaip pirminis prisijungimas prie „Lidl Plus“ paskyros programėlėje, kuris gali vykti automatiškai po sėkmingos registracijos), mes renkame šią informaciją 2 skyriuje nurodytais tikslais, visų pirma tam, kad galėtume Jums pasiūlyti konkrečiai Jūsų pageidavimus ir interesus atitinkančius pasiūlymus, taip pat dalyvauti akcijose. Tai atliekama rezervuotų produktų pirkimą priskiriant Jūsų užsakymui.


1.5. Klientų aptarnavimo skyrius


Jums susisiekus su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi, mes naudojame duomenis, kuriuos Jūs tam tikslui pateikiate.


1.6. Naudojimasis mobiliąja programėle


Naudojimosi mobiliąja programėle atveju mes renkame informaciją apie parduotuvę, kurioje apsiperkate. Be to, renkame informaciją apie visą turinį, kurį peržiūrite mobiliojoje programėlėje, pvz., aktyvuotus kuponus, Jūsų pranešimų nustatymus, dalyvavimą konkursuose, peržiūrėtas prekes bei Jūsų pasirinktą parduotuvę, kurioje nuolat lankotės. Taip pat renkame informaciją apie Jūsų veiksmus mobiliojoje programėlėje, pvz., apie aplankytas programėlės skiltis, naudojimosi metu peržiūrėtus puslapius, paspaudimų skaičių ir paslinktus vaizdus. Mes tvarkome Jūsų kliento numerį (lojalumo ID numerį), informaciją apie naudojamą operacinės sistemos versiją, įrenginio ženklinimą, sistemos kalbą, pasirinktą šalį bei Jūsų naudojamos mobiliosios programėlės versiją.


Jūsų prisijungimo duomenys renkami ir naudojami tik prisijungimo tikslams. Kad kiekvieną kartą, kai paleidžiate mobiliąją programėlę, Jums nereikėtų prisijungti iš naujo, Jūsų prisijungimo duomenys, juos užšifravus, saugomi tol, kol atsijungiate iš savo paskyros.


Jei programėlei suteikėte prieigą prie Jūsų nuotraukų ar medijų, skaitmeniniai čekiai gali būti išsaugomi galiniame įrenginyje arba tiesiogiai persiunčiami naudojant „Messenger“. Jums suteikus atitinkamas teises, Jūsų mobiliojo galinio įrenginio kamera gali būti naudojama „QR“ kuponams skenuoti.


Naudojantis mobiliąja programėle atliekame apklausas, kurių metu renkame informaciją apie Jūsų apsipirkimo įpročius, naudojimąsi mobiliąja programėle, taip pat apie individualias aplinkybes bei interesus, susijusius su kitomis Lidl bendrovėmis. Dalyvavimas apklausose yra savanoriškas.


1.7. Partnerių pasiūlymai


Naudodamiesi „Lidl Plus“ Jūs taip pat galite pasinaudoti specialiais pasirinktų partnerių pasiūlymais. Norėdami pasinaudoti kai kuriais iš šių pasiūlymų, turite identifikuoti save kaip „Lidl Plus“ klientą, naudodamiesi skaitmenine kliento kortele. Tokiu atveju atitinkamas bendradarbiavimo partneris informuoja mus apie atitinkamo specialaus pasiūlymo panaudojimą, įskaitant su juo susijusią informaciją (pvz., laiką, kiekį, vietą), kad galėtume dar labiau pritaikyti savo pasiūlymus, atsižvelgdami į Jūsų interesus.


1.8. E-mobilumas


Norėdami pradėti įkrovimo procesą vienoje iš įkrovimo stotelių, turite naudoti „Lidl Plus“ programėlę, kad identifikuotumėtės atitinkamoje įkrovimo stotelėje ir pradėtumėte įkrovimo procesą. Registracija „Lidl Pay“ funkcijai (žr. toliau) yra būtina sąlyga krovimo procesui apdoroti.


Įkrovimo proceso metu tvarkome toliau nurodytus Jūsų lojalumo ID duomenis: įkrovimo proceso data, įkrovimo kiekis (kWh), įkrovimo galia (kW), įkrovimo proceso pradžia (laikas), įkrovimo proceso pabaiga (laikas), naudoto įkrovimo kištuko tipas. Priskirdami Jūsų įkrovimo procesą jūsų kliento paskyrai, taip pat siekiame 2 punkte nurodytų tikslų, pavyzdžiui, kad galėtume Jums siūlyti pasiūlymus, specialiai pritaikytus jūsų pageidavimams ir interesams, ir kad galėtumėte dalyvauti kampanijose.


1.9. Mobilieji mokėjimai


„Lidl Plus“ programėlėje taip pat galite naudotis mobiliojo mokėjimo paslauga („Lidl Pay“), kurioje galite užsiregistruoti su savo kredito ar debeto kortele, kad galėtumėte patogiai atsiskaityti už įsigytas prekes ir paslaugas naudodamiesi savo mobiliuoju galutiniu įrenginiu įvairiose mokėjimo vietose (pvz., kasoje ir pan.).


Registracija vyksta tiesiogiai „Lidl Plus“ ir tik tuo atveju, jei to pageidaujate ir aktyviai pasirenkate. Norint užsiregistruoti ir naudotis „Lidl Pay“, reikia nurodyti kredito arba debeto kortelės numerį, CVV/CVC kodus ir kortelės galiojimo datą. Šie mokėjimo duomenys įvedami tiesiogiai į mūsų vadinamosios mokėjimo platformos sertifikuotas PCI-DSS ir PCI 3DS sistemas ir ten saugomi užšifruoti.


Registracijos proceso metu taip pat įsitikinsime, kad esate pateiktos kredito ar debeto kortelės savininkas. Šiuo tikslu mūsų mokėjimo platforma perduos jūsų kredito ar debeto kortelės duomenis tiesiogiai atitinkamam mokėjimo paslaugų teikėjui, kad jis galėtų patvirtinti jūsų tapatybę ją išdavusioje banko įstaigoje.


Jei „Lidl Pay“ registracija buvo sėkminga, mokėjimo platforma kaip patvirtinimą atsiunčia šifruotą žetoną. Tuomet šį žetoną susiejame su Jūsų kliento paskyra.

Jei naudojate kitas autentifikavimo procedūras, gali būti taikomos ir atitinkamų paslaugų teikėjų naudojimo sąlygos ir duomenų apsaugos informacija (pavyzdžiui, dėl „Apple“ funkcijų „TouchID“ arba „FaceID“).


Kai tik pasinaudosite „Lidl Pay“, mokėjimo platforma perduos jūsų kredito ar debeto kortelės duomenis atitinkamai „Lidl“ bendrovei, kad ši juos apdorotų. Bendrovė „Lidl“ veikia kaip savarankiškas duomenų valdytojas Jūsų mokėjimo per „Lidl Pay“ patvirtinimo tikslu, taip pat Jūsų mokėjimo duomenų saugojimo dėl savo mokesčių ir komercinės teisės prievolių bei galimų ginčų dėl įsigytų produktų nagrinėjimo tikslais.


Kad galėtume vykdyti mokėjimo procesą pagal Direktyvos (ES) 2015/2366 („PSD 2“) nuostatas, taikytinus nacionalinius perkėlimo į nacionalinę teisę įstatymus ir deleguotąjį Reglamentą (ES) 2018/389, naudojamės savo paslaugų teikėjų paslaugomis, kad Jūsų kredito įstaiga arba Jūsų mokėjimo priemonę (pvz., debeto ar kredito kortelę) išdavusi įmonė galėtų atlikti kliento autentiškumo nustatymą ir preliminarią rizikos analizę, siekiant įvertinti tokio kliento autentiškumo nustatymo būtinybę. Taip siekiama įsitikinti, kad mokėjimo priemone naudojatės patys, o ne kitas asmuo, turintis nesąžiningų ketinimų. Ši informacija visų pirma susijusi su Jūsų asmens duomenimis, dabartine transakcija ir ankstesne mokėjimo elgsena.


1.10. Internetinė parduotuvė / kitos skaitmeninės paslaugos


Jei užsiregistravote Lidl internetinėje parduotuvėje arba kitose programėlėse, svetainėse ar skaitmeninėse paslaugose, kurias teikia Įmonių grupei priklausančios bendrovės, pavyzdžiui, „Spausk ir pasiimk“ paslaugos, gėlių parduotuvė, kelionių užsakymas, internetiniai kvitai, fotografavimo paslaugos, Mr. Cuisine" programėlė, „Lidl Home“ programėlė, "Lidl Liddle Club", jos informuoja mus apie Jūsų naudojimąsi skaitmeninėmis paslaugomis, įskaitant internetu įsigytų ir (arba) užsakytų produktų rūšį, kiekį ir kainą, panaudotus kuponus, kupono sumą ir mokėjimo proceso laiką bei naudotų mokėjimo priemonių rūšį, pasirinktą pristatymo būdą ir Jūsų naudojimo elgseną tokiose platformose.


1.11. Kitų paslaugų teikėjų naujienlaiškiai


Be to, jei davėte sutikimą gauti internetinės parduotuvės ar kitų ankstesnėje pastraipoje aprašytų ir Įmonių grupės valdomų paslaugų naujienlaiškį, iš minėtų įmonių galime gauti informaciją apie Jūsų naudotojo elgseną, susijusią su šiuo naujienlaiškiu, įskaitant tokią informaciją, kaip: naujienlaiškio atidarymo laikas, nuorodos ar sritys, kurias spustelėjote, naudojimo trukmė ir dažnumas.

1.12. Naudotojo elgsenos analizė, slapukai


Jums naudojantis mobiliąja programėle statistinės analizės tikslais mes sukuriame naudotojų segmentavimo profilius ir, kai tai įmanoma, susiejame juos su Jumis, Jūsų elektroninio pašto adresu arba kliento numeriu. Jei šie duomenys nėra techniškai būtini „Lidl Plus“ programėlės funkcionalumui užtikrinti, šiuos duomenis mes taip pat renkame ir naudojame tik tais atvejais, kai Jūs davėte mums sutikimą naudoti mūsų stebėjimo technologijas (taip pat žr. šios privatumo politikos 2 punktą). Tai apima šį tvarkymą:

Atliekant analizę siekiama šių tikslų:

 • Mūsų paslaugų ir jų funkcijų optimizavimas.
 • Mūsų paslaugų pasiūlos ir Lidl bendrovių produktų rinkodaros per (reklamines) kampanijas gerinimas.
 • Interesais pagrįstos reklamos rodymas (pvz., per aktyviuosius pranešimus ir reklaminius skydelius trečiųjų šalių paslaugose).

Tam, kad būtų galima Jums rodyti interesais pagrįstą informaciją, būtina, kad minėtą analizę būtų galima priskirti Jums, kaip asmeniui. Šiuo tikslu nuo pat registracijos užbaigimo nustatome ryšį su Jūsų kliento numeriu. Jūsų sutikimas teikti personalizuotą informaciją apima ir šį duomenų tvarkymo etapą.

Programėlėje taip pat naudojami A/B testavimas, analizė, debesijos pranešimų siuntimas, „Crashlytics“, dinaminės nuorodos, pranešimai programėlėje, našumas, prognozės ir nuotolinis konfigūravimas. Tai yra „Google“ teikiamos analizės paslaugos. Su „Google“ esame sudarę duomenų tvarkymo sutartį (taip pat žr. šios privatumo politikos 2 ir 3.1 skirsnius).

Šiai analizei ir personalizuotos reklamos rodymui mes naudojame šiuos reklamavimo identifikatorius: (i) IDFA („iOS“ reklamavimo identifikatorių); (ii) „Android“ reklamavimo ID; arba (iii) Huawei ID, IP/ MAC adresą, „http“ antraštę bei Jūsų galinio įrenginio atspaudą (papildomai: prieigos laiką, šalį, kalbą, vietos nustatymus, operacinę sistemą ir jos versiją bei programėlės versiją). Tam taip pat priskiriama informacija apie naudotojo įrenginį, veiksmus interneto svetainėse, programėlės ir renginių raktą šioje analizėje. Šie duomenys tvarkomi tik jiems suteikus pseudonimus. Per savo operacinę sistemą bet kuriuo metu galite atšaukti arba išjungti IDFA, „Android“ reklamos identifikatorių ir Huawei ID. Tais atvejais, kai IDFA nepasiekiamas, mes naudojame „SkAdNetwork“ – „Apple“ priskyrimo API, kad mūsų programos įdiegimai būtų priskiriami reklamos kampanijai. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra Jūsų sutikimas (taip pat žr. šios privatumo politikos 2 skirsnį).


„Google Ads“ klientų atitiktis


„Lidl Plus“ programėlėje naudojame "Google Ireland Limited", Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Airija (toliau – „Google“) paslaugą „Google Ads Customer Matching“ („Google Ads klientų atitiktis“. Šiame procese sąrašai su naudotojo duomenimis siunčiami į „Google“ serverius naudojant mūsų naudojamas sekimo technologijas. Tada „Google“ palygina, ar perduoti naudotojo duomenys sutampa su „Google“ klientų duomenimis, ir sukuria tikslines grupes, kurios gali būti naudojamos reklamai rodyti. Skelbimai gali būti rodomi „Google“ tinkle („YouTube“, „Gmail“ arba paieškos sistemoje), taip pat įvairiuose įrenginiuose (vadinamoji pakartotinė rinkodara arba pakartotinis nukreipimas).


Su „Google“ esame sudarę duomenų tvarkymo sutartį dėl „Google Ads Customer Matching“ naudojimo pagal BDAR 28 straipsnį. Šia sutartimi „Google“ užtikrina, kad tvarkys asmens duomenis pagal pavedimą ir užtikrins duomenų subjekto teisių apsaugą.


Kai tikslas bus pasiektas, asmens duomenys bus ištrinti.


Informaciją apie tai, kaip „Google“ naudoja asmens duomenis, kurie perduodami „Google“ integruojant paslaugas, ir apie jūsų asmeninės reklamos ir duomenų rinkimo nustatymų parinktis rasite čia ir čia. Bendros informacijos apie „Google“ atliekamą duomenų tvarkymą rasite „Google“ privatumo politikoje.


Meta/Facebook


„Lidl Plus“ programėlėje naudojame „Meta Platforms Ireland Ltd“, 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublinas 2, Airija (toliau – „Facebook“) paslaugą „Facebook Custom Audience“ (Pasirinktinės auditorijos naudojimas). Naudodamiesi „Facebook Custom Audience“ galime formuoti tikslines grupes ir pagal poreikius kurti bei rodyti personalizuotas reklamas „Facebook“.


Šiuo tikslu sąrašai su naudotojų duomenimis yra įkeliami į „Facebook“ per mūsų sekimo technologijas. Tada „Facebook“ palygina, ar pateikti naudotojų duomenys sutampa su „Facebook“ naudotojų duomenimis, ir sukuria tikslines grupes, kurias galima naudoti „Facebook“ reklamai nukreipti. Naudodami pasirinktinę auditoriją užtikriname, kad skelbimai „Facebook“ būtų rodomi tik tiems žmonėms, kurie anksčiau lankėsi mūsų programėlėje arba domisi mūsų produktais. Be to, „Facebook“ naudoja duomenis savo reklamos tikslais ir trečiųjų šalių reklamos tikslais.


Žmonės išlieka pasirinktinėje auditorijoje ne ilgiau kaip 180 dienų. Po 180 dienų žmonės, priklausantys svetainės pasirinktinei auditorijai, pašalinami, jei jie daugiau nesilanko svetainėje.


Su "Facebook" esame bendri duomenų valdytojai pasirinktinės auditorijos naudojimo tikslu pagal BDAR 26 straipsnį. Su „Facebook“ sudarėme bendrų duomenų valdytojų sutartį, kad nustatytume atitinkamą atsakomybę už įsipareigojimų pagal BDAR vykdymą. Pagal šį susitarimą mes esame atsakingi už duomenų subjektų informavimą, o „Facebook“ – už prašymų, susijusių su duomenų subjektų teisėmis pagal BDAR 26 str. BDAR 15-21 straipsnius, įgyvendinimą. Tačiau pagal bendrą atsakomybę savo duomenų subjekto teises galite įgyvendinti kreipdamiesi į kiekvieną iš bendrų duomenų valdytojų.


Duomenų tvarkymą „Facebook“ grindžia „Facebook“ naudotojų sutikimu pagal BDAR 6 str. 1 d. a punktą ir teisėtais „Facebook“ interesais pagal BDAR 6 str. 1 d. f punktą, kad užtikrintų tikslias ir patikimas ataskaitas arba tikslią veiklos statistiką „Facebook“ reklamuotojams. Daugiau informacijos apie tai rasite „Facebook“ privatumo politikoje arba čia. Su „Facebook“ duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti čia.


Prieštarauti dėl "Custom Audiences" paslaugos naudojimo visame pasaulyje galite „Facebook“ svetainėje. Prisijungę prie savo „Facebook“ paskyros, būsite nukreipti į "Facebook Ads" nustatymus.


Sutikimo atsisakymas


Jei norite atšaukti savo sutikimą stebėti Jūsų elgseną naudojantis „Lidl Plus“, galite tai bet kuriuo metu padaryti po registracijos paspaudę atsisakymo nuorodą, kurią rasite mobiliosios programėlės skiltyje „Daugiau“ „Teisinė informacija“ „Bendrinti duomenis „Lidl-Plus“.


1.13. Žemėlapių paslaugos


Ši mobilioji programėlė suteikia Jums prieigą prie Jūsų naudojamo įrenginio operacinės sistemos žemėlapių paslaugos. Pavyzdžiui, mobiliojoje programėlėje galite tiesiogiai peržiūrėti interaktyvius žemėlapius, kad patogiai galėtumėte naudotis žemėlapių funkcija, pavyzdžiui, norėdami surasti artimiausias Lidl parduotuves.

Kad būtų galima naudotis žemėlapių paslaugos funkcijomis, internetinės komunikacijos tikslais reikia tvarkyti Jūsų IP adresą. Paprastai, šis adresas tvarkomas atitinkamos operacinės sistemos serveryje. Mes negalime daryti įtakos šiam duomenų tvarkymui, kurį atlieka žemėlapių paslaugos teikėjai. Daugiau apie duomenų tvarkymo, kurį atlieka žemėlapių paslaugos teikėjai, tikslus ir apimtis sužinosite perskaitę paslaugos teikėjo privatumo taisykles. Šiose taisyklėse rasite daugiau informacijos apie Jūsų teises ir nustatymų parinktis, skirtas apsaugoti Jūsų privatumą.


Žemėlapių paslaugos teikėjo adresai ir privatumo politikos:

1.14. Nuorodos į kitus tinklalapius ir mobiliąsias programėles


Mūsų mobiliojoje programėlėje yra patalpintos nuorodos į kitus tinklalapius ir mobiliąsias programėles, kurias valdo viena iš Lidl bendrovių ar kuris nors iš mūsų pirmiau paminėtų atrinktų partnerių arba kitos trečiosios šalys. Paspaudus kurią nors programėlės reklamjuostę ir (arba) siūlomą produktą, būsite nukreipti į tinklalapį, mobiliąją programėlę arba Jūsų mobiliųjų programėlių parduotuvę. Nuorodose gali būti integruotos specialios stebėjimo technologijos, kuriomis naudojasi minėtų tinklalapių ar mobiliųjų programėlių operatoriai, siekdami sužinoti ir įvertinti, kokiais būdais apie juos sužinojo naudotojas. Patariame perskaityti kiekvieno tinklalapio ar mobiliosios programėlės, į kurią nukreipia nuoroda, privatumo gaires. Jose paaiškinama, kokią su Jumis susijusią informaciją tvarko atitinkamas operatorius. Jei nukreipiame Jus į kurį nors iš šių tinklalapių ar mobiliųjų programėlių, Jūsų asmens duomenis mes tvarkome tam, kad įvykdytume Jūsų (techninį) prašymą būti nukreiptam į atitinkamą mobiliąją programėlę arba tinklalapį (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas), vadovaudamiesi operatoriaus interesu teikti reklamą (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).


1.15. Naujienlaiškis /aktyvieji pranešimai / trumposios žinutės


Mes taip pat renkame duomenis apie Jūsų įpročius peržiūrint naujienlaiškį bei skaitant kitą informaciją, kurią mes atitinkamais atvejais siunčiame Jums aktyviaisiais pranešimais ar trumposiomis žinutėmis, juos išsaugome ir, kai tai įmanoma, susiejame su Jumis, Jūsų elektroninio pašto adresu arba kliento numeriu. Taip veikdami, mes renkame informaciją apie naujienlaiškio atidarymo laiką ir Jūsų paspaustas nuorodas, skiltis, pasirinktus produktus, skaitymo laiką, trukmę ir dažnumą.

Šiuos duomenis mes taip pat renkame ir naudojame tik tais atvejais, kai Jūs tam davėte sutikimą (taip pat žr. šios privatumo politikos 2 punktą).


1.16. Specialių kategorijų asmens duomenys


Jūsų pirmiau paminėtų asmens duomenų analizė neapima specialių kategorijų asmens duomenų, nurodytų BDAR 9 straipsnio 1 dalyje (pavyzdžiui, informacijos apie Jūsų sveikatos būklę ar Jūsų religiją).


2. Kokiais tikslais ir kokiu teisiniu pagrindu remdamiesi mes tvarkome Jūsų asmens duomenis?


Šios privatumo politikos 1 punkte nurodytus duomenis mes tvarkome tam, kad galėtume suteikti Jums atitinkamas „Lidl Plus“ paslaugas.


2.1. Komunikacijos tikslai, Jūsų kliento profilio identifikavimas ir apsauga


Registracijos metu surinktus pagrindinius kliento duomenis naudojame komunikacijai su Jumis bei siekdami konkrečiai priskirti Jūsų kliento profiliui Jūsų apsipirkimo bei naršymo įpročius.

Jeigu naudodamiesi mūsų mobiliąja programėle ar savo mobiliojo galinio įrenginio nuostatų dialogo lange „suteikti leidimą“ sutikote, kad būtų pasiekiama taip vadinama geografinės vietos informacija, šią funkciją naudojame tam, kad galėtume Jums pasiūlyti su Jūsų buvimo vieta susijusias individualias paslaugas. Pavyzdžiui, siekdami užtikrinti, kad veiktų funkcijos „parduotuvės paieška“, „partnerių pasiūlymų paieška“, naudodami GPS ryšio ir tinklo informaciją tvarkome Jūsų buvimo vietą, kad galėtume parodyti, kur yra artimiausios parduotuvės. Mes nuolat nesaugome geografinės vietos informacijos.


Registracijos tikslais mes, be visa kita, norime žinoti Jūsų gimimo datą (žr. šios politikos 1 punktą). Mobiliąja programėle galite naudotis tik jei esate ne jaunesni nei 18 metų (žr. šios politikos 2 punktą). Be to, siekiant užtikrinti nepilnamečių apsaugą, tam tikrų produktų reklamai taikoma amžiaus riba. Pavyzdžiui, alkoholiniai gėrimai negali būti reklamuojami vaikams ar paaugliams.

Jūsų elektroninio pašto adresą pirmiausia naudojame tam, kad apsaugotume Jus nuo neteisėtos trečiųjų asmenų prieigos. Tuo tikslu elektroniniu paštu atsiunčiame Jums pranešimą, pavyzdžiui, apie prisijungimą iš trečios šalies įrenginio, t. y. įrenginio, iš kurio prie mobiliosios programėlės „Lidl Plus“ jungiamasi pirmą kartą. Be to, siekdami užkirsti kelią sukčiavimui, naudojame Jūsų pirkimo elgsenos duomenis internetinėje parduotuvėje.


Šias duomenų tvarkymo veiklas vykdome laikydamiesi teisinių reikalavimų, pagal kuriuos mums yra suteikta teisė tvarkyti duomenis, jei tai būtina siekiant naudotis paslauga arba įvykdyti sutartį (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas) ir tvarkyti duomenis būtina siekiant viršesnių teisėtų interesų, dėl kurių būtina užtikrinti galimybę kuo lengviau ir efektyviau naudotis mobiliąja programėle (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).


Jei produktas atšaukiamas, tikriname, ar įsigijote atitinkamą produktą, kad galėtume Jus informuoti apie atšaukimą. Šiuo tikslu naudojame informaciją apie Jūsų įsigytus produktus (žr. pirmiau „Apsilankymai parduotuvėse“).


Duomenys tvarkomi siekiant apsaugoti Jūsų sveikatą (BDAR 6 straipsnio 1 dalies d punktas) ir dėl to, kad turime teisėtą interesą informuoti Jus apie bet kokį produktų atšaukimą (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).


2.2. Reklamos priemonių, parduotuvių tinklo ir dizaino optimizavimo tikslas


Kai mums taip pat yra prieinami Jūsų adreso duomenys, mes juos naudojame reklamos priemonėms (ypač lankstinukų platinimui, reklaminiams plakatams) ir parduotuvių tinklui bei dizainui optimizuoti. Informacija apie Jūsų adresą yra teikiama savanoriškai. Šie duomenys tvarkomi atsižvelgiant į mūsų teisėtą interesą optimizuoti pardavimo kanalus (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).


2.3. Jus dominančių produktų nustatymo tikslas


Siekdami suteikti Jums ir kitiems klientams „Lidl Plus“ narystės privalumus, pateikti geriausius įmanomus individualius pasiūlymus ir atlikti tikslines klientų apklausas, norime Jus geriau pažinti. Todėl, remdamiesi visais 1 dalyje nurodytais asmens duomenimis, ypač transakcijų duomenimis iš Lidl Plus, taip pat informacija, kurią gauname iš Lidl internetinės parduotuvės ar kitų pirmiau aprašytų programėlių, svetainių ar skaitmeninių paslaugų, pirmiausia nustatome, kurie produktai, specialieji pasiūlymai ir paslaugos Jums gali būti įdomūs ir aktualūs. Šiai koreliacijai nustatyti naudojame matematinius-statistinius metodus. Šiuo tikslu Jūsų asmens duomenys lyginami su kitų klientų duomenimis. Remdamiesi šiuo palyginimu, galime daryti išvadas, kokie yra kiti produktai ir akcijos, kuriais domėjosi kiti panašių interesų turintys klientai, taip pat galėtų sudominti Jus ir kitus klientus.


Naudodamiesi šia informacija, galime atkreipti Jūsų dėmesį, pvz., į nuolaidas Jūsų mėgstamiems produktams „Lidl Plus“ programėlėje ir atitinkamos internetinės parduotuvės arba atskiros skaitmeninės paslaugos interneto svetainėje, pavyzdžiui, pasiūlyti Jums ypač palankias kainas, nuolaidų kuponus ir kitas lengvatas ir informuoti Jus apie patrauklius asortimento pasiūlymus.


Lidl Šiuo tikslu mes siunčiame Jums (jeigu tik įmanoma, suasmenintą) informaciją apie produktus, akcijas, konkursus, naujas paslaugas ir naujienas, susijusias su srautiniais, parduotuvių pasiūlymais, taip pat siekdami rengti apklausas.


Vertindami Jūsų naudojimąsi programėle (žr. pirmiau), taip pat gauname bendrų įžvalgų apie „Lidl Plus“ programėlės optimizavimą ir reklamos kampanijų sėkmę. Be to, savo reklamos partneriams teikiame statistiškai apdorotus anoniminius duomenis (remiantis Jūsų programėlės naudojimu ir Jūsų įsigytais produktais) apie jų reklamos kampanijų sėkmę atsiskaitymo tikslais ir siekdami optimizuoti jų rinkodaros kampanijas. Mūsų reklamos partneriai negali susieti šios informacijos su Jumis asmeniškai.


Be to, naudojami suasmeninti naudotojo profiliai, kurių reikia tam, kad būtų galima geriau pritaikyti galimus reklaminius pasiūlymus, skelbiamus, visų pirma, naujienlaiškių forma, prie Jūsų asmeninių interesų ir tobulinti rinkodaros informaciją. Šį naudotojo profilį taip pat sudaro informacija apie Jūsų naudojimąsi „Lidl Plus“.


Asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis teisės aktų reikalavimais, pagal kuriuos galime tvarkyti asmens duomenis tokia apimtimi, kuri yra būtina norint naudotis paslauga ar įvykdyti sutartį (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas).


Jei davėte savo atitinkamą sutikimą, informacija, šiame profilyje taip pat gali būti kaupiama informacija, kurią nuskaitėme iš Jūsų galinio įrenginio. Tokiais atvejais Jūsų asmens duomenis tvarkome vadovaudamiesi BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktu. Tai taikoma pirmiau „Naudotojo elgsenos analizė“ ir „Naujienlaiškis / aktyvieji pranešimai / trumposios žinutės“, taip pat duomenų perdavimą mūsų reklamos partneriams, kad jie galėtų rodyti (reklaminį) turinį trečiųjų šalių paslaugose aprašančiam duomenų tvarkymui.

Šią informaciją naudojame tam, kad galėtume gerinti Jūsų profilio pagrįstumą, optimizuoti mobiliąją programėlę „Lidl Plus“ ir kitas mūsų internetines paslaugas, su sąlyga, kad tai yra numatyta Jūsų sutikime. Teisinis pagrindas tam taip pat yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas.

2.4. Mūsų parduotuvės ir internetinių pasiūlymų optimizavimo tikslas


Jei dalyvaujate mūsų savanoriškose apklausose, šią informaciją naudojame siekdami optimizuoti mūsų parduotuvės ir internetinius pasiūlymus. Šiuos duomenis tvarkome, nes turime viršesnį teisėtą interesą savo pasiūlymus kuo labiau suderinti su Jūsų interesais (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).


2.5. Informacijos ir reklaminių pasiūlymų tikslas


Jei davėte mums atskirą sutikimą gauti reklamą, el. paštu, aktyviuoju pranešimu arba trumpąją žinute taip pat siųsime Jums informaciją apie programos privalumus, pavyzdžiui, išsamią informaciją apie programą, informaciją apie naujus programos partnerius ir partnerių privalumus, specialias akcijas ir (jei įmanoma, personalizuotą) informaciją apie produktus, akcijas, konkursus, naujas paslaugas ir transliacijų, parduotuvių, internetinių parduotuvių, gėlių, nuotraukų ir kelionių pasiūlymus.


Šie tiesioginiai pasiūlymai teikiami, nes Jūs tam davėte mums savo atitinkamą sutikimą (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas).


2.6. Su vietove ir laiku susietų reklaminių pasiūlymų skelbimo tikslas


Jūsų asmens duomenis, susijusius su Jūsų apsipirkimo vieta ir laiku, tvarkome ir naudojame tam, kad galėtume skelbti Jums su laiku ir vietove susietus reklaminius pasiūlymus, pvz., siųsdami aktyviuosius pranešimus į Jūsų mobilųjį telefoną arba trumpąsias žinutes. Pavyzdžiui, jeigu dažniausiai apsiperkate šeštadieniais, galime informuoti Jus apie akcijas, kurios numatomos būtent tą savaitės dieną. Mes taip pat galime pateikti Jums konkrečiam regionui pritaikytą pasiūlymą, jeigu žinome, kuriame regione Jūs dažniausiai apsiperkate.


Aktyvieji pranešimai – tai tokie pranešimai, kurie iš mobiliosios programėlės siunčiami į Jūsų įrenginį ir jame rodomi pirmiau už kitus pranešimus. Mobilioji programėlė naudoja aktyviuosius pranešimus tuo atveju, jeigu įdiegdami mobiliąją programėlę arba bet kuriuo metu naudodamiesi mobiliąja programėle savo įrenginio nustatymuose leidote siųsti Jums aktyviuosius pranešimus. Jūs galite bet kuriuo metu išjungti aktyviųjų pranešimų siuntimą.


Jei analizuojame Jūsų apsipirkimo vietą ir laiką, tai darome siekdami užtikrinti naudojimąsi paslauga arba įvykdyti sutartį (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas), taip pat tuomet, kai tai būtina siekiant viršesnių teisėtų interesų, dėl kurių būtina užtikrinti, kad mūsų pasiūlymai kuo labiau atitiktų laiko bei vietos aplinkybes (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).


2.7. Klientų užklausų nagrinėjimo tikslas


Savaime suprantama, mes saugome paslaptyje asmens duomenis, kuriuos pateikiate mums, kai bendraujate su klientų aptarnavimo skyrium (pvz., naudodami mūsų kontaktinę formą). Jūsų duomenis naudojame tik konkrečiu tikslu, siekdami išnagrinėti Jūsų užklausą ir tvarkyti Jūsų, kaip duomenų subjekto, užklausas ir į jas atsakyti.


Siekdami kuo geriau tvarkyti Jūsų mums pateiktas klientų aptarnavimo užklausas, aukščiau pateiktus duomenis taip pat galime pateikti kitoms Lidl bendrovėms. Tai reiškia, kad norint tvarkyti Jūsų užklausas, šių duomenų iš naujo įrašyti ir saugoti nebūtina. Lidl bendrovės naudoja Jūsų duomenis išskirtinai tam, kad identifikuotų Jus kaip klientą ar naudotoją ir tvarkytų Jūsų užklausą.

Jūsų duomenų tvarkymo teisinis pagrindas nagrinėjant Jūsų užklausas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas, kadangi duomenys yra būtini tam, kad galėtume išnagrinėti Jūsų užklausą, taip pat BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas.


Mūsų ir Jūsų bendras (teisėtas) interesas, kad duomenys šiuo atveju būtų tvarkomi, grindžiamas siekiu atsakyti į Jūsų užklausas, jei reikia, išspręsti kilusias problemas ir išsaugoti bei gerinti Jūsų kaip kliento ar naudotojo patirtį naudojantis mūsų paslauga. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas tvarkant Jūsų, kaip duomenų subjekto, užklausas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies c punktas, kadangi tai yra būtina mūsų teisinei prievolei vykdyti.


2.8. Mobiliosios programėlės teikimo tikslas


Duomenis, surinktus naudojantis mobiliąja programėle, mes tvarkome tam, kad mūsų mobilioji programėlė nepriekaištingai veiktų. Ši informacija mums būtina, siekiant, visų pirma, užtikrinti, kad mobiliojoje programėlėje būtų įrašomi prioritetiniai nustatymai, taip pat šalis ir kalba, kad galėtume sparčiai išspręsti techninio pobūdžio problemas, o Jūs galėtumėte matyti konkrečias skiltis. Šių duomenų nenaudojame naudotojo profiliams kurti.

Tam techniškai būtinų technologijų naudojimo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas ir Vokietijos Telekomunikacijų ir žiniasklaidos duomenų apsaugos įstatymo 25 str. 2 pastraipa. Mūsų paslaugų suteikimo tikslais mes tvarkome Jūsų duomenis, siekdami įvykdyti sutartį.


Naudojimasis Žemėlapių paslauga yra grindžiamas mūsų sutartiniais santykiais su Jumis pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktą, taip pat siekiant mūsų teisėtų interesų patraukliai pateikti mūsų pasiūlymus ir aiškiau atvaizduoti mobiliojoje programėlėje skelbiamas parduotuvių vietas. Tai laikoma teisėtu interesu pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą.


2.9. Produkto istorijos tikslas


Jei rezervavote produktus naudodamiesi „Lidl Plus“ programėle, mes Jums parodysime jų istoriją, kad galėtumėte apžvelgti savo rezervacijas. Susijusio duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas, t. y. mes tvarkome Jūsų duomenis, kad galėtume su Jumis įgyvendinti naudotojo santykius.


2.10. Elektromobilumo funkcijos teikimo tikslas


Mūsų surinkti duomenys tvarkomi siekiant suteikti galimybę siūlyti elektromobilumą ir analizuoti įkrovimo procesus.


Teisinis pagrindas tokiam duomenų tvarkymui – BDAR 6 str. 1 b punktas, t. y. minėtus duomenis tvarkome remdamiesi Jūsų ir mūsų sutartiniais santykiais.


2.11. Sukčiavimo prevencijos tikslas


Siekdami užkirsti kelią Lidl ekonominei žalai, sukčiavimo prevencijos tikslais analizuojame jų apsipirkimo elgseną naudojantis "Lidl Plus" programėle. Visų pirma taip pat vertiname, ar prekės grąžinamos ir kaip dažnai. Teisinis pagrindas BDAR 6 str. 1 d. 1 f punktas. Mūsų teisėtas interesas kyla iš aprašyto duomenų tvarkymo tikslo.


3. Kam persiunčiame Jūsų asmens duomenis?


Esant pagrįstiems valdžios institucijų prašymams, mes perduosime atitinkamoms institucijoms jų prašomus duomenis. Jūsų asmens duomenis mes taip pat persiunčiame trečiosioms šalims tokia tvarka:


3.1. Atskleidimas paslaugų teikėjams


Tam tikrais atvejais Jūsų duomenims tvarkyti pasitelkiame paslaugų teikėjus. Tuo tikslu mūsų vardu veikiančios įmonės rūpestingai atrenkamos ir su jomis sudaromos rašytinės sutartys. Šios įmonės privalo vykdyti mūsų nurodymus ir iki duomenų tvarkymo pradžios, o vėliau – periodiškai mes atliekame jų patikrinimus. Jūsų asmens duomenų šios įmonės niekuomet nenaudoja savo tikslams.

Atsižvelgdami į tai, persiunčiame Jūsų duomenis tiems duomenų gavėjams, kurie mums:

 • teikia duomenų saugojimo išteklius, duomenų bazių sistemas ar pan.;
 • teikia techninę pagalbą;
 • teikia rinkodaros konsultacines paslaugas.


Kai naudojamasi „Meta“ paslaugomis, duomenys perduodami „Meta“ (žr. šios privatumo politikos 1.10 skirsnį).


3.2. Atskleidimas su susijusių Lidl paslaugų operatoriams

Lidl bendrovėse“ (žr. pirmiau nurodytą 1 punktą) pirmiau aprašytomis sąlygomis atitinkamai vietinei bendrovei perduodame toliau nurodytus duomenis:

 • Jūsų produktų pasirinkimus, kurie yra nustatomi siekiant užtikrinti tikslinį Jums aktualaus turinio pateikimą.
 • Jei dalyvaujate Lidl bendrovių organizuojamoje loterijoje ar konkurse (toliau – Kampanija), perduodame Kampanijos naudojimo sąlygose nurodytus duomenų laukus (pvz., kliento numerį (lojalumo ID), telefono numerį, el. pašto adresą, gimimo datą ir t. t.).
 • Tik tada, kai klientai nukreipiami į internetinę parduotuvę, kad įsigytų „Flash Sales“ prekę, Lidl bendrovėms perduodame Jūsų prekės kainą, prekės numerį ir sandorio ID, kad būtų suteikta paslauga, visų pirma, kad būtų galima įsigyti prekę internetinėje parduotuvėje, internetinėje parduotuvėje būtų rodoma teisinga kaina, programėlėje „Lidl Plus“ būtų rodomas teisingas inventorius ir pan. Be to, mes neperduodame duomenų trečiosioms šalims.
 • Jei tai būtina norint apdoroti užklausą per mūsų klientų aptarnavimo skyrių, minėtus duomenis taip pat perduodame toms Lidl bendrovėms, į kurias kreipiatės dėl klientų aptarnavimo užklausų. Be to, gali prireikti Jūsų užklausos ištraukas perduoti sutartiniams partneriams (pvz., tiekėjams, jei užklausa susijusi su konkrečiu produktu), kad galėtume apdoroti Jūsų užklausą.
 • Jei naudojatės mūsų mobiliojo mokėjimo paslauga „Lidl Pay“, mūsų mokėjimo platforma perduoda Jūsų kredito ar debeto kortelės duomenis „Lidl“ bendrovei, kuri parduoda Jums prekes ar paslaugas, arba tiesiogiai atitinkamam mokėjimo paslaugų teikėjui.
 • Jei įtariamas sukčiavimas arba Lidl patiria ekonominę žalą, Lidl bendrovėms perduosime prašomus duomenis apie Jūsų pirkimo ir (arba) grąžinimo elgseną.


„Lidl Pay“ rėmuose (žr. pirmiau), mes keičiamės tam tikrais asmens duomenimis su Jūsų banku arba Jūsų pasirinktos mokėjimo priemonės teikėju, kad galėtume įvykdyti atitinkamą sutartį su Jumis (įskaitant teisės aktais nustatytą autentiškumo patvirtinimo procedūrą prieš atliekant atskiras mokėjimo operacijas).


Jei naudodamiesi „Lidl Plus“ programėle rezervuosite produktus, kad vėliau juos įsigytumėte Lidl parduotuvėje, Lidl Lietuva perduosime rezervuotų produktų sąrašą ir Jūsų užsakymo numerį. Įmonė yra vienintelė atsakinga už šios informacijos panaudojimą vėlesniam pirkimo sutarties su Jumis tvarkymui pagal duomenų apsaugos įstatymus. Šio perdavimo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas, t. y. ikisutartinių priemonių įgyvendinimas pagal Jūsų prašymą.


Jei pasirinkote „Lidl Plus“ įkrovimo stotelę ir kištuką kaip e. mobilumo paslaugos dalį, Jūsų pagrindinius kliento duomenis perduosime UAB „Lidl Lietuva“ kaip savarankiškam duomenų valdytojui.


Tais atvejais, kai asmens duomenis perduodame trečiojoje valstybėje esantiems (už Europos ekonominės erdvės ribų įsisteigusiems) duomenų gavėjams, apie tai galite sužinoti iš informacijos apie mūsų paslaugų teikėjų vykdomas duomenų tvarkymo veiklas, kuri skelbiama šioje privatumo politikoje. Priėmusi sprendimus dėl tinkamumo, Europos Komisija patvirtino, ar tokioje trečiojoje valstybėje užtikrinama tinkama duomenų apsauga. Išsamų sąrašą valstybių, dėl kurių yra priimtas sprendimas dėl tinkamumo, rasite paspaudę šią nuorodą: ec.europa.euht. Jei Europos Komisija nėra patvirtinusi, kad kurioje nors trečiojoje valstybėje egzistuoja tinkamas duomenų apsaugos lygis, garantuojame, kad tinkamas duomenų apsaugos lygis užtikrinamas kitomis priemonėmis, kaip antai: įmonei privalomos duomenų apsaugos taisyklės, standartinės sutarčių sąlygos, sertifikavimo mechanizmai ar pripažinti elgesio kodeksai. Išsamesnės informacijos Jums suteiks mūsų duomenų apsaugos pareigūnas (žr. aukščiau).4. Kaip užtikriname Jūsų asmens duomenų konfidencialumą?


Siekdami užtikrinti Jūsų asmens duomenų konfidencialumą, savo darbuotojams, vykdantiems duomenų tvarkymo veiklą, uždraudėme neleistinai rinkti, tvarkyti arba naudoti asmens duomenis. Mūsų rūpestingai atrinkti ir duomenų apsaugos srityje apmokyti darbuotojai jų darbo santykių įsigaliojimo pradžioje sutartimis įsipareigoja saugoti duomenų konfidencialumą. Ši prievolė galioja net ir darbo santykiams nutrūkus.


5. Kaip užtikriname su Jūsų asmeniu susijusių duomenų saugumą?


Jūsų duomenų saugumas mums yra labai svarbus. Mes naudojame technines ir organizacines priemones, kad, visų pirma, apsaugotume Jūsų asmens duomenis nuo grėsmių, kylančių perduodant duomenis, taip pat nuo jų atskleidimo trečiosioms šalims. Taikomos priemonės periodiškai keičiamos, atsižvelgiant į technologinių žinių raidą.


6. Kiek laiko saugome Jūsų asmens duomenis?


Jūsų asmens duomenis mes ištriname ar padarome juos anonimiškus, kai tik jų mums nebereikia pirmiau nurodytam tvarkymo tikslui. Jūsų asmens duomenis paprastai saugome tol, kol naudojatės „Lidl Plus“. Jeigu per 24 mėnesių laikotarpį neatliekate jokių veiksmų, pranešame Jums apie tai, kad Jūsų duomenys bus ištrinti. Tokiu atveju Jūs galite nesutikti su ištrynimu iš naujo atidarę mobiliąją programėlę arba prie jos prisijungę.


Kitais atvejais duomenys ištrinami nuo išsiregistravimo iš „Lidl Plus“ praėjus 72 valandoms. Per šias 72 valandas Jūs galite atkurti savo kliento paskyrą. Tam Jums reikia iš naujo prisiregistruoti. Tokiu atveju duomenų ištrynimo procedūra bus nutraukta. Jeigu dėl teisės aktais nustatytų saugojimo terminų arba tuomet, kai tai būtina nustatant, vykdant ar ginant teisinius reikalavimus, Jūsų duomenų reikia ilgesnį laikotarpį, mes, laikydamiesi duomenų apsaugos taisyklių, saugome Jūsų duomenis ir po išsiregistravimo iš „Lidl Plus“ tiek, kiek tai privaloma pagal atitinkamus teisės aktus arba tol, kol tai yra būtina siekiant tikslų.


Visą asmeninę informaciją, kurią atsiunčiate mums teikdami užklausas klientų aptarnavimo skyriui, mes ištriname arba padarome anonimišką ne vėliau kaip po 90 dienų nuo galutinio atsakymo pateikimo Jums. Kaip rodo praktika, paprastai, po 90 dienų nebesulaukiame klausimų dėl mūsų pateiktų atsakymų. Jums pareiškus savo duomenų subjekto teises, Jūsų asmens duomenys saugomi 3 metus nuo galutinio atsakymo kaip įrodymas, kad suteikėme Jums išsamią informaciją ir yra vykdomi teisės aktų reikalavimai.


7. Kokias turite teises tvarkant Jūsų duomenis?


Gavę Jūsų prašymą, mes, savaime suprantama, suteiksime Jums informaciją, nustatytą BDAR 15 straipsnyje (o ypač informaciją apie tai, kokius duomenis apie Jus saugome, kas yra duomenų gavėjai ir kokios yra duomenų gavėjų kategorijos, kuriems perduodami duomenys, saugojimo tikslus ir pan.). Savaime suprantama, šią informaciją, paprastai, teikiame neatlygintinai.

Esant teisės aktuose nustatytoms sąlygoms Jūs taip pat turite teisę reikalauti ištaisyti klaidingus Jūsų asmens duomenis, be to, reikalauti ištrinti Jūsų asmens duomenis, reikalauti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą ir reikalauti užtikrinti Jūsų asmens duomenų perkeliamumą.

Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą kompetentingai priežiūros institucijai.

Jeigu asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies e arba f punktu arba tiesioginės rinkodaros tikslais, Jūs galite pareikšti nesutikimą su duomenų tvarkymu.


Savo duotą sutikimą Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti, pavyzdžiui, mobiliosios programėlės skiltyje „Pagalba“ -> „Susisiekite“ arba (jei pageidaujate tiesiogiai pasirinkti atskirus pranešimų perdavimo būdus) skiltyje „Nustatymai“ -> „Komunikacija“, arba išsiųsdami elektroninį laišką šiuo adresu: infolinija@lidl.lt.


Jei norite atšaukti savo sutikimą, kad būtų analizuojamas Jūsų naudojimasis šia mobiliąja programėle ar „My Lidl“ kliento paskyra, galite atitinkamai pakeisti nustatymus nuėję į skiltį „Daugiau“ -> „Teisinė informacija“ -> „Bendrinti duomenis „Lidl Plus““.


8. Pareigos pateikti duomenis nebuvimas


Jeigu šiuos duomenis teikiate savo iniciatyva, Jūs neprivalote pateikti pirmiau minėtos savanoriškos informacijos, tačiau neturėdami šių duomenų mes negalėsime Jums teikti „Lidl Plus“ paslaugų visa apimtimi. Duomenys, kurių neprivalote pateikti, yra atitinkamai pažymėti.


9. Ar mes turime teisę keisti privatumo politiką?


Pasikeitus teisės aktams ar „Lidl Plus“ atliekamo duomenų tvarkymo aplinkybėms, gali priteikti pakeisti ir šią privatumo politiką. Jeigu, pavyzdžiui, pasikeistų Jūsų asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ar naudojimo tikslai, atsakingos bendrovės kontaktiniai duomenys bei duomenų gavėjų kategorijoms, informuosime Jus apie tai ir, jeigu reikia, paprašysime tam Jūsų sutikimo.


Atsisiųsti privatumo politiką

Jūs galite atsisiųsti naudojimosi mobiliąja programėle „Lidl Plus“ privatumo politiką PDF formatu paspaudę šią nuorodą:

Atsisiųsti „Lidl Plus“ privatumo politiką

Norėdami peržiūrėti PDF dokumentą, jums reikia Adobe Acrobat Reader.