„Lidl Plus“ privatumo politika

Paskutinių pakeitimų data: 2021 balandis

Dėkojame, kad domitės „Lidl Plus“.

„Lidl Plus“ – tai „Lidl“ įmonių grupės klientų aptarnavimo programa (toliau – „Paslauga“ arba „Lidl Plus“), kurią administruoja „Lidl Stiftung & Co. KG“, Stiftsbergstraße 1, 74167 Nekarsulmas, Vokietija  (toliau – „Lidl Stiftung“, „mes“, „mums“). „Lidl Stiftung“ tvarko Paslaugai teikti būtinus duomenis kaip duomenų valdytoja ta apimtimi, kuria ji renka, kaupia, vertina ir persiunčia kitoms „Lidl“ įmonių grupės bendrovėms duomenis, būtinus siekiant teikti Paslaugą. „Lidl“ priklauso ir įvairios šalies bei regioninės bendrovės, kurių sąrašą rasite čia (toliau – „„Lidl“ bendrovės“).

Sąraše pateikiamos tik atitinkamos ir aktualios „Lidl“ bendrovės. Šis sąrašas ateityje gali būti papildytas naujomis bendrovėmis, jei „SB Lidl KG“ tiesiogiai ar netiesiogiai įsigis atitinkamos bendrovės akcijų ir šios bendrovės dalyvaus teikiant „Lidl Plus“ paslaugas.

Tuo atveju, kai šios „Lidl“ bendrovės teikiant Paslaugą gauna duomenis remdamosi Jūsų savanorišku sutikimu ir informuoja Jus apie aktualius pasiūlymus bei akcijas, jos veiklą vykdo savarankiškai kaip duomenų valdytojos, veikiančios pagal atitinkamas duomenų apsaugos taisykles ir teisės aktus.

Ši privatumo politika taikoma duomenų tvarkymo veikloms, kurias kaip duomenų valdytoja vykdo „Lidl Stiftung“. Su duomenų apsaugos pareigūnu galima susisiekti aukščiau nurodytu pašto adresu arba elektroninio pašto adresu duomenuapsauga@lidlplus.lt.

Paslauga yra skirta vartotojams (toliau – „Vartotojai“ arba „Jūs“), pageidaujantiems iš „Lidl Stiftung“ gauti suasmenintą informaciją apie „Lidl Plus“ pasiūlymus bei akcijas, taip pat apie atrinktų bendradarbiavimo partnerių ir „Lidl“ bendrovių pasiūlymus, prekes arba paslaugas, kuo labiau atitinkančias Jūsų interesus ir Jūsų apsipirkimo istorinius duomenis.

Pasirinkę „Lidl Plus“, galėsite naudotis įvairiomis, specialiai Jums pritaikytomis paslaugomis. Šios paslaugos pirmiausia apima galimybę gauti specialiai Jūsų poreikiams ir pageidavimams priderintus pasiūlymus, dalyvauti loterijose ir sužinoti apie išskirtines nuolaidas bei specialias akcijas. Priklausomai nuo to, kur ir kokia apimtimi naudojatės Paslaugomis, Jūsų duomenis „Lidl Stiftung“ persiunčia tam tikroms „Lidl“ bendrovėms, siekdama suteikti Jums atitinkamas paslaugas.

1. Kokius duomenis apie Jus renkame ir kokius komunikacijos kanalus tam tikslui naudojame?

Registracija dalyvauti „Lidl-Plus“

Atliekant registraciją, mes prašome pateikti šiuos pagrindinius kliento duomenis: vardą, pavardę, gimimo datą, elektroninio pašto adresą, mobiliojo ryšio telefono numerį ir mėgstamą „Lidl“ parduotuvę. Papildomai galima nurodyti kreipinį, lytį ir adresą (gatvę, namo numerį, pašto kodą, miestą ir šalį). Be to, siekiant nustatyti mėgstamą parduotuvę, gali būti naudojama Jūsų mobiliojo galinio įrenginio geografinės vietos nustatymo funkcija.

Informacija paskyroje „My Lidl“

Jei savo paskyroje „My Lidl“ savanoriškai suteikėte tam tikrą informaciją apie savo gyvenimo aplinkybes ir pomėgius, mes šią informaciją taip pat renkame „Lidl Plus“ tikslams.

Apsilankymai parduotuvėse

Jei apsilankymo parduotuvėje metu Jūs atskleidžiate savo tapatybę kasoje, prie karštų gėrimų ar kitų automatų, mes renkame informaciją apie parduotuvę, kurioje lankotės, Jūsų įsigytų produktų rūšį, kiekį ir kainą, Jūsų panaudotus kuponus, čekio sumą, apmokėjimo operacijos laiką ir naudojamų atsiskaitymo priemonių tipą. Jūsų apsipirkimą susiejame su Jūsų pirkėjo paskyra 2 punkte nurodytiems tikslams, pavyzdžiui, siekdami pateikti Jums prie Jūsų pomėgių ir interesų priderintus pasiūlymus ir sudaryti galimybę dalyvauti akcijose.    

Savo tapatybę kasoje galite atskleisti naudodami skaitmeninę pirkėjo kortelę arba registracijos metu nurodydami savo mobiliojo ryšio telefono numerį. Prekybos automatuose Jūsų atpažinimas galimas tik Jums naudojantis skaitmenine kliento kortele.

Klientų aptarnavimo skyrius

Jums susisiekus su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi, mes naudojame duomenis, kuriuos Jūs tam tikslui pateikiate.

Naudojimasis mobiliąja programėle

Naudojimosi mobiliąja programėle atveju mes renkame informaciją apie parduotuvę, kurioje apsiperkate. Be to, renkame informaciją apie visą turinį, kurį peržiūrite mobiliojoje  programėlėje, pvz., aktyvuotus kuponus, Jūsų pranešimų nustatymus, dalyvavimą loterijose, peržiūrėtas prekes bei Jūsų pasirinktą parduotuvę, kurioje nuolat lankotės. Taip pat renkame informaciją apie Jūsų veiksmus mobiliojoje programėlėje, pvz., apie aplankytas programėlės skiltis, naudojimosi metu peržiūrėtus puslapius, paspaudimų skaičių ir paslinktus vaizdus. Mes tvarkome Jūsų kliento numerį (lojalumo ID numerį), informaciją apie naudojamą operacinės sistemos versiją, įrenginio ženklinimą, sistemos kalbą, pasirinktą šalį bei Jūsų naudojamos mobiliosios programėlės versiją.

Jūsų prisijungimo duomenys renkami ir naudojami tik prisijungimo tikslams. Kad kiekvieną kartą, kai paleidžiate mobiliąją programėlę, Jums nereikėtų prisijungti iš naujo, Jūsų prisijungimo duomenys, juos užšifravus, saugomi tol, kol atsijungiate iš savo paskyros.

Jei programėlei suteikėte prieigą prie Jūsų nuotraukų ar medijų, skaitmeniniai čekiai gali būti išsaugomi galiniame įrenginyje arba tiesiogiai persiunčiami naudojant „Messenger“. Jums suteikus atitinkamas teises, Jūsų mobiliojo galinio įrenginio kamera gali būti naudojama „QR“ kuponams skenuoti.

Naudojantis mobiliąja programėle atliekame vidines apklausas, kurių metu renkame informaciją apie Jūsų apsipirkimo įpročius, apie tai, kaip naudojatės mobiliąja programėle, taip pat apie Jūsų individualias aplinkybes bei interesus.

Vartotojo elgsenos analizė, slapukai

Jums naudojantis mobiliąja programėle statistinės analizės tikslais mes sukuriame vartotojų  segmentavimo profilius ir, kai tai įmanoma, susiejame juos su Jumis, Jūsų elektroninio pašto adresu arba kliento numeriu. Šiuos duomenis mes taip pat renkame ir naudojame tik tais atvejais, kai Jūs davėte mums sutikimą naudoti mūsų stebėjimo technologijas (taip pat žr. šios privatumo politikos 2 punktą). Tai apima šias paslaugas ir stebėjimo paslaugų teikėjus: 

Adjust

Programėlėje „Lidl Plus“ naudojamas analizės įrankis „adjust“ – bendrovės „adapt GmbH“ produktas. Kai įdiegsite „Lidl Plus“ programėlę ir suteiksite leidimą naudoti programėlėje integruotas sekimo technologijos, „adjust“ mūsų vardu išanalizuos toliau nurodytą informaciją:

  • Paspaudimai: kiekvieną kartą jums paspaudus ant „adjust“ pateiktos nuorodos. Paspaudimai matuojami norint atlikti priskyrimo analizę, o tai leidžia suprasti vietą, iš kurios sužinojote apie „Lidl Plus“ programėlę ir pradėjote ją įdiegti. Tai gali būti nuoroda pateikta atitinkamoje svetainėje, el. pašto kampanijoje ar socialinėje žiniasklaidoje ir t. t.
  • Diegimai: kai tik suteiksite sutikimą naudoti integruotas sekimo technologijas, „Lidl Plus“ programėlė susisieks su „adjust“ bei pateiks duomenis, kad buvo atliktas naujas diegimas. Tada šis diegimas bus priskiriamas pirmiau nurodytam paspaudimui, kai šie veiksmai atliekami per tą patį įrenginį.
  • Seansai: kiek kartų „Lidl Plus“ programėlė buvo atidaryta jūsų įrenginyje.
  • Įvykiai: jūsų sąveika „Lidl Plus“ programėlėje. Kiekvieną kartą, kai užsiregistruosite ar prisijungsite prie „Lidl Plus“ programėlės, bus sukurtas naujas įvykis. Ši funkcija skirta įvertinti geriausiai veikiančius reklamos kanalus.

Ši informacija padeda mums suprasti, kaip jūs elgiatės naudodami mūsų programėlę. Be to, tai padeda mums išanalizuoti ir patobulinti savo mobiliuose įrenginiuose rodomos reklamos kampanijas. Jei atsisiuntėte programėlę pasinaudoję pakvietimo nuoroda, kurią jums atsiuntė jūsų šeima ar draugai, mes nustatymus naudojame tam, kad galėtume nustatyti ar esate pakviestas „Lidl Plus“ narys, ir, jei atsakymas yra teigiamas, kad galėtume suteikti jums atitinkamą atlygį. Atkreipkite dėmesį, kad mes galime sekti, ar esate užsiregistravę „Lidl Plus“ programėlėje pagal jums priskirtą pakvietimą, tik tada, kai gauname jūsų sutikimą dėl mūsų sekimo technologijos naudojimo. Jei nenorite suteikti leidimo sekti su jumis susijusią informaciją, ši informacija mums nebus prieinama, todėl nebus suteikiami atitinkami atlygiai.

 Aukščiau pateiktai analizei „adjust“ naudoja IDFA („iOS“ reklamavimo identifikatorių) arba „Android“ reklamavimo ID, IP/ MAC adresą, „http“ antraštę bei Jūsų galinio įrenginio atspaudą (papildomai: prieigos laiką, šalį, kalbą, vietos nustatymus, operacinę sistemą ir jos versiją bei programėlės versiją). Tam taip pat priskiriama informacija apie vartotojo įrenginį, veiksmus interneto svetainėse, programėlės ir renginių raktą. Šie duomenys tvarkomi tik jiems suteikus pseudonimus. Per savo operacinę sistemą bet kuriuo metu galite atšaukti arba išjungti IDFA ir „Android“ reklamos identifikatorių.

Be to, šiuos duomenis „adjust“ persiunčia mūsų paslaugų teikėjams „Google LLC”, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV ir „Facebook, Inc.”, 1 Hacker Way, Menlo Park, CA 94025 („Facebook“). Tais atvejais, kai pagal šiuos duomenis „Google“ ir „Facebook“ gali nustatyti tapatybę, jie persiunčia „adjust“ informaciją apie tai, kokia reklaminė kampanija Jus paskatino apsilankyti „App Store“ ar „Google Play“, taip pat, kokius veiksmus čia atlikote (įskaitant, bet tuo neapsiribojant, ar atsisiuntėte mobiliąją programėlę ir ar, pavyzdžiui, nutraukėte atsisiuntimą, taip pat panašią informaciją). Pagal šią informaciją „adjust“ parengia anoniminius statistinius duomenis, kuriuos naudojame tam, kad galėtume įvertinti pavienių reklaminių kampanijų rezultatus.

Google Firebase

Mobiliojoje programėlėje naudojami „Google LLC“ analitiniai įrankiai „A/B Testing“, „Analytics“, „Cloud Messaging“, „Crashlytics“, „Dynamic Links“, „In-App Messaging“, „Performance“, „Predictions“ ir „Remote Config“ (platforma „Firebase“), kuri taip pat naudojama tam, kad būtų galima analizuoti mobiliosios programėlės naudojimo patirtį. Jums įsidiegus mobiliąją programėlę „Lidl Plus“, „Firebase“ renka informaciją apie tai, kada ir kiek ilgai naudojama mobilioji programėlė, kuriuose mobiliosios programėlės puslapiuose naršoma, kokios funkcijos paspaudžiamos ir koks turinys rodomas. Tai padeda mums suprasti, kaip naudojatės mūsų mobiliąja programėle. Vadovaudamiesi Jūsų vartotojo elgsena, mes tai pat galime nuolat tobulinti mobiliąją programėlę ir pasiūlyti Jums aktualų turinį ir paslaugas. Be to, vienu metu galime išbandyti keletą mobiliųjų programėlių ir gautų duomenų pagrindu diegti kitas programėlės pataisas.

Užbaigus registraciją, šios analizės tikslais „Firebase“ naudoja Jūsų kliento numerį. Daugiau informacijos apie su „Google Firebase“ susijusią duomenų apsaugą rasite interneto svetainėje Google Firebase.

Salesforce

Jei patenkate į mūsų mobiliosios programėlės skiltį „Pagalba“, tuo tikslu mūsų paslaugų teikėjas „salesforce.com Germany GmbH“, Erika-Mann-Str.31 , 80636 Miunchenas, Vokietija („Salesforce“) naudoja slapukus. Slapukai – tai nedidelės tekstinės rinkmenos, kurios, Jums naršant skiltyje „Pagalba“, įrašomos Jūsų galiniame įrenginyje.  „Salesforce“ naudoja dviejų rūšių slapukus: techniškai būtinus slapukus, kurie neriboja šios skilties funkcionalumo, ir analitinius slapukus.

Techniškai būtini slapukai:

toliau išvardyti būtini slapukai padeda užtikrinti naudojimąsi mobiliosios programėlės skiltimi „Pagalba“. Išjungus šiuos slapukus, ši skiltis gali neveikti tvarkingai.

 

 Pavadinimas

Paslaugos teikėjas

Paskirtis

Trukmė

Tipas

renderCtx

 

„Salesforce“

Naudojamas siekiant pateikti pageidaujamus puslapius ir turinį, atsižvelgiant į naršymo elgseną.

 

Sesijos slapukai. Šie slapukai automatiškai ištrinami išėjus iš skilties.

HTTP slapukas

 

pctrk

„Salesforce“

Naudojamas siekiant stebėti lankymąsi skiltyje.

 

Sesijos slapukai. Šie slapukai automatiškai ištrinami išėjus iš skilties.

HTTP slapukas

 

force-stream

„Salesforce“

Naudojami siekiant persiųsti serverio užklausas dėl taip vadinamų „patvarumo“ metodų „Salesforce“ infrastruktūroje.

 

3 valandos

HTTP slapukas

 

sfdc-stream

„Salesforce“

Naudojami siekiant persiųsti serverio užklausas dėl taip vadinamų „patvarumo“ metodų „Salesforce“ infrastruktūroje.

 

3 valandos

HTTP slapukas

 

force-proxy-stream

„Salesforce“

Naudojamas siekiant užtikrinti, kad vartotojo užklausos būtų nukreipiamos į tuos pačius įgaliotuosius serverius.

 

3 valandos

HTTP slapukas

 

 

 

 

 

 

CookieConsentPolicy

Salesforce

Naudojamas siekiant teisingai pritaikyti vartotojo duotą sutikimą.

 

1 metai

HTTP slapukas

 

inst

Salesforce

Naudojamas siekiant peradresuoti užklausas į atitinkamą instanciją, kai žymės ir užkoduoti URL siunčia užklausas į kitą instanciją. Šio tipo užklausos gali įvykti po organizacijos perkėlimo, padalijimo arba atnaujinus URL.

 

Sesijos slapukas. Uždarius atitinkamą skirsnį, šis slapukas bus automatiškai ištrintas.

HTTP slapukas

 

1

Salesforce

Naudojamas registruojant navigacijos šaltinį, kad tinkamai būtų atvaizduotas tinklapio stilius

Nuolatinis

HTTP slapukas

 

LSSIndex:LOCAL{"namespace":"c"}

Salesforce

Naudojamas registruojant navigacijos šaltinį, kad tinkamai būtų atvaizduotas tinklapio stilius

Nuolatinis

HTTP slapukas

 

LSSNextSynthtic:LOCAL

Salesforce

Naudojamas registruojant navigacijos šaltinį, kad tinkamai būtų atvaizduotas tinklapio stilius

Nuolatinis

HTTP slapukas

 

source

Salesforce

Naudojamas registruojant navigacijos šaltinį, kad tinkamai būtų atvaizduotas tinklapio stilius

Nuolatinis

 

query

 

Registruoja vartotojų duomenis ir kalbą programėlėje, prie kurios yra prisijungta, siekiant iš anksto užpildytų kontaktinę formą

 

 

Analitiniai slapukai:

šie analitiniai slapukai mūsų paslaugų teikėjui rinkti statistinius duomenis apie naudojimąsi mūsų skiltimi „Pagalba“, kad galėtume jį pritaikyti Jūsų naršymo poreikiams.

Pavadinimas

Paslaugos teikėjas

Paskirtis

Trukmė

Tipas

BrowserId

„Salesforce“

Naudojamas siekiant viduje analizuoti naršyklės sesijas ir apsilankymus.

1 metai

HTTP slapukas

„Salesforce“ slapukai neišsaugo informacijos, kurią galima tiesiogiai priskirti asmeniui, tačiau veikia aiškaus Jūsų galinio įrenginio (įskaitant kitą techninio pobūdžio informaciją, kaip antai IP adresą, operacinę sistemą interneto paslaugų teikėją ir pan.) identifikavimo pagrindu. Jums naudojantis mobiliosios programėlės skiltimi „Pagalba“, visi duomenys tvarkomi „Salesforce“ serveriuose, kurie yra Europos Sąjungoje.

Atsisakymo slapukai

Jei norite atšaukti savo sutikimą stebėti Jūsų elgseną naudojantis „Lidl Plus“, galite tai bet kuriuo metu padaryti po registracijos paspaudę atsisakymo nuorodą, kurią rasite mobiliosios programėlės skiltyje „Daugiau“  „Teisinė informacija“  „Bendrinti duomenis „Lidl-Plus“.

Google Maps

Jeigu naudojate įrenginį, kuriame yra įdiegta „Android“ operacinė sistema, ši mobilioji programėlė suteikia Jums prieigą prie „Google Maps“ funkcijų bei turinio. Pavyzdžiui, mobiliojoje programėlėje galite tiesiogiai peržiūrėti interaktyvius žemėlapius, kad patogiai galėtumėte naudotis žemėlapių funkcija, pavyzdžiui, norėdami surasti artimiausias „Lidl“ parduotuves.

Kad būtų galima naudotis „Google Maps“ žemėlapių paslaugos funkcijomis, internetinės komunikacijos tikslais reikia tvarkyti Jūsų IP adresą. Paprastai, šis adresas tvarkomas „Google“ serveryje, kuris yra JAV. Mes negalime daryti įtakos šiam duomenų tvarkymui, kurį atlieka „Google Maps“ žemėlapių paslaugos teikėjas. Daugiau apie duomenų tvarkymo, kurį atlieka „Google Maps“ žemėlapių paslaugos teikėjas, tikslus ir apimtis sužinosite perskaitę paslaugos teikėjo privatumo taisykles. Šiose taisyklėse rasite daugiau informacijos apie Jūsų teises ir nustatymų parinktis, skirtas apsaugoti Jūsų privatumą. „Google Maps“ žemėlapių paslaugos teikėjo adresas ir privatumo taisyklės: „Google Ireland Limited“, Gordon House, Barrow Street, Dublinas 4, Airija, https://policies.google.com/privacy?hl=lt. Daugiau sąlygų, kaip naudotis „Google Maps“ ar „Google Earth“, pateikiama šiuo adresu: https://maps.google.com/help/terms_maps.html.

Apple Maps

„Lidl Plus“ naudojasi „Apple Maps“ paslaugomis, skirtomis įrenginių su „iOS“ operacine sistema savininkams. Šios paslaugos yra labai svarbios siekiant užtikrinti, kad žemėlapių rodymo funkcija veiktų sklandžiai ir be apribojimų, pavyzdžiui, kad būtų galima parodyti artimiausias „Lidl“ parduotuves. Kad būtų galima naudotis „Apple Maps“ žemėlapių paslaugos funkcijomis, internetinės komunikacijos tikslais reikia tvarkyti Jūsų IP adresą. Paprastai, šis adresas tvarkomas „Apple“ serveryje, kuris yra JAV. Mes negalime daryti įtakos šiam duomenų tvarkymui, kurį atlieka „Apple“. Daugiau apie duomenų tvarkymo, kurį atlieka „Apple“, tikslus ir apimtis sužinosite perskaitę paslaugos teikėjo pareiškime apie privatumo apsaugą. Čia rasite daugiau informacijos apie Jūsų teises ir nustatymų parinktis, skirtas apsaugoti Jūsų privatumą. „Apple Maps“ žemėlapių paslaugos teikėjo adresas ir pareiškimas apie privatumo apsaugą: „Apple Inc.“, One Apple Park Way, Cupertino, Kalifornija. „Apple Maps“ naudojimosi sąlygas rasite šiuo adresu: https://www.apple.com/legal/internet-services/maps/terms-lt.html. „Apple“ duomenų apsaugos gairės pateikiamos https://www.apple.com/legal/privacy/lt/cookies/.

Nuorodos į kitus tinklalapius ir mobiliąsias programėles

Mūsų mobiliojoje programėlėje yra patalpintos nuorodos į kitus tinklalapius ir mobiliąsias programėles, kurias valdo viena iš „Lidl“ bendrovių ar kuris nors iš mūsų pirmiau paminėtų atrinktų partnerių arba kitos trečiosios šalys. Paspaudus kurią nors programėlės reklamjuostę ir (arba) siūlomą produktą, būsite nukreipti į tinklalapį, mobiliąją programėlę arba Jūsų mobiliųjų programėlių parduotuvę. Nuorodose gali būti integruotos specialios stebėjimo technologijos, kuriomis naudojasi minėtų tinklalapių ar mobiliųjų programėlių operatoriai, siekdami sužinoti ir įvertinti, kokiais būdais apie juos sužinojo vartotojas. Patariame perskaityti kiekvieno tinklalapio ar mobiliosios programėlės, į kurią nukreipia nuoroda, privatumo gaires. Jose paaiškinama, kokią su Jumis susijusią informaciją tvarko atitinkamas operatorius. Jei nukreipiame Jus į kurį nors iš šių tinklalapių ar mobiliųjų programėlių, Jūsų asmens duomenis mes tvarkome tam, kad įvykdytume Jūsų (techninį) prašymą būti nukreiptam į atitinkamą mobiliąją programėlę arba tinklalapį (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b) punktas), vadovaudamiesi operatoriaus interesu teikti reklamą (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas).

Naujienlaiškis, aktyvieji pranešimai, trumposios žinutės

Mes taip pat renkame duomenis apie Jūsų įpročius peržiūrint naujienlaiškį bei skaitant kitą informaciją, kurią mes atitinkamais atvejais siunčiame Jums aktyviaisiais pranešimais ar trumposiomis žinutėmis, juos išsaugome ir, kai tai įmanoma, susiejame su Jumis, Jūsų elektroninio pašto adresu arba kliento numeriu. Taip veikdami, mes renkame informaciją apie naujienlaiškio atidarymo laiką ir Jūsų paspaustas nuorodas, skiltis, pasirinktus produktus, skaitymo laiką, trukmę ir dažnumą.

Šiuos duomenis mes taip pat renkame ir naudojame tik tais atvejais, kai Jūs tam davėte sutikimą (taip pat žr. šios privatumo politikos 2 punktą).

Specialių kategorijų asmens duomenys

Jūsų pirmiau paminėtų asmens duomenų analizė neapima specialių kategorijų asmens duomenų, nurodytų BDAR 9 straipsnio 1 dalyje (pavyzdžiui, informacijos apie Jūsų sveikatos būklę ar Jūsų religiją). 

2. Kokiais tikslais ir kokiu teisiniu pagrindu mes tvarkome Jūsų asmens duomenis?

Šios privatumo politikos 1 punkte nurodytus duomenis mes tvarkome tam, kad galėtume suteikti Jums atitinkamas „Lidl Plus“ paslaugas.

Komunikacijos tikslai, Jūsų kliento profilio identifikavimas ir apsauga

Registracijos metu surinktus pagrindinius kliento duomenis naudojame komunikacijai su Jumis bei siekdami konkrečiai priskirti Jūsų kliento profiliui Jūsų apsipirkimo bei naršymo įpročius.

Jeigu naudodamiesi mūsų mobiliąja programėle ar savo mobiliojo galinio įrenginio nuostatų dialogo lange „Suteikti leidimą“ sutikote, kad būtų pasiekiama taip vadinama geografinės vietos informacija, šią funkciją naudojame tam, kad galėtume Jums pasiūlyti su Jūsų buvimo vieta susijusias individualias paslaugas. Pavyzdžiui, siekdami užtikrinti, kad veiktų funkcija „Parduotuvės paieška“, naudodami GPS ryšio ir tinklo informaciją tvarkome Jūsų buvimo vietą, kad galėtume parodyti, kur yra artimiausios parduotuvės. Mes neišsaugome geografinės vietos informacijos.

Registracijos tikslais mes, be visa kita, norime žinoti Jūsų gimimo datą (žr. šios politikos 1 punktą). Mobiliąja programėle galite naudotis tik jei esate ne jaunesni nei 18 metų (žr. šios politikos 2 punktą). Be to, siekiant užtikrinti nepilnamečių apsaugą, tam tikrų produktų reklamai taikoma amžiaus riba. Pavyzdžiui, alkoholiniai gėrimai negali būti reklamuojami vaikams ar paaugliams.

Jūsų elektroninio pašto adresą pirmiausia naudojame tam, kad apsaugotume Jus nuo neteisėtos trečiųjų asmenų prieigos. Tuo tikslu elektroniniu paštu atsiunčiame Jums pranešimą, pavyzdžiui, apie prisijungimą iš trečios šalies įrenginio, t. y. įrenginio, iš kurio prie mobiliosios programėlės „Lidl Plus“ jungiamasi pirmą kartą.

Šias duomenų tvarkymo veiklas vykdome laikydamiesi teisinių reikalavimų, pagal kuriuos mums yra suteikta teisė tvarkyti duomenis, jei tai būtina siekiant naudotis paslauga arba įvykdyti sutartį (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b) punktas) ir tvarkyti duomenis būtina siekiant viršesnių teisėtų interesų, dėl kurių būtina užtikrinti galimybę kuo lengviau ir efektyviau naudotis mobiliąja programėle (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas).

Jei atsiunčiate mums užklausą naudodamiesi mobiliosios programėlės kontaktų forma, mes išsaugome ir naudojame Jūsų užklausoje pateiktą informaciją, kad galėtume kuo geriau išnagrinėti Jums rūpimą klausimą. Jūsų informacijos, pateiktos pranešime, tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b) punktas.

Paskirstymo zonų ir parduotuvių tinklo optimizavimo tikslas

Kai jums bus suteikta išsami jūsų adreso informacija, mes ją naudosime ir optimizuosime savo skrajučių platinimo srityse, kad galėtume apriboti skrajučių skirtumų praradimą bei galėtume tikslingiau reklamuoti bei optimizuoti savo parduotuvių tinklą ir taip nustatyti tinkamas naujų filialų steigimo vietas. Informacija apie jūsų adresą yra teikiama savanoriškai. Šie duomenys tvarkomi atsižvelgiant į mūsų teisėtą interesą optimizuoti pardavimo kanalus (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).

Jūsų susidomėjimo produktais nustatymo ir mūsų internetu skelbiamų pasiūlymų optimizavimo tikslas

Mes siekiame Jus geriau pažinti, kad galėtume Jums suteikti „Lidl-Plus“ narystės privalumus, kuo geriau pristatyti individualius pasiūlymus ir tikslingai atlikti klientų apklausas. Tuo tikslu pirmiausia išsiaiškiname, kokie produktai, akcijos ir paslaugos Jus domina ir gali būti Jums svarbios. Tai leidžia mums informuoti Jus, pavyzdžiui, apie Jūsų mėgstamiems produktams taikomas nuolaidų akcijas, pasiūlyti Jums ypatingai palankias kainas ir konkrečiai informuoti Jus apie patrauklius pasiūlymus, kai vyksta nuolatinio asortimento prekių akcijos.

Dėl šios priežasties mes renkame, tvarkome ir naudojame įvairius asmens duomenis apie Jūsų apsipirkimo įpročius ir kitą elgesį, aprašytą 1 dalyje.

Mūsų surinkti asmens duomenys gali būti naudingi sprendžiant apie Jus dominančius produktus. Tam priskiriami visi 1 punkte paminėti duomenys.

Kiti, pirmiau paminėti duomenys gali taip pat būti naudingi sprendžiant, kokie produktai Jus gali dominti. Tuo tikslu nustatome galimą ryšį tarp vieno ar kelių asmens duomenų ir produktų, kurie Jus domina. Siekdami nustatyti šį ryšį, mes naudojame matematinį statistinį metodą. Tuo tikslu Jūsų asmens duomenis palyginame su kitų klientų duomenimis. Šis palyginimas leidžia mums nustatyti, kokie kiti produktai ir akcijos, kuriais domisi kiti klientai, turintys panašių interesų, gali sudominti ir Jus.

Šias duomenų tvarkymo veiklas vykdome laikydamiesi teisinių reikalavimų, pagal kuriuos mums yra suteikta teisė tvarkyti duomenis, jei tai būtina siekiant naudotis paslauga arba įvykdyti sutartį (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b) punktas) ir tvarkyti duomenis būtina siekiant viršesnių teisėtų interesų, dėl kurių būtina užtikrinti, kad mūsų pasiūlymai kuo labiau atitiktų Jūsų su produktu susijusius interesus (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas).

Remdamiesi informacija, kurią mes gauname iš pirmiau aprašytų mobiliųjų programėlių, tinklalapių ar skaitmeninių paslaugų tarnybų, mes siunčiame Jums (jeigu tik įmanoma, suasmenintą) informaciją apie produktus, akcijas, naujas paslaugas ir naujienas, susijusias su srautiniais, parduotuvių pasiūlymais, taip pat siekdami rengti apklausas.  Be to, naudojami suasmeninti vartotojo profiliai, kurių reikia tam, kad būtų galima geriau pritaikyti galimus reklaminius pasiūlymus, skelbiamus, visų pirma, naujienlaiškių forma, prie Jūsų asmeninių interesų ir tobulinti rinkodaros informaciją. Šį vartotojo profilį taip pat sudaro informacija apie Jūsų naudojimąsi „Lidl Plus“.

Jei davėte savo atitinkamą sutikimą, šiame profilyje gali būti taip pat kaupiama informacija, kurią surenkame iš Jūsų galinio įrenginio. Tokiais atvejais Jūsų asmens duomenis tvarkome vadovaudamiesi  BDAR 6 straipsnio 1 dalies a) punktu. Tai taikoma duomenų tvarkymo veikloms, kurios yra pirmiau paminėtos šios privatumo politikos skyriuose „Internetinė parduotuvė“, „Vartotojo elgsenos analizė“ ir „Naujienlaiškis, aktyvieji pranešimai, trumposios žinutės“.

Šią informaciją naudojame tam, kad galėtume gerinti Jūsų profilio pagrįstumą, optimizuoti mobiliąją programėlę „Lidl Plus“ ir kitas mūsų internetines paslaugas, su sąlyga, kad tai yra numatyta Jūsų sutikime. Teisinis pagrindas tam taip pat yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a) punktas.

Informacijos ir reklaminių pasiūlymų tikslas

Jei davėte savo atitinkamą sutikimą, mes perduodame 1 dalyje aprašytus duomenis Lidl grupės įmonėms , kad jos galėtų elektroninių ryšių priemonėmis (pvz., elektroniniais laiškais arba trumposiomis žinutėmis) ir (arba) paštu informuoti Jus apie savo konkretaus asortimento prekių [įterpti kaip internetinę nuorodą ir nurodyti kiekvienos iš grupės įmonių asortimentą] akcijas ir pasiūlymus ir pakviečia Jus dalyvauti klientų apklausose.

Šie tiesioginiai pasiūlymai teikiami, nes Jūs tam davėte mums savo atitinkamą sutikimą (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a) punktas).

Su vietove ir laiku susietų reklaminių pasiūlymų skelbimo tikslas

Jūsų asmens duomenis, susijusius su Jūsų apsipirkimo vieta ir laiku, tvarkome ir naudojame tam, kad galėtume skelbti Jums su laiku ir vietove susietus reklaminius pasiūlymus, pvz., siųsdami aktyviuosius pranešimus į Jūsų mobilųjį telefoną arba trumpąsias žinutes. Pavyzdžiui, jeigu dažniausiai apsiperkate šeštadieniais, galime informuoti Jus apie akcijas, kurios numatomos būtent tą savaitės dieną. Mes taip pat galime pateikti Jums konkrečiam regionui pritaikytą pasiūlymą, jeigu žinome, kuriame regione Jūs dažniausiai apsiperkate.

Aktyvieji pranešimai – tai tokie pranešimai, kurie iš mobiliosios programėlės siunčiami į Jūsų įrenginį ir jame rodomi pirmiau už kitus pranešimus. Mobilioji programėlė naudoja aktyviuosius pranešimus tuo atveju, jeigu įdiegdami mobiliąją programėlę arba bet kuriuo metu naudodamiesi mobiliąja programėle savo įrenginio nustatymuose leidote siųsti Jums aktyviuosius pranešimus. Jūs galite bet kuriuo metu išjungti aktyviųjų pranešimų siuntimą.

Jei analizuojame Jūsų apsipirkimo vietą ir laiką, tai darome siekdami užtikrinti naudojimąsi paslauga arba įvykdyti sutartį (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b) punktas), taip pat tuomet, kai tai būtina siekiant viršesnių teisėtų interesų, dėl kurių būtina užtikrinti, kad mūsų pasiūlymai kuo labiau atitiktų laiko bei vietos aplinkybes (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas).

Klientų užklausų nagrinėjimo tikslas

Savaime suprantama, mes saugome paslaptyje asmens duomenis, kiuriuos pateikiate mums, kai bendraujate su klientų aptarnavimo skyrium. Jūsų duomenis naudojame tik konkrečiu tikslu, siekdami išnagrinėti Jūsų užklausą ir apdoroti Jūsų privatumo teisių užklausas ir į jas atsakyti.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas apdorojant Jūsų užklausas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas. Mūsų ir Jūsų bendras (teisėtas) interesas, kad duomenys šiuo atveju būtų tvarkomi, grindžiamas siekiu atsakyti į Jūsų užklausas, jei reikia, išspręsti kilusias problemas ir išsaugoti bei gerinti Jūsų kaip kliento ar vartotojo patirtį naudojantis mūsų paslauga. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas apdorojant Jūsų privatumo teisių užklausas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies c) punktas, kadangi tai yra būtina mūsų teisinei prievolei vykdyti.

Mobiliosios programėlės teikimo tikslas

Duomenis, surinktus naudojantis mobiliąja programėle, mes tvarkome tam, kad mūsų mobilioji programėlė nepriekaištingai veiktų.  Ši informacija mums būtina, siekiant, visų pirma, užtikrinti, kad mobiliojoje programėlėje būtų įrašomi prioritetiniai nustatymai, taip pat šalis ir kalba, kad galėtume sparčiai išspręsti techninio pobūdžio problemas, o Jūs galėtumėte matyti konkrečias skiltis. Šių duomenų nenaudojame vartotojų profiliams kurti.

Tam techniškai būtinų technologijų naudojimo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b) punktas, t. y. mūsų paslaugų suteikimo tikslais mes tvarkome Jūsų duomenis, siekdami įvykdyti sutartį.

„Google Maps“ žemėlapių paslauga įrenginiuose, kuriuose veikia operacinė sistema „Android“ ir „Apple Maps“ žemėlapių paslauga „iOS“ vartotojų įrenginiuose naudojama siekiant mūsų teisėtų interesų patraukliai pateikti mūsų pasiūlymus ir aiškiau atvaizduoti mobiliojoje programėlėje skelbiamas parduotuvių vietas. Tai laikoma teisėtu interesu pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktą.

3. Kam persiunčiame Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis persiunčiame trečiosioms šalims tokia tvarka:

Tam tikrais atvejais Jūsų duomenims tvarkyti pasitelkiame paslaugų teikėjus. Tuo tikslu mūsų vardu veikiančios įmonės rūpestingai atrenkamos ir su jomis sudaromos rašytinės sutartys. Šios įmonės privalo vykdyti mūsų nurodymus ir iki duomenų tvarkymo pradžios, o vėliau – periodiškai mes atliekame jų patikrinimus. Jūsų asmens duomenų šios įmonės niekuomet nenaudoja savo tikslams.

Atsižvelgdami į tai, persiunčiame Jūsų duomenis tiems duomenų gavėjams, kurie mums:

  • teikia duomenų saugojimo išteklius, duomenų bazių sistemas ar pan.,
  • teikia techninę pagalbą ir
  • teikia rinkodaros ir technines konsultacijas.

„Lidl“ grupėje (žr. pirmiau nurodytą 1 punktą) pirmiau aprašytomis sąlygomis atitinkamai vietinei bendrovei perduodame toliau nurodytus duomenis:

  • Jūsų produktų pasirinkimus, kurie yra nustatomi siekiant užtikrinti tikslinį jums aktualaus turinio pateikimą.
  • Jūsų kliento numeris, jei dalyvaujate vietinės bendrovės organizuojamame konkurse, taip pat jūsų vardas ir pavardė bei telefono numeris, jei yra paskelbiama, jog jūs buvote išrinktas nugalėtoju.

Jūsų pateiktus duomenis galime persiųsti „Lidl“ įmonių grupės įmonėms, jai tai būtina siekiant mūsų klientų aptarnavimo skyriui atsakyti į užklausą. Be to, siekiant atsakyti į Jūsų užklausą, atskiras jos dalis mums gali prireikti perduoti sutarties šalims (pvz., tiekėjams, jeigu pateiktos užklausos susijusios su konkrečiais produktais).

Mes jokiais būdais neperduodame Jūsų asmens duomenų kitoms įmonėms už „Lidl“ įmonių grupės ribų, kurios pageidauja naudoti šiuos duomenis tiesioginės rinkodaros tikslams.

Tais atvejais, kai asmens duomenis perduodame trečiojoje valstybėje esantiems (už Europos ekonominės erdvės ribų įsisteigusiems) duomenų gavėjams, apie tai galite sužinoti iš informacijos apie mūsų paslaugų teikėjų vykdomas duomenų tvarkymo veiklas, kuri skelbiama šioje privatumo politikoje. Priėmusi sprendimus dėl tinkamumo, Europos Komisija patvirtino, ar tokioje trečiojoje valstybėje užtikrinama tinkama duomenų apsauga. Išsamų sąrašą valstybių, dėl kurių yra priimtas sprendimas dėl tinkamumo, rasite paspaudę šią nuorodą: ec.europa.euht. Jei Europos Komisija nėra patvirtinusi, kad kurioje nors trečiojoje valstybėje egzistuoja tinkamas duomenų apsaugos lygis, garantuojame, kad tinkamas duomenų apsaugos lygis užtikrinamas kitomis priemonėmis, kaip antai: įmonei privalomos duomenų apsaugos taisyklės, standartinės sutarčių sąlygos, sertifikavimo mechanizmai ar pripažinti elgesio kodeksai. Išsamesnės informacijos Jums suteiks mūsų duomenų apsaugos pareigūnas (žr. aukščiau).

4. Kaip užtikriname Jūsų asmens duomenų konfidencialumą?

Siekdami užtikrinti Jūsų asmens duomenų konfidencialumą, savo darbuotojams, vykdantiems duomenų tvarkymo veiklą, uždraudėme neleistinai rinkti, tvarkyti arba naudoti asmens duomenis. Mūsų rūpestingai atrinkti ir duomenų apsaugos srityje apmokyti darbuotojai jų darbo santykių įsigaliojimo pradžioje sutartimis įsipareigoja saugoti duomenų konfidencialumą. Ši prievolė galioja net ir darbo santykiams nutrūkus.

5. Kaip užtikriname su Jūsų asmeniu susijusių duomenų saugumą?

Jūsų duomenų saugumas mums yra labai svarbus. Mes naudojame technines ir organizacines priemones, kad, visų pirma, apsaugotume Jūsų asmens duomenis nuo grėsmių, kylančių perduodant duomenis, taip pat nuo jų atskleidimo trečiosioms šalims. Taikomos priemonės periodiškai keičiamos, atsižvelgiant į technologinių žinių raidą.

6. Kiek laiko saugome Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis mes ištriname ar padarome juos anonimiškus, kai tik jų mums nebereikia pirmiau nurodytam tvarkymo tikslui. Jūsų asmens duomenis paprastai saugome tol, kol naudojatės „Lidl Plus“. Jeigu per 24 mėnesių laikotarpį neatliekate jokių veiksmų, pranešame Jums apie tai, kad Jūsų duomenys bus ištrinti. Tokiu atveju Jūs galite nesutikti su ištrynimu iš naujo atidarę mobiliąją programėlę arba prie jos prisijungę.

Pasibaigus Jūsų narystei, Jūsų mobiliojo ryšio telefono numerį saugome ne ilgiau nei 6 mėnesius, siekdami užkirsti kelią neleistinam prisijungimui. Kitais atvejais duomenys ištrinami nuo išsiregistravimo iš „Lidl Plus“ praėjus 72 valandoms. Per šias 72 valandas Jūs galite atkurti savo kliento paskyrą. Tam Jums reikia iš naujo prisiregistruoti. Tokiu atveju duomenų ištrynimo procedūra bus nutraukta. Jeigu dėl teisės aktais nustatytų saugojimo terminų arba tuomet, kai tai būtina nustatant, vykdant ar ginant teisinius reikalavimus, Jūsų duomenų reikia ilgesnį laikotarpį, mes, laikydamiesi duomenų apsaugos taisyklių, saugome Jūsų duomenis ir po išsiregistravimo iš „Lidl Plus“ tiek, kiek tai privaloma pagal atitinkamus teisės aktus arba tol, kol tai yra būtina siekiant tikslų.

Visą asmeninę informaciją, kurią atsiunčiate mums teikdami užklausas klientų aptarnavimo skyriui, mes ištriname arba padarome anonimišką ne vėliau kaip po 90 dienų nuo galutinio atsakymo pateikimo Jums. Kaip rodo praktika, paprastai, po 90 dienų nebesulaukiame klausimų dėl mūsų pateiktų atsakymų. Jums pareiškus savo duomenų subjekto teises, Jūsų asmens duomenys saugomi 3 metus  nuo galutinio atsakymo kaip įrodymas, kad suteikėme Jums išsamią informaciją ir yra vykdomi teisės aktų reikalavimai.

7. Kokias turite teises tvarkant Jūsų duomenis?

Gavę Jūsų prašymą, mes, savaime suprantama, suteiksime Jums informaciją, nustatytą BDAR 15 straipsnyje (o ypač informaciją apie tai, kokius duomenis apie Jus saugome, kas yra duomenų gavėjai ir kokios yra duomenų gavėjų kategorijos, kuriems perduodami duomenys, saugojimo tikslus ir pan.). Savaime suprantama, šią informaciją, paprastai, teikiame neatlygintinai.

Esant teisės aktuose reikalaujamoms sąlygoms Jūs taip pat turite teisę reikalauti ištaisyti klaidingus Jūsų asmens duomenis, be to, reikalauti ištrinti Jūsų asmens duomenis, reikalauti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą ir reikalauti užtikrinti Jūsų asmens duomenų perkeliamumą.

Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą kompetentingai priežiūros institucijai.

Jeigu asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies e) arba f) punktu arba tiesioginės rinkodaros tikslais, Jūs galite pareikšti nesutikimą su duomenų tvarkymu.

Savo duotą sutikimą Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti, pavyzdžiui, mobiliosios programėlės skiltyje „Pagalba“  „Susisiekite“ arba (jei pageidaujate tiesiogiai pasirinkti atskirus pranešimų perdavimo būdus) skiltyje „Nustatymai“ „Komunikacija“, arba išsiųsdami elektroninį laišką šiuo adresu: infolinija@lidl.lt .**

** Atkreipkite dėmesį į tai, kad atšaukę savo sutikimą negalėsite naudotis visais „Lidl Plus“ privalumais.

Jei norite atšaukti savo sutikimą, kad būtų analizuojamas Jūsų naudojimasis šia mobiliąja programėle ar „My Lidl“ kliento paskyra, galite atitinkamai pakeisti nustatymus nuėję į skiltį „Daugiau“  „Teisinė informacija“  „Bendrinti duomenis „Lidl Plus““. Jums atšaukus savo sutikimą, kad būtų analizuojamas Jūsų naudojimasis šia mobiliąja programėle ar „My Lidl“ kliento paskyra, toliau galėsite naudotis tik bazine mūsų paslaugos versija. Tuomet vis dar matysite informaciją apie mūsų produktus, tačiau negalėsite dalyvauti nuolaidų bei specialiose akcijose ir naudotis kuponais.

8. Pareigos pateikti duomenis nebuvimas

Jeigu šiuos duomenis teikiate savo iniciatyva, Jūs neprivalote pateikti pirmiau minėtos savanoriškos informacijos, tačiau neturėdami šių duomenų mes negalėsime Jums teikti jai pagrįstų „Lidl Plus“ paslaugų.

9. Ar turi „Lidl Plus“ teisę keisti privatumo politiką?

Pasikeitus teisės aktams ar „Lidl Plus“ atliekamo duomenų tvarkymo aplinkybėms, gali priteikti pakeisti ir šią privatumo politiką. Pasikeitus Jūsų asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ar naudojimo tikslams, atsakingos institucijos tapatybei bei duomenų gavėjų kategorijoms, informuosime Jus apie tai ir, jeigu reikia, paprašysime tam Jūsų sutikimo.

10. „My Lidl“ paskyros sukūrimas ir naudojimas

„My Lidl“ paskyra yra „Lidl“ įmonių grupės (toliau – „Lidl“), kurią valdo „Lidl Stiftung & Co. KG“, Stiftsbergstraße 1, 74167 Neckarsulm, Vokietija (toliau – „Lidl Stiftung“, „mes“) teikiama paslauga (toliau – „Paslauga“ arba „My Lidl“). „Lidl Stiftung“ tvarko duomenis, reikalingus teikiant Paslaugą, kaip atsakinga šalis, t. y. renka, kaupia, vertina ir perduoda duomenis kitoms „Lidl“ įmonių grupės bendrovėms, kad galėtų teikti šią Paslaugą.

Šis duomenų apsaugos pranešimas taikomas „Lidl Stiftung“ kaip duomenų valdytojo tvarkymo veiklai. Su duomenų apsaugos pareigūnu galima susisiekti pirmiau nurodytu pašto adresu.

Slaptažodžiu apsaugota „My Lidl“ paskyra yra vieno prisijungimo paslauga, leidžianti jums registruotis ir (arba) prisijungti prie kelių „Lidl“ internetinių paslaugų, tokių kaip internetinės parduotuvės, paspaudimo ir surinkimo paslaugos, programėlių ir kt. naudojant vieną vartotojo vardą ir slaptažodį (toliau – „Tikslinė paslauga“) ir kiekvienu atveju nenaudojant atskirų prisijungimo duomenų. Tikslinė paslauga, kuriai taikomas šis duomenų apsaugos pranešimas, yra

„Lidl Plus“. „My Lidl“ saugo pagrindinius klientų duomenis, aprašytus 1 skyriuje, taip pat klientų pagrindinius duomenis, kuriuos pateikėte registruodamiesi/prisijungdami prie kitų „Lidl“ internetinių paslaugų.

Jei sukursite Tikslinės paslaugos paskyrą anksčiau neužsiregistravę dėl kitų „Lidl“ internetu teikiamų paslaugų, tokiu atveju „My Lidl“ paskyra bus sukurta automatiškai. Jei anksčiau užsiregistravote dėl kitos internetu teikiamos paslaugos, kuri yra integruota „My Lidl“ paskyroje, galite tiesiog užsiregistruoti Tikslinei paslaugai naudodami jau egzistuojančius duomenis. Jei ateityje „Lidl“ pradės siūlyti naujas internetines paslaugas, galėsite jomis naudotis per „My Lidl“ paskyrą.

10.1 Kokius asmens duomenis mes renkame?

Mano „My Lidl“ paskyros registracija

Jei kuriate savo paskyrą dėl Tikslinės paslaugos anksčiau nesukūrę paskyros dėl kitos „Lidl“ internetinės paslaugos ir pirmą kartą sukūrėte „My Lidl“ paskyrą, registracijos procese prašome pateikti šiuos pagrindinius klientų duomenis: Vardas, pavardė, gimimo data, el. pašto adresas, mobiliojo telefono numeris ir pageidaujama „Lidl“ parduotuvė. Pasirinktinai galima nurodyti kreipimosi formą, lytį ir adresą (gatvė, namo numeris, pašto kodas, miestas ir šalis). Jūsų mobiliojo prietaiso geografinės vietos nustatymo funkciją taip pat galima naudoti norint pasirinkti pageidaujamą bendrovės filialą. Jei prisijungsite prie tikslinės paslaugos naudodamiesi jau turima „My Lidl“ paskyra, paprašysime tik pirmiau paminėtų klientų pagrindinių duomenų, kurių dar nepateikėte kurdami paskyrą dėl kitų „Lidl“ internetinių paslaugų.

Mes taip pat renkame tokius duomenis kaip: jūsų IP adresas, buvimo „My Lidl“ trukmė, internetiniai identifikatoriai, pvz., įrenginio ID, išsami informacija apie naršyklę, t. y. naršyklės pavadinimas ir versija, įrenginio, kuriame įdiegta naršyklė, operacinės sistemos pavadinimas ir versija bei tinklo duomenys apie jūsų įrenginio vietą tuo metu, kai prisijungiate prie savo paskyros.

Apie mane

Jei savo noru skiltyje „Apie mane“ įvesite tam tikrą informaciją apie savo aplinkybes ir pomėgius, šiuos duomenis mes išsaugosime jūsų apžvalgai „My Lidl“ programėlėje.

Vartotojo elgesio / slapukų analizė

Slapukai yra naudojami, kai jūs naudojatės „My Lidl“. Mes naudojame dviejų tipų slapukus: techniškai būtinus, be kurių „My Lidl“ funkcijos būtų ribotos, ir neprivalomus statistikos slapukus. Naudojamų slapukų apžvalgą su papildoma informacija (pvz., apie saugojimo trukmę) rasite mūsų slapukų sąlygose.

10.2 Kokiais tikslais ir kokiu teisiniu pagrindu mes tvarkome jūsų asmens duomenis?

Registracijos, prisijungimo ir paskyros tvarkymo tikslas

Siekdami suteikti jums kuo didesnį patogumą naudojantis mūsų paslaugomis, mes išsaugome jūsų asmeninius duomenis „My Lidl“. Sukūrus šią kliento paskyrą, jums nebereikės dar kartą įvesti savo asmens duomenų, kad galėtumėte naudotis teikiamomis funkcijomis.

Priešingai, jūsų „My Lidl“ paskyra nuo šiol gali būti naudojama bet kada, kai nusprendžiate pasinaudoti bet kuria iš prijungtų „Lidl“ internetinių paslaugų, iš jūsų nereikalaujant atskiros registracijos ar atnaujinto išsamių vartotojo duomenų įrašo kiekvienu atveju. Po registracijos taip pat turite galimybę atsisakyti atskirų paslaugų. Be to, galite bet kada peržiūrėti ir pakeisti savo asmeninius duomenis, saugomus „My Lidl“.

Norėdami sukurti „My Lidl“ paskyrą, turite įvesti savo pasirinktą slaptažodį. Norint patekti į „My Lidl“, naudojamas jūsų sukurtas slaptažodis kartu su jūsų el. pašto adresu ar mobiliojo telefono numeriu. Registracijos procesas yra baigiamas,

kai vartotojo pateiktas telefono numeris yra patvirtinamas ir operatorius galutinai patvirtinta jūsų registraciją.

Teisinis to pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas, t. y. jūs pateikiate mums duomenis remdamiesi tarp mūsų egzistuojančiais sutartiniais santykiais.

Kliento profilio apsaugos tikslas

Registracijos ir (arba) prisijungimo metu, mes, BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punkto pagrindu, naudojame „Google reCaptcha“, t. y. „Google“ teikiamą paslaugą. Mūsų teisėtas interesas yra jūsų duomenų ir mūsų sistemų apsauga. Šiame kontekste naudojama įvairios informacijos analizė, siekiant nustatyti, ar duomenis įveda žmogus, ar automatizuota programa. Ši analizė prasideda automatiškai, kai tik atidarote „My Lidl“. Analizės metu „Google reCaptcha“ įvertina įvairią informaciją (pvz., IP adresą, jūsų puslapyje praleistą laiką ar vartotojo atliktus pelės judesius). Sukurta informacija perkeliama į „Google“ serverį JAV ir ten yra apdorojama. Surinkimas ir analizė neleidžia mums ar „Google“ jūsų identifikuoti. Visų pirma, informacija „Google“ nebus apjungta su jūsų asmens duomenimis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google reCaptcha“, apsilankykite https://policies.google.com/privacy?hl=de arba https://policies.google.com/terms?hl=de.

Be to, mes naudojame informaciją apie jūsų IP adresą, taip pat pirmiau aprašytus internetinius identifikatorius ir jūsų vietovę pagal tinklą, kad išvengtume piktnaudžiavimo ir išvengtume bei nustatytume bet kokius saugumo pažeidimus ir kitą draudžiamą ar neteisėtą veiklą. Pvz., jei prisijungiate naudodami naują/nežinomą įrenginį, mes galime jums pranešti apie tokį prisijungimo bandymą. Šių duomenų tvarkymas grindžiamas teisėtu mūsų interesu stebėti ir gerinti su mūsų paslaugos teikimu susijusios informacijos saugumą (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).

Kliento prašymų tvarkymo tikslas

Kad galėtume kuo geriau tvarkyti klientų aptarnavimo užklausas, „My Lidl“ paskyros klientų pagrindinius duomenis taip pat pateikiame kitoms „Lidl“ grupės įmonėms. Tai reiškia, kad norint apdoroti jūsų užklausas, jums nereikės iš naujo įvesti ir išsaugoti pagrindinių kliento duomenų. „Lidl“ grupės įmonės naudoja jūsų duomenis tik tam, kad patikrintų jus kaip klientą ar vartotoją ir apdorotų jūsų užklausą.

Šio duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas arba 6 straipsnio 1 dalies b punktas. Mūsų ir jūsų kartu esantis (teisėtas) interesas dėl tokio duomenų tvarkymo kyla iš tikslo atsakyti į jūsų užklausas, išspręsti visas galimas problemas ir taip padėti bei pagerinti jūsų, kaip „Lidl“ grupės įmonių klientų ar vartotojų, pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis.

10.3 Kam mes atskleidžiame jūsų asmens duomenis?

Gavėjai/gavėjų kategorijos

Jūsų duomenys gali būti perduoti atitinkamos tikslinės paslaugos operatoriui pirkimo sutarčių ar kitų paslaugų, kurios buvo užsakytos per internetines paslaugas, kurias apima „My Lidl“, apdorojimo tikslais. Pastarasis operatorius gauna tokius duomenis, kurie yra būtini teikiant užsakytą paslaugą kiekvienu atveju, jei tokie duomenys buvo saugomi „My Lidl“, t. y. priklausomai nuo pateikto pasiūlymo:

- prisijungimo duomenų patikrinimas (el. pašto adresas, slaptažodis, telefono numeris, jei taikoma).

- Pagrindiniai duomenys (vardas, pavardė, adresas, gimimo data)

Mes taip pat perduodame pagrindinius jūsų klientų duomenis toms „Lidl“ grupės įmonėms, su kuriomis susisiekiate klientų aptarnavimo užklausų kontekste.

Be to, mes naudojame paslaugų teikėjus jūsų duomenims tvarkyti. Mūsų vardu veikiančios įmonės yra kruopščiai atrenkamos ir joms raštu suteikiami atitinkami įgaliojimai. Šios įmonės yra saistomos mūsų nurodymų ir yra tikrinamos prieš pradedant duomenų tvarkymą ir reguliariai prasidėjus šiam procesui. Šios įmonės niekada nesiekia savo asmeninių tikslų naudodamos jūsų asmens duomenis. Šiame kontekste mes persiųsime jūsų duomenis gavėjams, kurie mums teikia

- duomenų saugojimo talpą, duomenų bazių sistemas ar panašiai,

- techninę pagalbą ir

- rinkodaros patarimus

taip pat padėti padeda mums apdoroti vartotojų užklausas dėl „Apie mane“ srities funkcionalumo. Mes draudžiame bet kokį tolesnį jūsų duomenų perdavimą trečiosioms šalims.

Jei asmens duomenis perduosime gavėjams trečiosiose šalyse (šalyse, kurios nėra Europos ekonominės erdvės šalys), galite tai suprasti iš informacijos apie mūsų paslaugų teikėjų atliekamą duomenų tvarkymą, aprašytą šiame privatumo pranešime. Priimdama sprendimus dėl apsaugos tinkamumo, Europos Komisija sprendžia, ar tokia trečioji šalis užtikrina tinkamą duomenų apsaugos lygį. Tikslų šalių, kuriose priimtas sprendimas dėl apsaugos tinkamumo, sąrašą rasite čia: https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/international-dimension-data-protection/adequacy-decisions_en. Jei Europos Komisija nenustato, jog trečiojoje šalyje yra užtikrinamas tinkamas apsaugos lygis, mes patys užtikrinsime, kad tinkamas duomenų apsaugos lygis būtų užtikrinamas kitomis priemonėmis, tokiomis kaip: privalomos vidaus duomenų apsaugos taisyklės, standartinės sutarties sąlygos, sertifikavimo mechanizmai arba pripažinti elgesio kodeksai. Jei norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu (žr. pirmiau).

10.4 Kaip mes užtikriname jūsų asmens duomenų konfidencialumą?

Siekdami užtikrinti jūsų asmens duomenų konfidencialumą, mūsų darbuotojams, susijusiems su duomenų tvarkymu, draudžiama be leidimo rinkti, tvarkyti ar naudoti šiuos asmens duomenis. Mūsų kruopščiai atrinkti darbuotojai, kurie yra ypatingai atidžiai laikosi duomenų apsaugos įstatymų, yra įpareigoti pagal darbo sutartį saugoti duomenų slaptumą. Ši pareiga tęsiasi net ir su jais nutraukus darbo santykius.

10.5. Kiek laiko mes saugome jūsų asmens duomenis?

Jei dėl Tikslinės paslaugos užsiregistravote tik per „My Lidl“, jūsų duomenys bus atitinkamai ištrinti, kai tik paprašysite ištrinti savo Tikslinės paslaugos paskyrą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei per „My Lidl“ užsiregistravote dėl kelių „Lidl“ internetinių paslaugų teikimo, „My Lidl“ paskyra ir visi mūsų saugomi asmens duomenys bus ištrinti tik ištrynus visas internetines paslaugas, susietas su „My Lidl“. Atitinkamai taikomi Tikslinės paslaugos duomenų apsaugos pranešimuose aprašyti saugojimo laikotarpiai. Jei pakeisite ar pašalinsite informaciją apie savo aplinkybes ar pomėgius skiltyje „Apie mane“, pakeista ar pašalinta informacija bus nedelsiant ištrinta.

Beje, už duomenų tvarkymą ir saugojimą atsako atitinkamas naudojamos paslaugos operatorius, kuris naudoja duomenis, reikalingus šiam tikslui užsakytai paslaugai teikti, o tada šie duomenys yra archyvuojami pagal įstatymų numatytus saugojimo laikotarpius (atitinkamai taikomi Tikslinės paslaugos duomenų apsaugos informacijoje aprašyti saugojimo laikotarpiai).

Atsisiųsti privatumo politiką

Jūs galite atsisiųsti naudojimosi mobiliąja programėle „Lidl Plus“ privatumo politiką PDF formatu paspaudę šią nuorodą.