„Lidl Plus“ sąlygos

Paskutinių pakeitimų data: 2021 m. rugsėjo mėn.

1. Taikymo sritis ir ryšys su kitomis nuostatomis

Šiomis „Lidl Plus“ sąlygomis (toliau – „Sąlygos“) reglamentuojamas dalyvavimas klientų aptarnavimo programoje „Lidl Plus“ (toliau – „Paslauga“). Paslaugą administruoja „Lidl Stiftung & Co. KG“ (toliau – Lidl Stiftung“ arba „mes“). Tačiau Paslaugai teikti „Lidl Stiftung“ turi teisę pasitelkti subrangovus ir (arba) kitas „Lidl“ įmonių grupės įmones (UAB „Lidl Lietuva“,), toliau kartu su „Lidl Stiftung“ vadinamas „Lidl įmonės“ arba Lidl“). Paslauga skirta klientams (toliau – „Vartotojas“ arba „Jūs“), kurie pageidauja gauti „Lidl“ asmeniškai pritaikytą informaciją apie „Lidl“ ir pasirinktų bendradarbiavimo partnerių akcijas ir specialiuosius pasiūlymus, kiek įmanoma labiau atitinkančius konkretaus asmens interesus. Paslauga taip pat siekiama pateikti Vartotojams aktualesnį turinį ir užtikrinti, kad „Lidl“ nesiųstų Vartotojo nedominančio turinio. Aktualus turinys nustatomas atsižvelgiant į tai, kaip perkami ir naudojami „Lidl“ įmonių gaminiai ir paslaugos, kaip nurodyta toliau. Paslauga teikiama laikantis toliau nurodytų sąlygų.

2. Dalyvavimo sąlygos

Užsiregistruoti ir naudotis mūsų Paslauga gali ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus asmenys, kaip tai suprantama pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.5 straipsnį. Dalyvauti galima tik asmeninėms reikmėms. Draudžiama naudotis Paslauga komerciniais tikslais juridiniams asmenims, kaip tai suprantama pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.33 straipsnį.

3. Registracija ir paskyra

Norėdami naudotis mūsų Paslauga, turite susikurti paskyrą.

Paspausdami programėlėje esantį mygtuką „Tęsti“ ir pateikdami visą prašomą informaciją, įvesdami savo „Mano Lidl" paskyros vartotojo vardą ir slaptažodį („Prisijungimo duomenys") ir paspausdami mygtuką „Registruotis", Jūs pateikiate privalomą pasiūlymą užsiregistruoti Paslaugai ir naudotis Paslaugos funkcine apimtimi („Pasiūlymas"). Dėl pateikto šio pasiūlymo nepatirsite jokių išlaidų. Tol, kol nepaspaudėte mygtuko „Tęsti", bet kuriuo metu galite atšaukti registracijos procesą arba pakeisti savo pateiktą informaciją ištrindami, papildydami ar ištaisydami įvairiuose laukuose pateiktą informaciją arba uždarydami programėlę.

Baigę registracijos procesą, galite bet kada pakeisti asmeninėje paskyroje pateiktą informaciją.

Gavę Jūsų pasiūlymą sudaryti sutartį, registracijos metu nurodytu el. pašto adresu išsiųsime pasiūlymo gavimo patvirtinimą („Užsakymo patvirtinimas“). Šis užsakymo patvirtinimas taip pat yra mūsų sutikimas su pateiktu pasiūlymu („Sutarties sudarymas") ir jame bus pateikta patvirtinimo nuoroda. Gavę užsakymo patvirtinimą, galite iš karto pradėti naudotis Paslauga.

Kadangi Paslauga siūlome naudotis savanoriškai ir nemokamai, individualiais atvejais turime teisę atsisakyti sukurti paskyrą nenurodydami priežasties.

Jūsų nurodyto el. pašto adreso ir mobiliojo telefono numerio negalima priskirti kitai paskyrai. Be to, draudžiama nurodyti Jums nepriklausančius el. pašto adresą, mobiliojo telefono numerį ar kitus kontaktinius duomenis, ypač vadinamųjų el. pašto adresų šiukšlių. Savo prieigos duomenis privalote laikyti saugiai. Draudžiama suteikti prieigą prie savo paskyros kitiems asmenims. 

Bet koks per Jūsų paskyrą vykstantis bendravimas su „Lidl“ priskiriamas Jums. Taip yra ir tuo atveju, jei per Jūsų paskyrą veikia trečiasis asmuo, kuris įgijo galimybę naudotis Jūsų paskyra dėl Jūsų neatsargaus elgesio. Jei įtariate, kad Jūsų paskyra naudojosi kitas (-i) asmuo (-ys), privalote nedelsdami mus informuoti apie bet kokį neteisėtą naudojimąsi Jūsų paskyra ir pakeisti savo paskyros prisijungimo duomenis.

„Lidl Plus“ galite užsiregistruoti šiais būdais:

  • per mūsų programėlę, kurią galima parsisiųsti iš įvairių mobiliųjų platformų.

Registracijos metu Jums automatiškai priskiriamas kliento numeris.

4. Paslaugos objektas

4.1 Pritaikyta informacija

Paslaugos tikslas – siųsti arba rodyti programėlėje „Lidl Plus“ informaciją, kiek įmanoma labiau atitinkančią Jūsų poreikius, ir kiek įmanoma asmeniškai Jums pritaikyti mūsų pasiūlymus ir paslaugas.

Dalyvavimas „Lidl Plus“ yra nemokamas.

Naudodamiesi „Lidl Plus“ galėsite naudotis įvairių pagal Jūsų poreikius pritaikytų paslaugų privalumais. Tai, be kita ko, apima pasiūlymus, specialiai pritaikytus prie Jūsų poreikių ir norų, galimybę dalyvauti konkursuose, nuolaidas ir specialių pasiūlymų akcijas. Šiuo tikslu mes stengsimės išsiaiškinti Jūsų interesus ir pageidavimus, susijusius su „Lidl“ siūlomais produktais ir paslaugomis.

Jei prašysime Jūsų sutikimo tvarkyti Jūsų duomenis toliau aprašyta tvarka, „Lidl Plus“ reikmėms atitinkama informacija bus tvarkoma tik tuo atveju, jei bus gautas Jūsų sutikimas.

4.2 Duomenų rinkimas ir saugojimas

Jums tinkami pasiūlymai nustatomi pagal šiame skirsnyje nurodytus duomenis.

4.2.1 Registracija „Lidl Plus“

Registruojantis mes prašome pateikti šiuos pagrindinius kliento duomenis: vardą, pavardę, gimimo datą, el. pašto adresą, mobiliojo telefono numerį ir mėgstamą „Lidl“ parduotuvę. Papildomai galima nurodyti kreipinį, lytį ir adresą (gatvę, namo numerį, pašto kodą, miestą ir šalį). Be to, siekiant nustatyti mėgstamą parduotuvę, gali būti naudojama Jūsų mobiliojo įrenginio geografinės vietos nustatymo funkcija.

4.2.2 Duomenys iš „Mano Lidl“

Jei savo „Mano Lidl“ paskyroje savanoriškai pateikėte tam tikrą informaciją apie savo gyvenimo aplinkybes ir pomėgius, mes šią informaciją taip pat renkame „Lidl Plus“ tikslams.

4.2.3 Apsilankymai parduotuvėje

Kai apsilankymo parduotuvėje metu Jūs atskleidžiate savo tapatybę kasoje, mes renkame informaciją apie parduotuvę, kurioje lankotės, Jūsų įsigytų produktų rūšį, kiekį ir kainą, Jūsų panaudotus kuponus, čekio sumą, apmokėjimo operacijos laiką ir naudojamų atsiskaitymo priemonių tipą.  Jūsų apsipirkimą susiejame su Jūsų pirkėjo paskyra 4.1 punkte nurodytiems tikslams, t. y. siekdami pateikti Jums prie Jūsų poreikių ir pomėgių pritaikytus pasiūlymus ir sudaryti galimybę dalyvauti akcijose.

Savo tapatybę kasoje galite atskleisti pateikdami savo skaitmeninę kliento kortelę arba registracijos metu nurodytą mobiliojo telefono numerį.

4.2.4 Klientų aptarnavimas

Jums susisiekus su „Lidl“ įmonių klientų aptarnavimo skyriumi, mes naudojame duomenis, kuriuos Jūs tam tikslui pateikiate.

4.2.5 Naudojimasis programėle

Naudojantis „Lidl Plus“ programėle, mes renkame informaciją apie parduotuvę, kurioje apsiperkate. Be to, renkame informaciją apie visą programėlėje peržiūrimą turinį, pvz., aktyvintus kuponus, Jūsų pranešimų nustatymus, dalyvavimą loterijose, peržiūrėtas prekės bei Jūsų pasirinktą parduotuvę, kurioje nuolat lankotės. Taip pat renkame informaciją apie Jūsų veiksmus programėlėje, pvz., aplankytas programėlės skiltis, naudojimosi metu peržiūrėtus puslapius, paspaudimų skaičių ir paslinktus vaizdus. Be to, tvarkome Jūsų kliento numerį (lojalumo ID numerį), informaciją apie Jūsų naudojamą operacinės sistemos versiją, įrenginio identifikacijos duomenis, sistemos kalbą, pasirinktą šalį bei Jūsų naudojamos programėlės versiją. Tokią informaciją apie tai, kaip naudojatės programėle, pagal duomenų apsaugos teisės aktus iš dalies renkame išimtinai Jūsų duotu sutikimu. Prašome susipažinti su „Lidl Plus“ privatumo politika čia.

4.2.6 Prisijungimo duomenys

Jūsų prisijungimo duomenys yra saugomi ir naudojami tam, kad galėtumėte prisijungti. Kad kaskart atidarius programėlę nereikėtų jungtis iš naujo, Jūsų prisijungimo duomenys programėlėje išsaugomi (užšifruoti) tol, kol atsijungiate nuo paskyros.

4.2.7 Naujienlaiškis, tiesioginiai („push“) pranešimai, trumposios žinutės („SMS“)

Taip pat renkame informaciją apie Jūsų, kaip vartotojo, elgseną, susijusią su naujienlaiškiu, ir kitą informaciją, kurią Jums siunčiame tiesioginiais („push“) pranešimais ar trumposiomis žinutėmis („SMS“), šią informaciją saugome ir, jei įmanoma, priskiriame ją Jums ar Jūsų el. pašto adresui arba kliento numeriui. Renkame informaciją apie pranešimo atidarymo laiką, Jūsų spustelėtas nuorodas ar vietas, pasirinktus produktus, naudojimosi laiką, trukmę ir dažnį.

4.3 Duomenų analizė

Duomenys, aprašyti 4.2 punkte, kaupiami mūsų duomenų bazėje. Mes įvertiname duomenis, siekdami sužinoti informaciją apie Jūsų poreikius ir pomėgius, kad galėtume siųsti ar rodyti tik Jums aktualią informaciją. Norėdami nustatyti galimą susidomėjimą produktu, taip pat naudojame matematinius statistikos metodus. Šiuo tikslu Jūsų asmens duomenys lyginami su kitų klientų duomenimis. Taip palyginę duomenis, galime išsiaiškinti, kokie kiti produktai ir specialūs pasiūlymai, sudominę panašių poreikių ir pomėgių klientus, galėtų sudominti ir Jus. Vis dėlto „Lidl“ neprisiima teisinės atsakomybės už tai, kad duomenų tvarkymas visada bus vykdomas tiksliai taip, kaip aprašyta, ir kad Jūs gausite tik Jus dominančius pasiūlymus. Be to, pagal naudojimąsi programėle mes sukuriame vartotojų profilius, suskirstydami juos į segmentus statistinės analizės tikslais, ir, jei įmanoma, priskiriame juos Jums kaip asmeniui.

Į vertinimą neįtraukiami specialiųjų kategorijų asmens duomenys, nurodyti BDAR 9 straipsnio 1 dalyje.

5. Bendrosios naudojimosi paslauga sąlygos

Norint naudotis „Lidl Plus“ paslauga, reikalingas galiojantis mobiliojo telefono numeris ir el. pašto adresas.

Taip pat, norėdamas naudotis „Lidl Plus“ programėle, Vartotojas turi atsisiųsti programinę įrangą iš mobiliųjų platformų programėlių parduotuvės. Skirtingų tipų mobiliesiems telefonams prieinamos konkrečios programinės įrangos versijos. Dėl techninių priežasčių kai kurių tipų įrenginiams gali būti neįmanoma pasiūlyti tinkamos programinės įrangos. Jei Vartotojo turimam mobiliajam telefonui tinkamos programinės įrangos nėra, šis Vartotojas negalės naudotis Paslaugomis tokiame įrenginyje. Vis dėlto, „Lidl Stiftung“ stengsis pasiūlyti programinę įrangą kuo įvairesniems mobiliųjų telefonų modeliams. Dėl nuolat kintančios produktų pasiūlos mobiliųjų įrenginių rinkoje „Lidl Stiftung“ negali užtikrinti, kad Paslaugomis bus galima naudotis visuose šiuo metu egzistuojančiuose mobiliuosiuose telefonuose.

Įdiegiant programinę įrangą ir naudojantis Paslaugomis būtina reguliariai perduoti duomenis iš Vartotojo mobiliojo telefono. Duomenų perdavimo apimtis ir dažnis priklauso nuo Paslaugų rūšies ir masto. Duomenų perdavimo ryšio išlaidas apmoka dalyvis. Jų dydis priklauso nuo sutarties, kurią Vartotojas yra sudaręs su savo mobiliojo ryšio paslaugos teikėju.

„Lidl Stiftung“ paslaugos neapima Vartotojo interneto ryšio išlaidų ir jo priežiūros. Tik Vartotojas yra atsakingas už savo susitarimus su interneto paslaugos teikėju.

Taip pat naudojantis „Lidl Plus“ paslauga, būtina užtikrinti, kad baterijos įkrova būtų pakankama, o ekranas būtų pakankamo ryškumo, kad atsiskaitant už prekes būtų galima nuskaityti QR kodą.

Vartotojas privalo įdiegti „Lidl“ siūlomus naujinius. Vartotojai apie tai informuojami, kai naudosis programine įranga. „Lidl Plus“ paslauga draudžiama naudotis manipuliuojant galiniais įrenginiais (pvz., pašalinus gamintojo apribojimus ir (arba) atrakinus gamintojo sistemą).

6. Jūsų įsipareigojimai

Jūs privalote:

  • registruodamiesi ir atnaujindami savo profilį, pateikti teisingą informaciją;
  • saugoti savo slaptažodį ir pasikeisti jį faktinio ar įtariamo piktnaudžiavimo atveju;
  • naudotis Paslauga taip, kad nepažeistumėte galiojančių teisės aktų.

7. Atsakomybė

Mes atsakome už tyčinį ir didelį neatsargumą. Mes neatsakome už paprastą neatsargumą (išskyrus atvejus, kai dėl to sukeliama mirtis, sužalojimas ar žala sveikatai), jei:

  • programėlė neveikia ar veikia tik ribotai;
  • nėra WLAN ryšio ar jis yra ribotas;
  • netinkamai veikia nuskaitymo įrenginys atsiskaitant už prekes kasoje;
  • negalima pasinaudoti pasiūlymais.

Tai neturi įtakos atsakomybei už produktus pagal įstatymą.

8. Nutraukimas, panaikinimas

Vartotojas turi teisę bet kada ir nenurodydamas priežasčių nutraukti savo dalyvavimą paspausdamas funkciją „Naikinti vartotojo paskyrą“. „Lidl Stiftung“ taip pat turi teisę nenurodydama priežasčių panaikinti vartotojo paskyrą, apie tai įspėjusi prieš 10 dienų. Tai neturi įtakos šalių teisei nutraukti sutartį prieš terminą dėl svarbių priežasčių.

9. Baigiamosios nuostatos

Europos Komisija siūlo internetinį ginčų sprendimo portalą: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Tačiau mes neprivalome ir nepageidaujame dalyvauti vartotojų arbitražo komisijos ginčų sprendimo procesuose.

Parsisiuntimo sąlygos

„Lidl Plus“ programėlės naudojimo sąlygas PDF formatu galite atsisiųsti čia.