Elektromobilio įkrovimas 24/7

AC: 0,36€/kWh; DC: 0,43€/kWh

Rezervuojama vienkartinė pasikrovimo suma: AC - 25 €, DC - 25 €.

Maksimali įkrovimo trukmė: AC - 3 val., DC - 1 val.

Nori įsikrauti be „Lidl Plus“ ? Spausk mygtuką „ĮKRAUTI IR APMOKĖTI"*

Įkrauti ir apmokėti
Elektromobilio įkrovimas 24/7

Įkrauti ir apsipirkti – nuo šiol apsipirkdami sutaupykite dar daugiau.

Geriausias krovimosi kainas visada rasi „Lidl Plus“ programėlėje. Atsisiųsk „Lidl Plus“ dabar! Su mūsų greitojo įkrovimo stotelėmis tu gali ne tik greitai ir paprastai pasikrauti savo elektromobilį, bet tai daryti ir tvariai, nes į mūsų stoteles tiekiama 100% žalia energija.

*Dėmesio! Ši paslauga yra skirta tik fizinių asmenų elektrinių transporto priemonių krovimui.

Įkrovimo kabelį prijunkite tik užbaigus mokėjimo procesą!

„Lidl Plus“ privalumai

Naudodami „Lidl Plus“ programėlę gausite šiuos privalumus:

Naudodami „Lidl Plus“ programėlę gausite šiuos privalumus:

  • Išmanus žemėlapis, kuriame rasite visas Lidl stoteles. Ten galima peržiūrėti stotelių užimtumą ir artimiausias krovimosi vietas.
  • Paprastai apmokėkite naudodamiesi programėle ir sekite krovimosi procesą tiesiogiai.
  • Peržiūrėkite visą savo krovimosi istoriją ir sąskaitas.

Atsisiųskite „Lidl Plus“

Nori įsikrauti be programėlės?

Nuspausk mygtuką įkrauti ir apmokėti apačioje norėdamas įsikrauti internetiniame puslapyje.


Pasirinkus krovimosi būdą be programėlės, krovimosi paslaugą atliksite naudojantis mūsų partnerio „ChargePoint Austria GmbH" sistema. Šiuo atveju naudojimosi įkrovimo stotelėmis taikomos šios bendrosios sąlygos / privatumo politika. Paspaudę mygtuką „ĮKRAUTI IR APMOKĖTI", būsite nukreipti į „ChargePoint Austria GmbH" valdomą svetainę, kurioje rasite visą informaciją ir galėsite pradėti įsikrovimą. Šis krovimosi būdas yra neregistruotiems klientams. Norintiems gauti geriausią įkrovimo kainą Lidl stotelėse rekomenduojame naudoti Lidl Plus programėlę.

Dažniausiai užduodami klausimai

Bendrinė krovimosi informacija

AC = kintamoji srovė; DC = nuolatinė srovė. Mūsų elektros tinklas (žemos įtampos tinklas) veikia su kintamąja srove 230 V / 400 V (vienfaze / trifaze). Tačiau elektromobilius galima įkrauti tik nuolatine srove. Dėl šios priežasties kintamoji srovė pirmiausia turi būti pakeista į nuolatinę srovę naudojant lygintuvą. Mažos galios krovimui (iki 43 kW) pakanka automobilyje įmontuoto lygintuvo. AC įkrovimas maksimaliai galimipasiekit iki 22kW, DC leidžia krauti iki 50kW galios mūsų naudojamose pakrovimo stotelėse.

Šiuo metu Europoje vyrauja AC (kintamosios srovės) įkrovimo standartas naudojant 2 tipo kištuką. CCS (Combined Charging System) kištukas įsitvirtino Europoje greitam įkrovimui naudojant nuolatinę (DC) srovę. Prie 2 tipo kištuko pridedama DC jungtis, taip palengvinant AC naudojimą įkrovimui. Taip pat yra vadinamasis CHAdeMO įkroviklis (japoniškas DC įkrovimo standartas) ir Tesla įkrovimo stotims skirtas "Tesla Supercharger". Todėl kištukinis lizdas krovimui visiškai priklauso nuo konkrečios transporto priemonės. Tinkamas įkrovimo laidas būna suteikiamas automobilio pirkimo metu.

Įkrovimo stotelėje galima įkrauti bet kurią transporto priemonę naudojant tinkamą jungtį.

Ne, nereikia. Vienintelėje Lidl parduotuvėje Gargžduose, dalis įkrovimo stotelių neturi įkrovimo laidų.

Įkrovimo stotelėse galite naudotis AC (Type-2) ir DC (CCS ir CHAdeMO) įkrovimo jungtimis

Ne. Įkrovimo galią lems jūsų automobilis ir tai, ar įkrovimo stotelė gali teikti maksimalią jūsų automobilio leidžiamą įkrovimo galią. Ne visi elektromobiliai gali naudoti greitąjį įkrovimą. Įkrovimo galia svyruoja nuo santykinai lėto 3,7 kW iki labai greito 50 kW ir daugiau.

Beveik visi naudojami elektromobilių akumuliatoriai yra ličio jonų. Tai reiškia, kad visiškai iškrauti ar įkrauti nereikia. Priešingai: siekiant išsaugoti baterijos veikimo efektyvumą, jei įmanoma, reikia vengti visiško išsikrovimo. Rekomenduojama elektromobilių baterijas laikyti ties 20–80% baterijos galimybių.

Taip.

Kai įkrovimo procesas yra autorizuotas, iš pradžių įrašomas tik įkrovimo kortelės arba programėlės žymos ID ir siunčiamas į vidines sistemas, kad būtų patikrintas autorizavimas.

Pasibaigus įkrovimo procesui, į „Lidl“ sistemas siunčiamas įkrovimo stotelės ID, įkrovimo tipas (AC/DC), įkrovimo trukmė ir laiko žyma, taip pat įkrauta energija. Jokios kliento informacijos Lidl nerenka

Naudojimo sąlygas rasite Lidl internetiniame puslapyje bei naudojant Lidl Plus programėlę krautis elektromobilį.

Taip, nuskenavus QR kodą ir nuspaudus įkrauti ir apmokėti, būsite nukreipti į mūsų partnerio HasToBe apmokėjimo sistemą. Šioje sistemoje apmokėjimas galimas nesiregistruojant, pasinaudojus MasterCard / Visa kortelėmis ar Paypal.

Kainodara ir įkrovimo procesas

Krovimui naudojantis internetiniu puslapiu, autentifikavimas yra vykdomas atliekant mokėjimą. Tapatybės patvirtinimui pakanka elektroninio pašto ir Paypal / kreditinės kortelės. Krovimui naudojantis Lidl Plus programėle, turėsite patvirtinti savo tapatybę ir pridėti mokėjimo kortelės duomenis.

Norint pradėti įkrovimą internetiniame puslapyje, reikia nuskanuoti QR kodą, esantį ant stotelės, todėl išmanusis telefonas yra būtinas. Krovimui Lidl Plus programėlėje taip pat būtinas išmanusis telefonas.

Taip. Įkrovimo procesą galite nutraukti bet kada.

Įkrovimo kaina nurodoma pradiniame apmokėjimo sistemos lange ir Lidl Plus programėlėje.

Šiuo metu apmokėjimas galimas per trečiosios šalies (has-to-be) web aplikaciją ir Lidl Plus programėlę.

Šiuo metu, apmokėjimas grynaisiais pinigais arba fizine banko kortele nėra galimas.

"1. Nuskanuojamas QR kodas ant stotelės:

2. Klientas nukreipiamas į Lidl e-mobilumo puslapį;

3. Šiame tinklapyje nuspaudus nuorodą ""Įkrauti ir apmokėti"":

4. Klientas nukreipiamas į trečiosios šalies (""has-to-be"") apmokėjimo platformą;

5. Platformoje, pirmame žingsnyje patvirtinamos įkrovimo sąlygos, nurodomas naudotojo elektroninis paštas sąskaitai gauti;

6. Antrame žingsnyje - suvedami apmokėjimo duomenys (PayPal / MasterCard / Visa);

7. Pradedamas įkovimas."

Tikslios kainos yra nurodomos apmokėjimo sistemoje. Svarbu atkreipti dėmesį į minimalią krovimosi kainą ir kWh kainą.

Sąskaita faktūra bus išsiųsta apmokėjimo sistemoje nurodytu el, pašto adresu po įkrovimo proceso. Įkrovus elektromobilį naudojantis Lidl Plus programėle, visas sąskaitas rasite programėlėje.

Atsiskaičius internetiniame puslapyje, kilus klausimų dėl apmokėjimo, būtina kreiptis el. paštu, nurodytu gautoje sąskaitoje. Kilus klausimų dėl atsiskaitymo Lidl Plus, galima kreiptis į Lidl infoliniją, kurios kontaktai yra nurodyti ant įkrovimo stotelės esančio lipduko.

Mokėjimo kortelė, Paypal.

Sutarties pasirašyti nebūtina, įkrovimas galimas ir be sutarties, pasinaudojus instrukcijomis, esančiomis ant stotelės. Atsiskaitant naudojantis Lidl Plus, pakanka sutikti su krovimosi sąlygomis ir galima pradėti krautis.

Ad Hoc įkrovimas (taip pat vadinamas tiesioginiu įkrovimu arba tiesioginiu mokėjimu) reiškia, kad įkrovimo stotelėse galima nedelsiant įkrauti ir sumokėti. Dėl šios priežasties, registruotis pas įkrovimo teikėją nebūtina.

Minimalų mokestį nustato Lidl partneris, kurį matysite nuspaudę and nuorodos "Įkrauti ir apmokėti".

Minimalus mokestis yra taikomas tik tuomet, kai įkrovimo kaina neviršija minimalios nustatytos ribos. Jei ši riba viršijama, mokama tik už sunaudotą energijos kiekį.

Rezervacijos mokestis yra depozitas, kurį mokėjimo paslaugų teikėjas surenka kaip užstatą. Kai tik įkrovimo procesas baigiamas, jis vėl automatiškai grąžinamas ir pakeičiamas į realią paslaugos kainą. Rezervacijos gražinimo laikas priklauso nuo banko. Bankas privalo grąžinti rezervuotą sumą per 30 kalendorinių dienų.

Įkrovimas naudojant mokėjimo kortelę / PayPal bus apmokestintas tik faktinių įkrovimo išlaidų suma.

Įkrovimo ir parkavimosi laikas

Į šį klausimą nėra vienareikšmio atsakymo, nes įkrovimo proceso trukmė priklauso nuo akumuliatoriaus talpos, įkrovimo galios iš įkrovimo stotelės, lauko temperatūros ir įkrovimo įrangos elektromobilyje.

Pateikiamas apytikslis elektromobilio su 30 kWh akumuliatoriumi įkrovimo laikas:

• AC įkrovimo stotelė su 3,7 kW: ~ 8 val.

• AC įkrovimo stotelė su 11 kW: ~ 3 val.

• AC įkrovimo stotelė su 22 kW: ~ 1,5 val.

• DC greito įkrovimo stotelė su 50 kW: ~ 0,5 val.

Taip pat galite patys apskaičiuoti savo elektromobilio įkrovimo laiką: Įkrovimo trukmė (valandomis) = (baterijos talpa kWh)/(automobilio įkrovimo galia kW).

Tai labai priklauso nuo automobilio modelio ir gamintojo bei nuo automobilio akumuliatoriaus.

Norėdami gauti daugiau informacijos šia tema, susisiekite su gamintoju.

Integruotas įkrovimo valdymas automatiškai reguliuos ir sustabdys elektromobilio krovimą. Įkrovimo stotelėje yra laikmatis, kuris automatiškai užbaigs įkrovimo procesą, kai tik transporto priemonė bus visiškai įkrauta. Maksimalus greitojo krovimosi laikas šiuo metu yra 1 val., lėtojo krovimosi - 3 val.

Stovėjimo vietos prie įkrovimo stotelių skirtos tik tam laikui, kurio reikia įkrovimui. Pabaigus krovimą, automobilį būtina perstatyti į kitą parkavimosi vietą.

Pakrovimo stotelėmis galima naudotis visada, išskyrus jų aptarnavimo laiką.

Įkrovimas yra ribojamas. Maksimalus greitojo krovimosi laikas šiuo metu yra 1 val., lėtojo krovimosi - 3 val.

Ne, deja tokios galimybės nėra.

Jei automobilių stovėjimo aikštelėje yra parkomatas, kviečiame paskambinti jame nurodytu telefono numeriu.

Pasitaikančios dažniausios problemos

Užbaikite įkrovimo procesą, jei jis dar nebuvo sustabdytas (Stop mygtukas įkrovimo stotelėje arba transporto priemonėje ). Įkrovimo proceso sustabdymas gali užtrukti kelias minutes. Palaukite ir bandykite dar kartą. Kai kuriuose automobiliuose lizdas turi būti atrakinamas nuotolinio valdymo pulteliu.

Ne.

Visos naudojamos jungtys užsifiksuoja su centrinio užrakto sistema. Pašaliniai asmenys negali ištraukti krovimo laido.

Taip, lietus ir liūtis nėra problema ir nekelia pavojaus saugiai naudotis įkrovimo stotele. 

Krovimasis naudojantis Lidl Plus

Lidl krovimosi stotelių žemėlapį, nuorodas kaip nuvykti iki artimiausios stotelės, stotelių užimtumą, krovimosi kainas, jungčių tipus, galias, krovimosi stotelės tipą ir visų krovimosi procesų istoriją.

Taip, programėlėje galite matyti stotelės užimtumą. Programėlėje rodoma ar įkrovimo stotelė yra laisva, užimta ar sugedusi.

Lidl Plus programėlėje pasirinkus norimą įkrovimo stotelę yra galimybė, nuspaudus rodyklės ženklą, būti nukreiptiems į pasirinktą navigacijos programėlę (pvz. Google Maps, Waze ir kt.), kuri Jus nuves iki pasirinktos stotelės.

Tiesioginius duomenis apie vykstantį krovimo procesą visada galite matyti programėlėje. Sėkmingai pabaigus krovimą, visą krovimo istoriją rasite e-mobilumo polapyje.

Individualus Lidl apmokėjimo PIN kodas apsaugo vartotoją nuo neteisėtų mokėjimų ir šis niekada neturi būti atskleistas trečiosioms šalims. Be to, autorizacijai galima naudoti ir piršto / veido atpažinimo funkcijas telefone.

Lidl apmokėjimo PIN kodą galima atstatyti atliekanti šiuos veiksmus: "Daugiau->Lidl Pay->Konfigūravimas->Pakeisti PIN->Pamirštas PIN"

Krovimą galima pradėti naudojantis Lidl Plus programėle. Atsisiųskite Lidl Plus ir pasirinkite E-mobilumo polapį programėlėje. Norėdami pradėti krovimo procesą, pasirinkite norimą krovimo jungtį, ją susiradę programėlės žemėlapyje arba nuskenavę QR kodą, esantį šalia pasirinktos jungties. Pasirinkus jungtį, būsite supažindinti su krovimosi sąlygomis ir kainos tarifu. Paspaudus mygtuką "apmokėti", būsite paprašyti pridėti (jei programėle naudojatės pirmąkart) mokėjimo kortelės duomenis ir rezervavus nustatytą sumą, krovimas bus pradėtas.

Pasikrovus naudojantis Lidl Plus programėle, sąskaitas faktūras galite surasti E-mobilumo polapyje. Atsidarius polapį, viršutiniame dešiniame kampe nuspaudus lapo ženklą, atsidarys naujas lapas su visa jūsų krovimosi istorija. Pasirinkus bet kurį anksčiau vykusį krovimą, atsidariusiame lange rasite mygtuką "sąskaita-faktūra".

Ne, visas sąskaitas faktūras rasite tik Lidl Plus programėlėje.

Nuo Jūsų sąskaitos bus nuskaityta tik ta suma, už kurią įkrovėte elektromobilį. Rezervuotas likutis bus grąžintas. Įprastai, rezervuota suma yra grąžinama per 3 k.d.

Dažniausiai, rezervuota suma grąžinama per 15 minučių, kiti atvejai siekia iki 3 k.d.

Visą informaciją dėl duomenų saugojimo ir tvarkymo rasite naudojimosi sąlygose.

Taip, programėle galima ir toliau naudotis, kol Jūsų elektromobilis yra įkraunamas.

Elektromobilių įkrovimo ir naudojimosi įkrovimo stotelėmis sąlygos ir privatumo politika .