Itin didelį dėmesį skirdamas šeimoms, auginančioms vaikus, savo nuolatiniame asortimente prekybos tinklas „Lidl“ siūlo aukštos kokybės produktus, pažymėtus „Lupilu“ prekės ženklu. Tai mažiausiems ir pažeidžiamiausiems šeimos nariams skirtas ekologiškas kūdikių maistas, sauskelnės, higienos ir skalbimo priemonės.

Mažyliams ir jų mamytėms skirtas „Lupilu“ prekes už itin patrauklią kainą kasdien galima įsigyti visose „Lidl“ parduotuvėse.

 

LUPILU - Akušerė Ieva Girdvainienė

Akušerė Ieva Girdvainienė su stebuklais susiduria kasdien

Ieva Girdvainienė akušerės kelią pradėjo dar 2009 metais Vilniaus gimdymo namuose. Pasirinkti šią sritį ją paskatino noras dirbti aplinkoje, kurioje tvyro daug meilės ir vyksta stebuklai. Tapusi mama, Ieva visą žinomą teoriją galėjo pritaikyti praktiškai. Daugybė žinių, metodų ir praktikų pasirodė jau atgyvenusios ar neveiksmingos, todėl motinystės laiką ji išnaudojo kūrybingai ir bandė surasti efektyvesnius sprendimus. Sukauptomis žiniomis Ieva pradėjo dalintis su besilaukiančiomis šeimomis, o vėliau, 2012-aisiais, įkūrė tėvystės pradžiamokslio mokyklą „Gandro lizdas“, kuri šiuo metu jau turi stiprią komandą. Nuo to laiko ji yra prisidėjusi prie daugybės šeimų laimės. Ieva Girdvainienė yra Lietuvos laktacijos asociacijos narė, Lietuvos akušerių sąjungos narė ir atstovė spaudai, nuolat dalyvauja tarptautiniuose seminaruose ir konferencijose.

Patarimai tėveliams

Kūdikio higiena
Naujas maistas kūdikiui
Pirmosios maudynės 2
Sauskelnes keičia puodukas
Viskas apie sauskelnes
Vykstame gimdyti
Sveiki užkandžiai

LUPILU asortimentas

Kaip išsirinkti sauskelnių dydį?

LUPILU sauskelnių dydžiai

LUPILU sauskelnių savybės