Text And Image Section

Naujiena! Premium kokybės sauskelnės


„Lidl“ pristato Lietuvoje jau žinomo ir vietą vaikus auginančių tėvų širdyse iškovojusio prekės ženklo „Lupilu“ naujieną – patobulintas, itin aukštos kokybės sauskelnes „Lupilu Premium“. Šios naujosios sauskelnės – dar švelnesnės ir minkštesnės nei įprastos „Lupilu” sauskelnės.


Jose nėra latekso, kūdikius erzinančių kvapų, alergenų, taip pat chloro, kuris neretai naudojamas tekstilės pramonėje. Sauskelnės išsiskiria ir tuo, kad yra hipoalerginės bei saugios ir draugiškos jūsų mažylio odelei.


„Lupilu Premium“ sauskelnės pasižymi trimis naujomis technologijomis: jos net 12 valandų išlaiko vidinį sausumo pojūtį ir du kartus greičiau sugeria drėgmę, palyginti su įprastomis „Lupilu“ sauskelnėmis.


Patobulintos, naujosios „Lupilu Premium“ sauskelnės yra ypač pralaidžios orui, nes gaminamos su specialia oro kanalų technologija, kuri padeda kūdikio odelei laisvai kvėpuoti ir užtikrina aukščiausią komfortą.

Text And Image Section

Dar viena naujiena! Premium kokybės sauskelnės-kelnaitės


„Lidl“ pristato dar vieną naujieną – aukštos kokybės „Lupilu Premium“ sauskelnes-kelnaitės.


„Lupilu Premium“ sauskelnės-kelnaitės dėl savo prigludimo prie kūno užtikrina, kad niekas nevaržytų mažojo tyrinėtojo judesių. Jos patogios ne tik kūdikiui, bet ir tėveliams! Patogaus užmovimo ir nuėmimo dėka, jas pakeisti itin lengva užduotis. 0% alergenų, 0% erzinančių kvapų, 0% latekso, 0% molekulinio chloro.


Sauskelnių dydžių lentelė

123456
2-5 kg3-6 kg4-9 kg8-16 kg11-23 kg15 + kg