Keliauk Lietuvon su LIDL

Maršrutas, gamta, grilis ir atradimai!

13 maršrutas

Tryliktas vasaros maršrutas:

Palei Nemuną per zanavykų kraštą

Tryliktas ir paskutinis šios vasaros maršrutas Lietuvon su LIDL kviečia pamatyti zanavykų kraštą - dvarus ir kitas įdomybes. Dešinė Nemuno pakrantė, vykstant nuo Kauno link Jurbarko, daugeliui jau pažįstama ir atrasta - čia vilioja gausybė dvarų ir pilių. Tačiau ne ką mažiau atradimų laukia ir kairėje Nemuno pakrantėje, zanavykų krašte. Išskirtiniai ir jau atgimę dvarai, Kernavei nenusileidžiantys piliakalniai ir tikra dvariška virtuvė - išbandykite!

PERŽIŪRĖTI MARŠRUTĄ
12 maršrutas

Dvyliktas vasaros maršrutas

Aplink Kelmę: Dvarai, tiltai, vienuolynai

O pamatyti čia tikrai yra ką - nuo skirtingas istorijas pergyvenusių bažnyčių iki sukilimo židiniais tapusių dvarų ar įspūdingų vienuolynų ir tiltų. Daug gražios architektūros - šįkart mažiau gamtos, daugiau žmonių kūrybos. Maršrutą patogu įveikti iš pajūrio grįžtant į Vilnių ar Kauną - tereikia paskirti papildomą pusdienį ir išsukti iš magistralės ties Kryžkalniu.

PERŽIŪRĖTI MARŠRUTĄ
12 maršrutas
11 maršrutas

Vienuoliktas vasaros maršrutas

Molėtai ir Labanoras - gamtos kurortai ir viskas aplink juos

Į Molėtų kraštą dažniausiai keliaujame dėl ežerų, į Labanoro apylinkes - dėl miškų. Šįkart pasivažinėkime po juos ir atraskime tai, kas sukurta žmogaus - muziejai, parkai, bokštai ir miesteliai. Puikiai tiks visos dienos savaitgalio išvykai su šeima, nes maršrute daug objektų, kurie patiks ir vaikams

PERŽIŪRĖTI MARŠRUTĄ
10 maršrutas

Dešimtas vasaros maršrutas

Aukštaitija nuo Raguvos iki Kupiškio

Visas maršrutas - įvairūs statiniai. Nuo apleisto malūno iki mažos koplytėlės, nuo prisikeliančių vienuolyno pastatų iki puikių dvarų. Trys dvarai, ir visi labai skirtingi - ypač nustebins Raguvėlės dvaras. O maršruto pabaigai - mažas, jaukus ir pilnas skulptūrų Kupiškio miestelis.

PERŽIŪRĖTI MARŠRUTĄ
10 maršrutas
9 maršrutas

Devintas vasaros maršrutas:

Į vienintelę Lietuvos salą: Rusnė ir jos sesuo Šilutė

Devintasis maršrutas Lietuvon su LIDL kviečia į vienintelę tikrą Lietuvos salą - Rusnę. Ir aplink ją. Vokiška krašto istorija, vanduo, vėjas ir puiki gamta Rusnės salą daro puikia turizmo kryptimi. O Rusnės neatsiejama sesuo, su kuria jungia vienintelis kelias į sausumą - Šilutė. Šiame maršrute būtent šios dvi vietovės ir apjungtos, įžangai pridedant dar porą netolimų įdomybių. Gerų atradimų pamaryje ir saloje!

PERŽIŪRĖTI MARŠRUTĄ
8 maršrutas

Aštuntas vasaros maršrutas:

Kai lyja prie jūros: atradimai tarp Klaipėdos ir Kretingos

Aštuntasis maršrutas Lietuvon su LIDL kviečia pasivažinėti netoli jūros - ten, kur daugelis leidžia atostogas, bet kartais lietus išvaro iš paplūdimio ir kviečia paieškoti aktyvių pramogų. Startuokite nuo pajūrio, nuo Antrojo pasaulinio karo palikimo, vėliau bus daug gamtos ir daug įspūdingos architektūros, už kurios slepiasi įdomios istorijos.

PERŽIŪRĖTI MARŠRUTĄ
8 maršrutas
7 maršrutas

Septintas vasaros maršrutas

Iš Vilniaus palei Nerį per gamtą ir istoriją

Septintas maršrutas Lietuvon su LIDL siūlo atrasti gamtą tarp Vilniaus ir Kernavės. Kernavė - populiari savaitgalio kelionių kryptis, tačiau ne visi aplanko tai, kas slypi tarp jos ir Vilniaus. Neries regioniniame parke čia turime daug pažintinių takų, piliakalnių ar architektūrinių įdomybių.

PERŽIŪRĖTI MARŠRUTĄ
6 maršrutas

Šeštas vasaros maršrutas

Ukmergės ir jos apylinkių įdomybės

Šeštasis maršrutas Lietuvon su LIDL kviečia atrasti Ukmergę ir jos apylinkes. Ukmergė - vienas iš nedaugelio Lietuvos miestų, galinčių pasigirti unikaliu išsaugotu senamiesčiu. Pridėkime netoliese esantį viduramžių palikimą, dar šiek tiek Tarpukario Lietuvos prezidentinių dovanų, dar sovietmečio slaptos istorijos vietovių - ir štai turime maršrutą.

PERŽIŪRĖTI MARŠRUTĄ
6 maršrutas
Penktasis maršutas

Penktas vasaros maršrutas

Į Dzūkiją link Varėnos

Penktasis maršrutas Lietuvon su LIDL kviečia aplankyti dalį Dzūkijos. Nuo Vilniaus keliausime iki Varėnos ir šiek tiek toliau. Šįkart lankysime įvairius statinius - šimtmečių senumo, kurių dalis jau nebeatlieka savo ankstesnės paskirties.

PERŽIŪRĖTI MARŠRUTĄ
4 maršrutas

Ketvirtas vasaros maršrutas:

Žemaitijos atradimai: Telšiai, Plungė ir aplink Platelių ežerą

Ketvirtasis maršrutas Lietuvon su LIDL kviečia į Žemaitiją. Žemaitijos nacionalinį parką - Platelių ežerą ir jo apylinkes - pasiliksime kelionės pabaigai, o pradžioje užsuksime į du tikrai žemaitiškus miestus - Telšius ir Plungę.

PERŽIŪRĖTI MAŠRUTĄ
4 maršrutas
3 maršrutas

Trečias vasaros maršrutas:

Gamtiška kelionė aplink Kauno marias su mažais stebuklais

Trečiasis maršrutas šią vasarą Lietuvon su LIDL - važiuosime aplink Kauno marias. 1959 m. dirbtinai sukurtos Kauno marios po savimi palaidojo senuosius kaimelius, dirbamus laukus, netgi piliakalnius. Tačiau aplink jas liko už Kauno marias senesnių objektų ir įdomybių. Pakeliaukime po jas - šįkart labai daug gamtos, šiek tiek istorijos ir net šiek tiek mažų stebuklų.

Peržiūrėti maršrutą
2 maršrutas

Antras vasaros maršrutas:

Nuo Kurtuvėnų iki Žagarės - viskas sukurta rankomis

Antroji kelionė šią vasarą Lietuvon su LIDL - atraskite šiaurinę Lietuvą aplink Šiaulius. Šis maršrutas vinguriuos per miestelius ir miestus, todėl čia viskas bus sukurta žmogaus rankomis - nuo sinagogų ir dvarų net iki kanalo, kurį kasė tūkstančiai kareivių.

peržiūrėti maršrutą
2 maršrutas

Pirmas vasaros maršrutas:

Pro Sartus ir Rokiškį link Ilzenbergo dvaro

Visą šią vasarą LIDL jus kvies keliauti Lietuvon - štai pirmasis maršrutas. Tiesiu taikymu į šiaurę - toks šis maršrutas, beveik pasieksime Latvijos pasienį. Prieš tai apsuksime puslankį apie puikų Sartų ežerą - čia rasime ir piliakalnių, ir šventyklų, ir įdomių ekspozicijų.

peržiūrėti maršrutą