Tekstilės kokybė mums visuomet buvo pirmoje vietoje! Pasitelkę griežtus metodus, išbandome tekstilės stiprumą ir atsparumą vandeniui. Garantuojame dydžių tikslumą matuodami tikrus žmones. Atliekame specialius jutiminius testus, kad mūsų miegamojo tekstilė suteiktų maksimalų miego komfortą. Vokietijos „Hohenstein“ institutas ir LIDL garantuoja sertifikuotą kokybę už gerą kainą.
Tačiau mums rūpi ne tik tekstilės kokybė, bet ir tai, ar ji pagaminta tvariai, saugant aplinką. Todėl bendradarbiaujame su įvairiomis tarptautinėmis organizacijomis ir stengiamės savo pirkėjams pasiūlyti kuo daugiau atsakingai pagamintų tekstilės gaminių, kurie yra pažymėti specialiomis piktogramomis.
Kokybiški sporto drabužiai

Kokybiški sporto drabužiai turėtų būti:

- patogūs ir nevaržantys judesių
- atitinkantys dydį
- pagaminti iš nekenksmingų medžiagų
- specialios sudėties – greit džiūstantys,nšalinantys drėgmę, neperpučiami
- su funkcionaliomis ir patvariomis detalėmis –užtrauktukais, sagomis
Kokybiški drabužiai. Esmara. Livergy

Kokybiški drabužiai turėtų būti:

- malonūs dėvėti
- atitinkantys dydį
- leidžiantys kūnui kvėpuoti
- pagaminti iš nekenksmingų medžiagų, tausojant aplinką
- su funkcionaliomis ir patvariomis detalėmis – užtrauktukais, sagomis
Kokybiški drabužiai. Esmara. Livergy

Kokybiški apatiniai drabužiai turėtų būti:

- malonūs dėvėti
- kokybiškai pagaminti
- atitinkantys dydį
- pagaminti iš nekenksmingų medžiagų, tausojant aplinką
- leidžiantys kūnui kvėpuoti

 

Kokybiška namų tekstilė.

Kokybiška namų tekstilė turėtų būti:

- patvari, geros sudėties
- tinkama skalbti 60 laipsnių ir aukštesnėje temperatūroje
- tinkama džiovinti džiovyklėje
- greitai pašalinanti drėgmę
- pagaminta tausojant aplinką

Kokybės ženklai

OEKO-TEX®
Išbandyta dėl kenksmingųjų medžiagų ir gaminama tvariai pagal OEKO-TEX® gaires.Šis pirkinys – protingas pasirinkimas. Jis buvo patvirtintas kaip nekenksmingas pagal daugiau kaip 300 medžiagų ir buvo pagamintas gamykloje, kuri įsipareigojusi vykdyti tvarią aplinkos ir socialinę praktiką.

OEKO-TEX®

HOHENSTEIN Fit
Tikrinamas naujų drabužių dydžių tinkamumas. Vykdomi išbaigtumo (apdirbimo) bandymai. Vykdomi lyginamieji tinkamumo ir apdirbimo tyrimai. Prekių patikra pagal pateiktą galutinę tekstilės matavimo lentelę. Atitikties patikra pagal DIN EN 14 682 (02.08). Baigtinės matavimo lentelės optimizavimas. Techninių sąlygų testavimas. Formos testavimas naudojant 3D kūno skaitytuvą

HOHENSTEIN Fit

Ypač elastingas, tvirtas, ilgiau nenusidėvintis sintetinis pluoštas
Ypač elastingas, tvirtas, ilgiau nenusidėvintis sintetinis pluoštas

LYCRA

YKK
Funkcionalūs, kokybiški, patentuoti užtrauktukai.

YKK

TENCEL
Audiniai su tenceliu (lioceliu) ypač švelnūs ir maloniai priglunda. Liocelis patvarus, nesiglamžo, jį lengva prižiūrėti, išlaiko formą net ir po daugelio skalbimų. Be to, tencelis (liocelis) reguliuoja drėgmę, taigi ir šildo, ir vėsina. „Tencel™“ modalas gaminamas daugiausia iš bukų medienos tausojant aplinką. TENCEL™ modalas su „Eco Soft & Micro“ technologijomis: labai minkštas ir gerai priglunda, natūraliai laidus orui.

TENCEL

„EcoVero™“
„Lenzing™ EcoVero™“ ženklu pažymėti viskozės pluoštai teikia atsakomybės pojūtį, mat jūsų mados sprendimai yra paremti ekologijos principais ir nedaro beveik jokio poveikio aplinkai. Šie pluoštai gaminami iš tvarios medienos ir plaušienos, gaunami iš sertifikuotų ir kontroliuojamų šaltinių, be to, atitinka aukštus aplinkos apsaugos standartus per visą jų gamybos ciklą. „Lenzing™ EcoVero™“ – tai ypač aplinką tausojantys procesai ir puiki gaminio kokybė visą naudojimo laikotarpį.

„EcoVero™“

Pasaulinis ekologiškos tekstilės standartas LOGO
Pasaulinis ekologiškos tekstilės standartas

„GOTS“

OEKO-TEX® STANDARD
Visuotinai pripažintas standartas užtikrina, kad sertifikuota produkcija atitinka griežtas leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normas, nekenkia ir yra saugi vartotojui.

OEKO-TEX® STANDARD

HOHENSTEIN Verified Fit
Šis ženklas nurodo, kad tekstilė atitinka nurodytą dydį, atitinka aprašą ir yra paruošta naudoti (dėvėti).. Tinkamumas tikrinamas tiek visiškai naujo, tiek pagal priežiūros etiketėje nurodytą informaciją išskalbto gaminio.. Vertinimą atlieka patyrę drabužių inžinieriai, naudodamiesi žmonėms pritaikytais modeliais.. Jei drabužis atitinka patikros rezultatus, gaminys tvirtinamas Hohenšteino instituto kokybės ženklu.

HOHENSTEIN Verified Fit