AKTUALI INFORMACIJA „LIDL“ PIRKĖJAMS

Mieli pirkėjai,

Atsižvelgdami į susidariusią situaciją, kreipiamės į Jus norėdami patikinti, kad darome viską, jog Jums ir Jūsų šeimoms netrūktų maisto ir kitų būtiniausių produktų. Padidinome prekių užsakymų kiekius ir gavę produkciją iš tiekėjų, nedelsiant paskirstome į parduotuves. Esame dėkingi savo tiekėjams, kurie deda visas pastangas, kad galėtume išvengti bet kokių prekių trūkumų.

Jūsų patogumui, mūsų šalyje kasdien veikia visos 49 „Lidl“ parduotuvės, o mūsų tinklo darbuotojai daro viską, kad užtikrintų kuo geriausią jūsų aptarnavimą.

NAUJAUSIA INFORMACIJA

Trumpinamas parduotuvių darbo laikas

Siekdami kuo geriau pasirūpinti tiek darbuotojų, tiek jūsų pačių saugumu, karantino metu trumpiname parduotuvių darbo laiką. Nuo šiol „Lidl“ parduotuvės visoje Lietuvoje dirbs kasdien nuo 9 val. ryto iki 20 val. vakaro. Sprendimas pakeisti darbo laiką galioja nuo kovo 17 d. iki numatomos karantino pabaigos balandžio 13 d.

Valandos senjorų apsipirkimams

Nuo kovo 19 d. iki karantino pabaigos, „Lidl“ rytinėmis valandomis, nuo 9 iki 11 valandos, teiks prioritetą senjorų apsipirkimams ir sudarys jiems galimybes atsiskaityti už prekes nelaukiant eilėje. Tai turėtų padėti vyresnio amžiaus žmonėms, neturintiems galimybės išvengti apsipirkimo, padaryti tai greičiau ir paprasčiau. Tikimės jūsų supratimo ir bendradarbiavimo.

Patarimai jūsų ir aplinkinių saugumui

Dalinamės su jumis mažais patarimais, kurie gali būti labai svarbūs, jeigu visi jų laikysimės.

Rūpinkimės savo ir kitų sveikata!

Padėka LIDL darbuotojams

DARBUOTOJAI MEDIA AND TEXT

Dėkojame jums!

Esame be galo dėkingi savo darbuotojams už didžiules pastangas šiuo nelengvu metu. Jūsų kasdienis atsidavimas užtikrina, kad pirkėjai #Lidl parduotuvių lentynose rastų maisto ir kitų būtinų prekių. Didelis ,,dėkui" jums!

 

Peržiūrėti video
DARBUOTOJAI MEDIA AND TEXT

 

Visą aktualią informaciją taip pat kviečiame sekti mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“, „Instagram“, „Linkedin“.