eurofins

 

 

Mūsų švieži gaminiai vieninteliai Lietuvoje turi pasaulinių kokybės tyrimų lyderių suteikiamą„Eurofins“ ženklą. LIDL specialios technologijos pakuotės užtikrina tris šviežiems produktams svarbiausius sertifikavimo kriterijus - švarą, kokybę ir šviežumą.Gaminių kokybė tikrinama reguliariai, todėl visada galite būti ramūs rinkdamiesi iš LIDL asortimento.

eurofins

Ant „Lidl“ šviežios mėsos ir žuvies pakuočių – kokybę užtikrinantis ženklas

Ant privačių "Lidl" šviežios mėsos ir žuvies prekės ženklų pakuočių esantis ženklas "Eurofins" nurodo, kad šių gaminių kokybė tiriama nepriklausomoje laboratorijoje. Reguliarios produktų patikros šioje pasaulyje lyderiaujančioje, nepriklausomoje analitinių tyrimų laboratorijoje – papildomas savanoriškas bendrovės „Lidl Lietuva“ žingsnis užtikrinant gaminių kokybę ir informuojant apie tai pirkėjus.

Šviežios mėsos ir žuvies produktų Patikra „Eurofins“ laboratorijoje – savanoriška „Lidl Lietuva“ iniciatyva, reiškianti, kad šie produktai yra tikrinami du kartus dažniau nei reikalauja ES teisės aktai, o juos tikrinant stebimi ne tik privalomi, bet ir papildomi produkto kokybės parametrai.

„Lidl“ griežtai rūpinasi maisto produktų kokybe nuo derybų su tiekėjais apie galimą bendradarbiavimą bei jų gaminių įtraukimo į asortimentą iki kasdienės prekybos. Prekybos tinklas ne tik reikalauja iš partnerių reguliariai tirti produkciją, bet ir pats inicijuoja procesų patikras tiekėjų gamybos vietose. Savo ruožtu patikros „Eurofins“ laboratorijoje – dar vienas „Lidl Lietuva“ inicijuotas etapas, skirtas kontrolei ir pirkėjų informavimui.

Matote „Eurofins“ žymėjimą – matote aukščiausios kokybės produktą.