„LIDL“ - SAUGOTI SVEIKATĄ VERTA

 „Lidl“ užtikrina savo pirkėjų saugumą. 

Parduotuvėse nuolat valome paviršius ir įrangą, dezinfekuojame vežimėlius, palaikome saugų atstumą prie kasų, sienelės atskiria kasos darbuotoją ir pirkėją, skatiname bekontaktį atsiskaitymą, prireikus ribojame pirkėjų srautus. 

RŪPINKIMĖS SAVO IR KITŲ SVEIKATA!

DĖKOJAME „LIDL“ DARBUOTOJAMS

Lidl Lietuva žemai lenkia galvą prieš savo pasididžiavimo vertus darbuotojus. Jūs kasdien negailėdami jėgų darote viską, kad Lietuvos žmonės Lidl lentynose rastų maisto ir kitų būtinų prekių. O mes darome viską užtikrinti jūsų saugumui. Didžiausias dėkui ir būkite sveiki! 

AKTUALI INFORMACIJA „LIDL“ PIRKĖJAMS

Mieli pirkėjai,

Atsižvelgdami į susidariusią situaciją, kreipiamės į Jus norėdami patikinti, kad darome viską, jog Jums ir Jūsų šeimoms netrūktų maisto ir kitų būtiniausių produktų. Padidinome prekių užsakymų kiekius ir gavę produkciją iš tiekėjų, nedelsiant paskirstome į parduotuves. Esame dėkingi savo tiekėjams, kurie deda visas pastangas, kad galėtume išvengti bet kokių prekių trūkumų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Pirkėjus raginame planuoti savo pirkinius ir parduotuvėse nesilankyti be priežasties. Maisto ir kitų būtinųjų prekių trūkumo parduotuvėje nėra. Nuolat stebime ir analizuojame situacija, bendraujame su tiekėjais, kad galėtume užtikrinti, jog lentynose nieko netrūktų.

Tiek rankas, tiek vežimėlį, skirtą pirkiniams, galima dezinfekuoti tam skirtose dezinfekcinėse stotelėse. Jos visose „Lidl“ parduotuvėse įrengtos prie įėjimo.

Siekdami užtikrinti didesnį darbuotojų saugumą parduotuvėse, pasirūpinome didesniais dezinfekcinio skysčio kiekiais, pirštinėmis ir veido kaukėmis, kasoje dirbantiems darbuotojams taip pat skirti specialūs veido apsauginiai skydai ir įrengtos apsauginės plastiko sienelės.

Kiekvieną dieną visose „Lidl“ parduotuvėse reguliariai atliekama įvairių paviršių dezinfekcija, o parduotuvės dezinfekuojamos kasdien. Taip pat dvigubai padidinta patalpų ventiliacija.

Parduotuvėse įrengtos plastiko sienelės prie kasų, ant žemės suklijuoti lipdukai, pažymintys saugų atstumą tarp prie kasos stovinčių pirkėjų. Pirkėjų prašoma ne tik laikytis saugaus atstumo vieniems nuo kitų, bet ir vengti artimo kontakto su kasoje dirbančiais žmonėmis bei esant galimybei atsiskaityti bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis.

Pastebėjus, kad tam tikru momentu pirkėjų srautas tampa didesnis, apsaugos darbuotojai reguliuoja patekimą į parduotuvę. Be to, laikinai yra padidintas apsaugos darbuotojų skaičius, kurie prižiūri ne tik bendrą pirkėjų skaičių parduotuvėje, bet ir saugius atstumus tarp prie kasų stovinčių pirkėjų.

Visą aktualią informaciją taip pat kviečiame sekti mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“, „Instagram“, „Linkedin“.