„LIDL“ - SAUGOTI SVEIKATĄ VERTA

 „Lidl“ užtikrina savo pirkėjų saugumą. 

Parduotuvėse nuolat valome paviršius ir įrangą, dezinfekuojame vežimėlius, palaikome saugų atstumą prie kasų, sienelės atskiria kasos darbuotoją ir pirkėją, skatiname bekontaktį atsiskaitymą, prireikus ribojame pirkėjų srautus. 

RŪPINKIMĖS SAVO IR KITŲ SVEIKATA!

rūpintis sveikata 1
square rūpintis sveikata 2
square rūpintis sveikata 3
square rūpintis sveikata 4
square rupintis sveikata 5
square rupintis sveikata 5

DĖKOJAME „LIDL“ DARBUOTOJAMS

Lidl Lietuva žemai lenkia galvą prieš savo pasididžiavimo vertus darbuotojus. Jūs kasdien negailėdami jėgų darote viską, kad Lietuvos žmonės Lidl lentynose rastų maisto ir kitų būtinų prekių. O mes darome viską užtikrinti jūsų saugumui. Didžiausias dėkui ir būkite sveiki! 

AKTUALI INFORMACIJA „LIDL“ PIRKĖJAMS

Mieli pirkėjai,

Atsižvelgdami į susidariusią situaciją, kreipiamės į Jus norėdami patikinti, kad darome viską, jog Jums ir Jūsų šeimoms netrūktų maisto ir kitų būtiniausių produktų. Padidinome prekių užsakymų kiekius ir gavę produkciją iš tiekėjų, nedelsiant paskirstome į parduotuves. Esame dėkingi savo tiekėjams, kurie deda visas pastangas, kad galėtume išvengti bet kokių prekių trūkumų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar karantino laikotarpiu yra trumpinamas parduotuvių darbo laikas?
Slėpti turinį
Rodyti turinį

Atsižvelgdami į pirkėjų pageidavimus turėti daugiau galimybių apsipirkti įvairesniu metu, nuo balandžio 9 d., ilginame  „Lidl“ parduotuvių darbo laiką. Visos 49 Lietuvoje veikiančios parduotuvės dirbs nuo 8 val. ryto iki 22 val. vakaro.

Ar „Lidl“ parduotuvėse yra įvestas apsipirkimo laikas, skirtas vyresniems žmonėms?
Slėpti turinį
Rodyti turinį

Taip, iki numatomos karantino pabaigos balandžio 13 d. „Lidl“ parduotuvės rytinėmis valandomis, nuo 9 iki 11 val., prioritetą teikia senjorų apsipirkimams ir sudaro jiems galimybes atsiskaityti už prekes nelaukiant eilėje.

Ar karantino laikotarpiu dirbs visos „Lidl“ parduotuvės?
Slėpti turinį
Rodyti turinį

Jūsų patogumui, mūsų šalyje kasdien veikia visos 49 „Lidl“ parduotuvės, o mūsų tinklo darbuotojai daro viską, kad užtikrintų kuo geriausią jūsų aptarnavimą.

Ar karantino laikotarpiu „Lidl“ parduotuvėse veikia taromatai?
Slėpti turinį
Rodyti turinį

Karantino metu „Lidl“ parduotuvėse esantys taromatai veikia įprastai. Galimybė pinigus už tarą aukoti vaikų dienos centrams taip pat išlieka, o balandžio mėnesį pirkėjų taromatuose pasirinkta paaukoti suma bus ne dvigubinama kaip iki šiol, bet didinama tris kartus.

Ar nebus maisto ir kitų būtinųjų prekių trūkumo?
Slėpti turinį
Rodyti turinį

Pirkėjus raginame planuoti savo pirkinius ir parduotuvėse nesilankyti be priežasties. Maisto ir kitų būtinųjų prekių trūkumo parduotuvėje nėra. Nuolat stebime ir analizuojame situacija, bendraujame su tiekėjais, kad galėtume užtikrinti, jog lentynose nieko netrūktų.

Kur galiu dezinfekuoti rankas ar vežimėlį?
Slėpti turinį
Rodyti turinį

Tiek rankas, tiek vežimėlį, skirtą pirkiniams, galima dezinfekuoti tam skirtose dezinfekcinėse stotelėse. Jos visose „Lidl“ parduotuvėse įrengtos prie įėjimo.

Kokių prevencinių priemonių imtasi siekiant užtikrinti darbuotojų saugumą?
Slėpti turinį
Rodyti turinį

Siekdami užtikrinti didesnį darbuotojų saugumą parduotuvėse, pasirūpinome didesniais dezinfekcinio skysčio kiekiais, pirštinėmis ir veido kaukėmis, kasoje dirbantiems darbuotojams taip pat skirti specialūs veido apsauginiai skydai ir įrengtos apsauginės plastiko sienelės.

Ar dezinfekuojamos „Lidl“ parduotuvių patalpos?
Slėpti turinį
Rodyti turinį

Kiekvieną dieną visose „Lidl“ parduotuvėse reguliariai atliekama įvairių paviršių dezinfekcija, o parduotuvės dezinfekuojamos kasdien. Taip pat dvigubai padidinta patalpų ventiliacija.

Kokių priemonių imtasi siekiant sumažinti kontaktą tarp pirkėjų, darbuotojų?
Slėpti turinį
Rodyti turinį

Parduotuvėse įrengtos plastiko sienelės prie kasų, ant žemės suklijuoti lipdukai, pažymintys saugų atstumą tarp prie kasos stovinčių pirkėjų. Pirkėjų prašoma ne tik laikytis saugaus atstumo vieniems nuo kitų, bet ir vengti artimo kontakto su kasoje dirbančiais žmonėmis bei esant galimybei atsiskaityti bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis.

Ar parduotuvėse reguliuojamas pirkėjų srautas?
Slėpti turinį
Rodyti turinį

Pastebėjus, kad tam tikru momentu pirkėjų srautas tampa didesnis, apsaugos darbuotojai reguliuoja patekimą į parduotuvę. Be to, laikinai yra padidintas apsaugos darbuotojų skaičius, kurie prižiūri ne tik bendrą pirkėjų skaičių parduotuvėje, bet ir saugius atstumus tarp prie kasų stovinčių pirkėjų.

Visą aktualią informaciją taip pat kviečiame sekti mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“, „Instagram“, „Linkedin“.