Keliauk Lietuvon su LIDL

Maršrutas, gamta, grilis ir atradimai!

6 maršrutas

ŠEŠTAS VASAROS MARŠRUTAS:

Ukmergės ir jos apylinkių įdomybės

Šeštasis maršrutas Lietuvon su LIDL kviečia atrasti Ukmergę ir jos apylinkes. Ukmergė - vienas iš nedaugelio Lietuvos miestų, galinčių pasigirti unikaliu išsaugotu senamiesčiu. Pridėkime netoliese esantį viduramžių palikimą, dar šiek tiek Tarpukario Lietuvos prezidentinių dovanų, dar sovietmečio slaptos istorijos vietovių - ir štai turime maršrutą.

PERŽIŪRĖTI MARŠRUTĄ
6 maršrutas
Penktasis maršutas

Penktas vasaros maršrutas

Į Dzūkiją link Varėnos

Penktasis maršrutas Lietuvon su LIDL kviečia aplankyti dalį Dzūkijos. Nuo Vilniaus keliausime iki Varėnos ir šiek tiek toliau. Šįkart lankysime įvairius statinius - šimtmečių senumo, kurių dalis jau nebeatlieka savo ankstesnės paskirties.

PERŽIŪRĖTI MARŠRUTĄ
4 maršrutas

Ketvirtas vasaros maršrutas:

Žemaitijos atradimai: Telšiai, Plungė ir aplink Platelių ežerą

Ketvirtasis maršrutas Lietuvon su LIDL kviečia į Žemaitiją. Žemaitijos nacionalinį parką - Platelių ežerą ir jo apylinkes - pasiliksime kelionės pabaigai, o pradžioje užsuksime į du tikrai žemaitiškus miestus - Telšius ir Plungę.

PERŽIŪRĖTI MAŠRUTĄ
4 maršrutas
3 maršrutas

Trečias vasaros maršrutas:

Gamtiška kelionė aplink Kauno marias su mažais stebuklais

Trečiasis maršrutas šią vasarą Lietuvon su LIDL - važiuosime aplink Kauno marias. 1959 m. dirbtinai sukurtos Kauno marios po savimi palaidojo senuosius kaimelius, dirbamus laukus, netgi piliakalnius. Tačiau aplink jas liko už Kauno marias senesnių objektų ir įdomybių. Pakeliaukime po jas - šįkart labai daug gamtos, šiek tiek istorijos ir net šiek tiek mažų stebuklų.

Peržiūrėti maršrutą
2 maršrutas

Antras vasaros maršrutas:

Nuo Kurtuvėnų iki Žagarės - viskas sukurta rankomis

Antroji kelionė šią vasarą Lietuvon su LIDL - atraskite šiaurinę Lietuvą aplink Šiaulius. Šis maršrutas vinguriuos per miestelius ir miestus, todėl čia viskas bus sukurta žmogaus rankomis - nuo sinagogų ir dvarų net iki kanalo, kurį kasė tūkstančiai kareivių.

peržiūrėti maršrutą
2 maršrutas

Pirmas vasaros maršrutas:

Pro Sartus ir Rokiškį link Ilzenbergo dvaro

Visą šią vasarą LIDL jus kvies keliauti Lietuvon - štai pirmasis maršrutas. Tiesiu taikymu į šiaurę - toks šis maršrutas, beveik pasieksime Latvijos pasienį. Prieš tai apsuksime puslankį apie puikų Sartų ežerą - čia rasime ir piliakalnių, ir šventyklų, ir įdomių ekspozicijų.

peržiūrėti maršrutą
Lietuvon žemėlapis