Lidl Plus
LIDL PLUS

Apie „Lidl Plus“

Kas yras Lidl Plus

Kas yra „Lidl Plus“?

Tai išskirtinių pasiūlymų ir nuolaidų programėlė. Kiekvienas klientas gali džiaugtis kiekvieną savaitę vis naujais kuponais ir asmeniniais pasiūlymais. Programėlėje lengvai ir patogiai rasite visko, ko reikia patogiai apsipirkti: informaciją apie parduotuves, savaitinius leidinius, skaitmeninius kvitus ir dar daugiau. Po kiekvieno apsipirkimo Jūsų laukia žaidimas „Trink ir laimėk“.

Nuo šiol viskas paprasta. Jokių plastikinių lojalumo kortelių – viskas lengvai ir patogiai jūsų išmaniajame telefone. Kaskart nuskenuokite savo „Lidl Plus“ kortelę ir džiaukitės dar mažesnėmis kainomis.

Kuponai

Kuponai

Kiekvieną savaitę – skirtingi vienkartiniai kuponai. Pasinaudoti naujais kuponais galite nuo pirmadienio ir ketvirtadienio, o trečiadienį pirkėjus džiugina „Supertrečiadienio kuponas“, kuris galioja tik vieną dieną.

Išsirinkę aktualius kuponus, nepamirškite programėlėje „Lidl Plus“ aktyvinti kuponus ir kasoje nuskenuoti „Lidl Plus“ kortelę.

„Kuponas Plus“

„Kuponas Plus“

Išbandykite „Lidl Plus“ ir sutaupykite dar daugiau!

Kiekvieną mėnesį vis nauji tikslai ir specialūs kuponai. Kaskart apsipirkdami parduotuvėse „Lidl“ skenuokite „Lidl Plus“ skaitmeninę kortelę, pasiekite mėnesio apsipirkimo tikslus ir gaukite specialius kuponus „Kuponas Plus“. Dalyvaujant žaidime išleista pinigų suma kaupiasi. Laimėti kuponai automatiškai atsiranda kuponų skiltyje. Gautus kuponus galėsite panaudoti kitą kartą apsipirkdami.

Trink ir laimėk

„Trink ir laimėk“

Apsipirkti „Lidl“ parduotuvėse tampa dar smagiau.

Apsipirkę su „Lidl Plus“ skaitmenine kortele, dalyvaukite žaidime „Trink ir laimėk“. Programėlėje gausite virtualią žaidimo kortelę ir ją nutrynę galite laimėti specialių kuponų. Laimėti kuponai automatiškai atsiranda kuponų skiltyje.

 

Žaidimo „Trink ir laimėk“ taisyklės.

Kainų leidiniai

Kainų leidiniai

Visi savaitiniai kainų leidiniai – vienoje vietoje. Kiekvieną šeštadienį programėlėje „Lidl Plus“ gausite pranešimą apie naujausius kainų leidinius. Skaitmeninius kainų leidinius paprastai galite rasti programėlėje „Lidl Plus“  – meniu juostoje pasirinkite „Kainų leidiniai“.

Parduotuvių paieška

Parduotuvių paieška

Planuoti apsipirkimą dar niekada nebuvo taip paprasta. Išvenkite ilgų eilių, naudodamiesi parduotuvių paieškos funkcija.

Ši funkcija padės lengvai rasti visas „Lidl“ parduotuves ir aktualiausią informaciją. Galėsite rasti visų „Lidl“ parduotuvių sąrašą, pasirinktos parduotuvės tikslų adresą ir darbo laiką. Pasirinkę savo parduotuvę, galėsite matyti parduotuvės užimtumą realiuoju laiku.

Skaitmeninis kvitas

Skaitmeninis kvitas

Ar vis dar pasimetate tarp popierinių kvitų? Su „Lidl Plus“ kortele galite nebekaupti senų popierinių kvitų, nes visus juos rasite meniu juostoje paspaudę „Daugiau“ ir pasirinkę „Skaitmeniniai kvitai“. Kad būtų lengviau rasti norimus kvitus, pasinaudokite paieška. Ši funkcija taip pat padės sekti savo išlaidų istoriją.

Atminkite, visi Jūsų skaitmeniniai kvitai saugomi penkerius metus, tad daugiau jokio rūpesčio dėl pamestų popierinių pirkimo kvitų.