Lipnučių „Stikeez“ akcijos taisyklės

1.    Šių Taisyklių paskirtis – nustatyti lipnučių „Stikeez“ lojalumo programos (toliau – Akcija) vykdymo tvarką, sąlygas ir terminus (toliau – Taisyklės).

2.    Akciją organizuoja UAB „Lidl Lietuva“ (juridinio asmens kodas 111791015), Viršuliškių skg. 34–1, LT-05132 Vilnius, Lietuvos Respublika (toliau – Akcijos organizatorius).

3.    Akcija vyksta visose Akcijos organizatoriaus „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėse.

4.    Akcijos organizatorius Akciją pradeda vykdyti 2021 m. rugpjūčio 30 d. (nuo Akcijos organizatoriaus parduotuvių darbo laiko pradžios) ir vykdo iki bus išdalinti Akcijos prizai ir išparduotos Akcijos prekės. Akcijos prizų ir Akcijos prekių skaičius yra ribotas. Atskirose Akcijos organizatoriaus „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėse Akcijos trukmė gali skirtis.

5.    Akcijoje gali dalyvauti visi fiziniai asmenys, įskaitant Akcijos organizatoriaus darbuotojus.

6.    Kiekvieną kartą, apsipirkę bet kurioje Akcijos organizatoriaus „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėje už 15 Eur ar daugiau, kasoje gausite nemokamai vieną lipnučių „Stikeez“ pakuotę, kurioje rasite vieną lipnučių „Stikeez“ figūrėlę, apsipirkę už 30 Eur – dvi lipnučių „Stikeez“ pakuotes ir t.t. Į apsipirkimo Akcijos organizatoriaus „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėse sumą nėra įskaičiuojami alkoholiniai gėrimai, tabako gaminiai, pradinio primaitinimo mišiniai kūdikiams, spauda, depozitas ir „Lidl“ dovanų kortelės (10, 20 ir 50 eurų nominalo).

7.   Maksimali  suma, už kurią apsipirkus vieno apsipirkimo metu nemokamai gausite  nuo apsipirkimo vertės priklausantį kiekį lipnučių „Stikeez“ pakuočių, yra 150 Eur. Bet kurioje Akcijos organizatoriaus „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėje apsipirkę už 150 Eur ar daugiau, gausite dešimt lipnučių „Stikeez“ pakuočių.

8.    Jeigu apsipirkdami Akcijos organizatoriaus „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėse įsigysite šviežių vaisių ar daržovių, gausite vieną papildomą lipnutį „Stikeez“ nepriklausomai nuo šviežių vaisių ar daržovių kiekio. Tačiau norint gauti papildomą lipnutį „Stikeez“, būtina išpildyti Taisyklių 6 punkte  nustatytą sąlygą, t.y. apsipirkti už 15 Eur ar daugiau.

9.    Iš viso galite surinkti 24 skirtingas lipnučių „Stikeez“ figūrėles.

10.   Lipučių „Stikeez“ figūrėlės yra supakuotos nepermatomose pakuotėse ir dalinamos atsitiktine tvarka, be galimybės rinktis.

11.   Akcijos metu Akcijos organizatoriaus „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėse galėsite įsigyti Akcijos prekių:

•       lipnučių „Stikeez“ albumą, kuriame galėsite rinkti, dėti ir patogiai laikyti lipnučių „Stikeez“ vaisių ir daržovių figūrėlių kolekciją bei žaisti ant pakuotės esantį stalo žaidimą. Lipnučių „Stikeez“ albumo kaina 1,99 Eur.

•       lipnučių „Stikeez“ maišelį, į kurį galėsite dėti ir patogiai laikyti lipnučių „Stikeez“ vaisių ir daržovių figūrėles. Lipnučių „Stikeez“ maišelio kaina 0,99 Eur.

12.    Akcijos organizatorius turi teisę keisti Akcijos taisykles arba nutraukti Akciją bet kuriuo metu.

13.    Šios Akcijos taisyklės yra skelbiamos Akcijos organizatoriaus interneto tinklapyje www.lidl.lt.

14.    Papildomos informacijos asmenys gali teirautis užpildę kontaktinę formą Konkurso organizatoriaus  interneto tinklalapyje, adresu www.lidl.lt/susisiekite.