Text And Image Section

Mėlynos spalvos kortelių pakuotė

Kiekvieną kartą apsipirkę bet kurioje „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėje Lietuvoje už 15 Eur ar daugiau, kasoje gausite nemokamai vieną mėlynos spalvos kortelių pakuotę, kurioje rasite 3 korteles su UEFA EURO 2024 futbolininkų atvaizdais, apsipirkę už 30 Eur – dvi mėlynos spalvos kortelių pakuotes ir t.t.

Text And Image Section

Raudonos spalvos kortelių pakuotė

Raudonos spalvos pakuotėje kortelės su futbolininkų atvaizdais yra identiškos mėlynos spalvos kortelių pakuočių futbolininkų atvaizdams, jos skirtos asmenims, norintiems greičiau surinkti visą 108 kortelių su futbolininkų atvaizdais kolekciją. Raudonos spalvos 3 kortelių pakuotės kaina 0,99 Eur.


Laimingose pakuotėse galite rasti kortelių su tokiais futbolininkais kaip Ronaldo, Modric, Kane ir De Bruyne. Kolekcijoje rasite labai daug įspūdingų kortelių, todėl nesvarbu, ar esate pradedančiųjų turnyrų debiutantų, drąsių kapitonų, patyrusių profesionalų, ar garsių legendų gerbėjas, ši kolekcija tikrai nenuvils!

Albumas kortelėms

Albumas kortelėms

Naudodamiesi fantastiška kortelių kolekcionieriaus knyga galėsite saugoti visas surinktas korteles ir stebėti savo kortelių rinkimo eigą. Taip pat vadovaudamiesi ant galinio viršelio pateiktomis taisyklėmis galite išmokti žaisti „MATCH ATTAX ALL STARS“ žaidimą.

UEFA EURO 2024™

„MATCH ATTAX ALL STARS“ žaidimas

„MATCH ATTAX ALL STARS“ žaidimas

Atsisiųskite programėlę

Akcijos taisyklės

Norėdami peržiūrėti PDF dokumentą, jums reikia Adobe Acrobat Reader.