Mūsų švieži gaminiai vieninteliai Lietuvoje turi pasaulinių kokybės tyrimų lyderių suteikiamą„Eurofins“ ženklą. LIDL specialios technologijos pakuotės užtikrina tris šviežiems produktams svarbiausius sertifikavimo kriterijus - švarą, kokybę ir šviežumą.Gaminių kokybė tikrinama reguliariai, todėl visada galite būti ramūs rinkdamiesi iš LIDL asortimento.

Ant „Lidl“ šviežios mėsos ir žuvies pakuočių – kokybę užtikrinantis ženklas

Nuo šiol ant privačių „Lidl“ šviežios mėsos ir žuvies prekės ženklų pakuočių – atsiranda žymėjimas, nurodantis, kad šių gaminių kokybė patvirtinta „Eurofins“. Reguliarios produktų patikros šioje pasaulyje lyderiaujančioje, nepriklausomoje analitinių tyrimų laboratorijoje – papildomas savanoriškas bendrovės „Lidl Lietuva“ žingsnis užtikrinant gaminių kokybę ir informuojant apie tai pirkėjus.

Šviežios mėsos ir žuvies produktų Patikra „Eurofins“ laboratorijoje – savanoriška „Lidl Lietuva“ iniciatyva, reiškianti, kad šie produktai yra tikrinami du kartus dažniau nei reikalauja ES teisės aktai, o juos tikrinant stebimi ne tik privalomi, bet ir papildomi produkto kokybės parametrai.

„Lidl“ griežtai rūpinasi maisto produktų kokybe nuo derybų su tiekėjais apie galimą bendradarbiavimą bei jų gaminių įtraukimo į asortimentą iki kasdienės prekybos. Prekybos tinklas ne tik reikalauja iš partnerių reguliariai tirti produkciją, bet ir pats inicijuoja procesų patikras tiekėjų gamybos vietose. Savo ruožtu patikros „Eurofins“ laboratorijoje – dar vienas „Lidl Lietuva“ inicijuotas etapas, skirtas kontrolei ir pirkėjų informavimui.

Matote „Eurofins“ žymėjimą – matote aukščiausios kokybės produktą.

Eurofins kokybė (inline grafikas)