Remiame mažuosius gamintojus, nes jų darbai dideli ir skanūs!

LIDL įkvepia lietuviškos virtuvės skoniai, todėl bendradarbiaujame su mažaisiais ūkiais ir siūlome Jums įsigyti jų produkcijos. Tai kilmingos lietuviškos vaišės iš kruopštaus darbo ir svetingumo

Audriaus Banionio ūkis – lauktuvės iš Margininkų kaimo

Audriaus Banionio ūkis – lauktuvės iš Margininkų kaimo

A. Banionis ūkininko kelią pasirinkęs prieš daugiau nei du dešimtmečius iš pradžių turėjo vos porą fermų, kuriose augino kiaules. Pamažu supratęs, kad darbas ūkyje jam teikia didžiulį malonumą, Audrius nusprendė plėstis ir į kitas sritis – įsigijo galvijų, avių, pradėjo kepti duoną, pastatė mėsos ir pieno cechus.  Taip nedidelis ūkis, įsikūręs Kauno rajone esančiame Margininkų kaime, išsiplėtė iki daugiau nei 1,5 tūkst. hektarų, kuriuose dirba virš 100 žmonių. A. Banionio ūkyje naudojamos natūralios, čia pat užaugintos žaliavos, o visi produktai yra gaminami vertinant, puoselėjant ir siekiant išsaugoti senąsias kaimiško ūkio ir maisto ruošimo technologijas tam, kad kiekvienas galėtų paragauti tikro lietuviškos autentikos skonio.

Ilzenbergo dvaro ūkis – išvien su gamta

Ilzenbergo dvaro ūkis – išvien su gamta

Prieš 6 metus įkurtas Ilzenbergo dvaro ūkis šiandien yra vienintelis tokios apimties ūkis Baltijos šalyse, veikiantis dvare taip, kaip prieš kelis šimtus metų. Čia augalai tręšiami natūraliomis organinėmis trąšomis, galvijai ir paukščiai šeriami pašaru, užaugintu ir pagamintu ūkyje, laukai apsodinami taikant sėjomainą. Rokiškio rajone įsikūręs ūkis, kuriame dirba 25 žmonės, veikia išvien su gamta – pernai Pasaulio gamtos fondas Ilzenbergo dvaro ūkį pripažino „Baltiją tausojančiu ūkiu“ dėl jo ekologiško derliaus ir svaraus indėlio į gamtos puoselėjimą. Natūralumu pasižymi ir Ilzenbergo dvaro ūkio produktai – jie išauginti be jokių dirbtinių trašų, pesticidų ir kitų dirbtinių cheminių priedų, jų gamyboje nėra naudojami jokie nenatūralūs konservantai, dažikliai, skonio stiprikliai ar kiti priedai.

Ilzenbergo dvaro ūkis – išvien su gamta
Žagarės pieninė – medaliais įvertinta produkcija

Žagarės pieninė – medaliais įvertinta produkcija

Žagarės pieninė šviežius pieno produktus gamina tik penkerius metus, tačiau jau spėjo įrodyti savo vertę – pieninės sėkmę bei asortimento kokybę įrodo ne vienas apdovanojimas. Joniškio rajone, Skaistgirio miestelyje įsikūrusioje įmonėje šiuo metu dirba 40 darbuotojų, o jos pavadinimas kilo atsigręžus į tarpukarį – 1925 m. Žagrės mieste, maždaug 10 km nuo dabartinės cecho vietos, buvo atidaryta tuo metu pati moderniausia pieninė Lietuvoje. Pieninės išskirtinumą atspindį jos šūkis „Iš mūsų ūkio – ant Jūsų stalo!“. Žagarės pieninė savo produktų gamybai naudoją tik kokybišką ir šviežią pieną, kuris kiekvieną rytą yra pristatomas iš karvių fermos, nutolusios vos 1 km atstumu – taip išlaikomas žaliavos ir gaminio šviežumas bei užtikrinama aukščiausia produkcijos kokybė.

Gamintojų produkcija