Itin didelį dėmesį skirdamas šeimoms, auginančioms vaikus, savo nuolatiniame asortimente prekybos tinklas „Lidl“ siūlo aukštos kokybės produktus, pažymėtus „Lupilu“ prekės ženklu. Tai mažiausiems ir pažeidžiamiausiems šeimos nariams skirtas ekologiškas kūdikių maistas, sauskelnės, higienos ir skalbimo priemonės.

Mažyliams ir jų mamytėms skirtas „Lupilu“ prekes už itin patrauklią kainą kasdien galima įsigyti visose „Lidl“ parduotuvėse.

 

Sauskelnės ir drėgnos servetėlės

 

„Lupilu“ sauskelnės yra itin švelnios, tad tinka ir pačiai jautriausiai kūdikių odelei. Jos nevaržo judesių, o drėgmę sulaiko net iki 12 valandų. 

Kasdieniame tėvelių pirkinių krepšelyje nepamainomos ir drėgnos „Lupilu" kūdikių servetėlės be alkoholio ir dažiklių arba praturtintos formulės drėgnos servetėlės su ekologišku alyvuogių aliejumi, tinkančios jautriai odai.

 

Maistelis

 

Nuolatiniame „Lupilu“ prekių asortimente tėveliai gali rasti ir ekologiško kūdikiams skirto maisto – vaisių ir daržovių tyrelių, sausainių. Kūdikių maistas gaminamas iš aukščiausios kokybės ingredientų ir žymimas „EU Organic“ sertifikatu – lapeliu žaliame fone – užtikrinančiu, kad šie produktai yra naudingi sveikatai bei pagaminti iš aukščiausios kokybės žaliavų.

 

Skalbimo ir higienos priemonės

 

Skalbimo priemonių linija vaikams išsiskiria itin švelnia sudėtimi, kurioje nėra dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų, todėl „Lupilu“ skysti skalbikliai, skalbimo milteliai bei skalbinių minkštikliai tinka itin jautriai kūdikių odai. Tai patvirtina ir specialus ženklas ant pakuočių, kuris įrodo, jog produkciją patikrino ir ją rekomenduoja Vokietijos alergijos ir astmos federacija.