Jaučiate skirtumą? Jūsų piniginė jaučia

* Mažiausios prekių pardavimo (neakcinės) kainos fiksuotos 2021 01 11 fizinėse parduotuvėse „Maxima XXXX“, „Iki“, „Rimi Hypermarket“ Vilniuje. Gazuoto gėrimo „Coca Cola“ kaina fiksuota „Norfa XXL“ fizinėje parduotuvėje Vilniuje. Fiksuotos (neakcinės) pardavimo kainos nurodytose parduotuvėse šių prekių pardavimo dieną gali keistis. Daugiau informacijos apie nurodytų kainų palyginimą rasite čia.   

LIDL prekių ženklai

  • Rūpinamės, kad LIDL parduotuvėse rastumėte savo jau pamėgtų lietuviškų pieno gaminių ir turėtumėte galimybę išbandyti naujus skonius.  PILOS prekės ženklu pažymėti pieno produktai iš geriausių Lietuvos ir užsienio tiekėjų. Išbandykite, ir PILOS taps Jūsų šeimos draugu!

  • Lengvas būdas numalšinti troškulį
    Įvairių skonių, skirtingos talpos pakuotėse, saldinti ir be cukraus,  o jei pageidaujate, su kofeinu ir taurinu. Tai Freeway gaivieji gėrimai – Jūsų kelionių, žaidimų ir pasivaikščiojimų draugai. Su jais atsigaivinti paprasta!

  • Itin aukštos kokybės padažai ir prieskoniai nenuvils net didžiausių gurmanų. Juk skanus padažas – tai pusė patiekalo sėkmės. LIDL rasite ir įprastų lietuviškų, ir egzotiškų tolimų šalių skonių.