Deja, naršyklės versija nepalaikoma

Deja, naršyklės versija nepalaikoma

hero-teaser
themes

LUPILU prekės mažyliams

Informacija pirkėjams

Patikslinimas dėl prekės „Skonio ženklas“ - viščiukų broilerių blauzdelės (1kg)“ kilmės

„Lidl Lietuva“ nuo sausio 10 iki 16 d. savo kainų leidinyje, o taip pat ir internete bei televizijos reklamose, paskelbė apie akciją prekei „Skonio ženklas“ - viščiukų broilerių blauzdelės (1kg)“. Šioje informacijoje dėl techninės klaidos nurodoma, jog produktas yra pažymėtas „Pagaminta Lietuvoje“ ženklu.
Norime patikslinti šią informaciją, nes siekiant užtikrinti pakankamą produktų kiekį parduotuvėse, dalis šios prekės buvo užsakyta ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos gamintojų. Ženklas „Pagaminta Lietuvoje“ yra naudojamas tik ant tų prekių, kurios yra pagamintos Lietuvoje, tačiau reklaminėje informacijoje tai nėra detalizuojama ir gali sukelti papildomų klausimų pirkėjams.
Atsiprašome klientų už galimus nepatogumus. Stengsimės patobulinti vidinius procesus, kad tokių klaidų ateityje nebepasikartotų.

Vienam pirkėjui galima įsigyti ne daugiau kaip po 5 pakuotes šviežių žuvų ir mėsos ir ne daugiau kaip po 1 antrinę pakuotę (dėžę) kitų akcinių maisto prekių. Šis apribojimas netaikomas vaisiams ir daržovėms.

Prekių kiekis ribotas. Kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos pirmąją prekių pardavimo dieną. Skirtingose LIDL parduotuvėse gali būti skirtingų dydžių, spalvų ar modelių prekės. Su LIDL parduotuvėse įsigytų prekių keitimo, grąžinimo ir kokybės garantijos termino suteikimo tvarka galite susipažinti LIDL parduotuvėse ir interneto svetainėje www.lidl.lt. Prekėms parduotuvėse gali būti taikomos papildomos nuolaidos, kurios suteikiamos kasose. Dekoracijos į prekių kainą neįeina. Jei interneto svetainėje www.lidl.lt pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su parduotuvėse pateiktomis kainomis ar informacija, prašome tai laikyti redakcine klaida. UAB "Lidl Lietuva" pasilieka teisę keisti prekių kainas be išankstinio įspėjimo. Atsiliepimus, pasiūlymus galite teikti ar informacijos apie prekes teirautis nemokamu telefonu 8 800 100 11, el. paštu infolinija@lidl.lt ar interneto svetainėje www.lidl.lt.

Dažniau apsilankę svetainėje www.lidl.lt ir užsiprenumeravę naujienlaiškį nepraleisite naujienų, akcijų ir pasiūlymų. Naujienlaiškio prenumerata >

Patrauklios kainos mums yra savaime suprantamas dalykas. Tačiau ir mūsų parduotuvėse rasite akcijų – prekių sumažinta kaina. Be to, „Lidl“ turi specialių pasiūlymų – tai prekės, kurių kaina patraukli ir kiekis ribotas. Kelių kategorijų ne maisto prekės parduotuvėse pasirodo pirmadieniais, antra tiek – ketvirtadieniais.