Deja, naršyklės versija nepalaikoma

Deja, naršyklės versija nepalaikoma

hero-teaser
themes

GRILL&FUN

Naujienos

Receptai

Informacija pirkėjams

Informacija pirkėjams, 2018 m. liepos 13 d.

UAB „Lidl Lietuva“ informuoja apie prekės ženklo „Alesto“ produkto „Skrudinti negliaudyti žemės riešutai“ (angl. Jumbo Peanuts roasted) 500 g pakuotėmis, partijos Nr. LI500E18039 (KPN 20 08), geriausias iki 2019-02-25, atšaukimą iš prekybos.

Šios galimai nesaugios produkto partijos gaminiais „Lidl“ parduotuvėse Lietuvoje buvo prekiaujama nuo 2018 m. birželio 14 d.

Dėl galimų rizikų klientai prašomi atkreipti dėmesį į pateiktą informaciją ir nurodytojo produkto nevartoti.

Prekę galima grąžinti visose „Lidl“ tinklo parduotuvėse. Pinigai bus grąžinami ir nepateikus kasos kvito.

Atšaukimas galioja išimtinai prekės ženklo „Alesto“ produktui „Skrudinti negliaudyti žemės riešutai“ (angl. Jumbo Peanuts roasted) 500 g pakuotėmis, kurių partijos Nr. LI500E18039 (KPN 20 08). Kiti produktai, kuriais prekiaujama „Lidl“, nėra atšaukiami iš prekybos.

UAB „Lidl Lietuva“ atsiprašo pirkėjų dėl patirtų nepatogumų.

Vienam pirkėjui galima įsigyti ne daugiau kaip po 5 pakuotes šviežių žuvų ir mėsos ir ne daugiau kaip po 1 antrinę pakuotę (dėžę) kitų akcinių maisto prekių. Šis apribojimas netaikomas vaisiams ir daržovėms.

Prekių kiekis ribotas. Kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos pirmąją prekių pardavimo dieną. Skirtingose LIDL parduotuvėse gali būti skirtingų dydžių, spalvų ar modelių prekės. Su LIDL parduotuvėse įsigytų prekių keitimo, grąžinimo ir kokybės garantijos termino suteikimo tvarka galite susipažinti LIDL parduotuvėse ir interneto svetainėje www.lidl.lt. Prekėms parduotuvėse gali būti taikomos papildomos nuolaidos, kurios suteikiamos kasose. Dekoracijos į prekių kainą neįeina. Jei interneto svetainėje www.lidl.lt pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su parduotuvėse pateiktomis kainomis ar informacija, prašome tai laikyti redakcine klaida. UAB "Lidl Lietuva" pasilieka teisę keisti prekių kainas be išankstinio įspėjimo. Atsiliepimus, pasiūlymus galite teikti ar informacijos apie prekes teirautis nemokamu telefonu 8 800 100 11, el. paštu infolinija@lidl.lt ar interneto svetainėje www.lidl.lt.

Dažniau apsilankę svetainėje www.lidl.lt ir užsiprenumeravę naujienlaiškį nepraleisite naujienų, akcijų ir pasiūlymų. Naujienlaiškio prenumerata >

Patrauklios kainos mums yra savaime suprantamas dalykas. Tačiau ir mūsų parduotuvėse rasite akcijų – prekių sumažinta kaina. Be to, „Lidl“ turi specialių pasiūlymų – tai prekės, kurių kaina patraukli ir kiekis ribotas. Kelių kategorijų ne maisto prekės parduotuvėse pasirodo pirmadieniais, antra tiek – ketvirtadieniais.