Deja, naršyklės versija nepalaikoma

Deja, naršyklės versija nepalaikoma

hero-teaser
themes

GRILL&FUN

Informacija pirkėjams

„Lidl Lietuva“ informuoja apie produkto „Italiamo“ Nulupti smulkinti pomidorai su bazilikais, 425 ml, atšaukimą iš prekybos

2018 m. rugpjūčio 2d. „Lidl Lietuva“ atšaukia iš rinkos produktą „Italiamo“ Nulupti smulkinti pomidorai su bazilikais, 425 ml su tinkamumo vartoti terminu 31.12.2020 ir partijos numeriu L327NDB 6A-31/12/2020 SI LB 224. Nurodytame gaminyje gali būti plastiko svetimkūnių. Dėl galimo pavojaus susižaloti vartojant produktą, klientai turėtų atkreipti dėmesį į pateiktą informaciją ir jo nevartoti.

Minėtas produktas „Italiamo“ Nulupti smulkinti pomidorai su bazilikais, 425 ml su tinkamumo vartoti terminu 31.12.2020 ir partijos numeriu L327NDB 6A-31/12/2020 SI LB 224 buvo parduodami „Lidl Lietuva“ parduotuvėse. Siekiant apsaugoti klientus „Lidl Lietuva“  nedelsiant atšaukia minėtą produktą iš prekybos. Šią prekę galima grąžinti visose „Lidl“ tinklo parduotuvėse. Pinigai bus grąžinami ir nepateikus kasos kvito.

Atšaukimas iš prekybos galioja išimtinai tik produktui „Italiamo“ Nulupti smulkinti pomidorai su bazilikais, 425 ml su tinkamumo vartoti terminu 31.12.2020 ir partijos numeriu L327NDB 6A-31/12/2020 SI LB 224. Kitiems „Lidl Lietuva“ parduodamiems  prekės ženklo „Italiamo“ produktams atšaukimas nėra taikomas.

„Lidl Lietuva“ atsiprašo pirkėjų dėl galimų nepatogumų.

Informacija pirkėjams, 2018 m. liepos 19 d.

UAB „LIDL Lietuva“ perspėja dėl tolesnio prekės ženklo „Powerfix“ gaminio  „Greitųjų jungčių rinkinys“, modelio numeris HG02035A, versijų 01/2017 bei 01/2018 naudojimo.

Vilnius, 2018 liepos 19 d. UAB „Lidl Lietuva“ informuoja vartotojų apsaugos tikslais atšaukianti iš rinkos greitųjų jungčių rinkinius „Powerfix“, kurių modelio numeris HG02035A, versijos 01/2017 bei 01/2018 (modelio numeris ir versija nurodyti pakuotės nugarinėje dalyje).

Vidinio tyrimo metu buvo nustatyta, kad ši prekė yra netinkama ant pakuotės nurodytam naudojimo būdui. Susiklosčius nepalankioms sąlygoms, gali kilti gaisro arba elektros smūgio pavojus. Dėl galimos rizikos UAB „Lidl Lietuva“ klientai prašomi atkreipti dėmesį į pateiktą informaciją ir nurodytos prekės nenaudoti.

Greitųjų jungčių rinkiniais prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvėse Lietuvoje buvo prekiaujama kelių savaičių laikotarpiu nuo 2017 m. birželio 1 d. ir 2018 m. gegužės 31 d. Prekę galima grąžinti visose „Lidl“ parduotuvėse. Pinigai už šią prekę bus grąžinami ir nepateikus pirkimo kvito.

Išėmimas iš prekybos taikomas išimtinai prekės ženklo „Powerfix“ gaminiui „Greitųjų jungčių rinkinys“, kurio modelio numeris HG02035A, versijos 01/2017 bei 01/2018 (modelio numeris ir versija nurodyti pakuotės nugarinėje dalyje). Atšaukimas nėra taikomas kitoms prekės ženklo „Powerfix“ prekėms.

UAB „Lidl Lietuva“ atsiprašo pirkėjų dėl galimų nepatogumų.

Vienam pirkėjui galima įsigyti ne daugiau kaip po 5 pakuotes šviežių žuvų ir mėsos ir ne daugiau kaip po 1 antrinę pakuotę (dėžę) kitų akcinių maisto prekių. Šis apribojimas netaikomas vaisiams ir daržovėms.

Prekių kiekis ribotas. Kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos pirmąją prekių pardavimo dieną. Skirtingose LIDL parduotuvėse gali būti skirtingų dydžių, spalvų ar modelių prekės. Su LIDL parduotuvėse įsigytų prekių keitimo, grąžinimo ir kokybės garantijos termino suteikimo tvarka galite susipažinti LIDL parduotuvėse ir interneto svetainėje www.lidl.lt. Prekėms parduotuvėse gali būti taikomos papildomos nuolaidos, kurios suteikiamos kasose. Dekoracijos į prekių kainą neįeina. Jei interneto svetainėje www.lidl.lt pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su parduotuvėse pateiktomis kainomis ar informacija, prašome tai laikyti redakcine klaida. UAB "Lidl Lietuva" pasilieka teisę keisti prekių kainas be išankstinio įspėjimo. Atsiliepimus, pasiūlymus galite teikti ar informacijos apie prekes teirautis nemokamu telefonu 8 800 100 11, el. paštu infolinija@lidl.lt ar interneto svetainėje www.lidl.lt.

Dažniau apsilankę svetainėje www.lidl.lt ir užsiprenumeravę naujienlaiškį nepraleisite naujienų, akcijų ir pasiūlymų. Naujienlaiškio prenumerata >

Patrauklios kainos mums yra savaime suprantamas dalykas. Tačiau ir mūsų parduotuvėse rasite akcijų – prekių sumažinta kaina. Be to, „Lidl“ turi specialių pasiūlymų – tai prekės, kurių kaina patraukli ir kiekis ribotas. Kelių kategorijų ne maisto prekės parduotuvėse pasirodo pirmadieniais, antra tiek – ketvirtadieniais.