Deja, naršyklės versija nepalaikoma

Deja, naršyklės versija nepalaikoma

hero-teaser
themes

GRILL&FUN

Naujienos

Receptai

Programėlės

Informacija pirkėjams

Informacija pirkėjams, 2018 m. birželio 22 d.

Gamintojas „XOX Gebäck GmbH“ informuoja apie produkto „Snack Day spraginti kukurūzai, saldūs, 200 g“,  atšaukimą iš prekybos

Vokietijos gamintojas „XOX Gebäck GmbH“ atšaukia iš prekybos produktą „Snack Day“ spraginti kukurūzai, saldūs, 200 g“, tinkamą vartoti iki 2018.12.30 ir 2018.12.31. Produkto sudėtyje buvo nustatytas padidintas tropano alkaloidų kiekis. Tropano alkaloidai gali sukelti sveikatos sutrikimų, tokių kaip regos sutrikimai, vyzdžių išsiplėtimas, burnos išsausėjimas, nuovargis. Dėl šių galimų rizikų klientai prašomi atkreipti dėmesį į pateiktą informaciją ir minėto produkto nevartoti.

„Snack Day“ spraginti kukurūzai, saldūs, 200 g“, tinkami vartoti iki 2018.12.30 ir 2018.12.31, buvo parduodami „Lidl Lietuva“ parduotuvėse nuo 2018 m. balandžio 26 d. Siekdama apsaugoti pirkėjus, bendrovė nedelsdama atšaukia šį produktą iš prekybos. Prekę galima grąžinti visose „Lidl“ tinklo parduotuvėse. Pinigai bus grąžinami net nepateikus kasos kvito.

Atšaukimas galioja išimtinai tik gamintojo „XOX Gebäck GmbH“ produktui „Snack Day“ spraginti kukurūzai, saldūs, 200 g“, tinkamam vartoti iki 2018.12.30 ir 2018.12.31. Kiti gamintojo „XOX Gebäck GmbH“ produktai, kuriais prekiaujama „Lidl“, nėra atšaukiami iš prekybos.

Gamintojas „XOX Gebäck GmbH“ atsiprašo pirkėjų dėl patirtų nepatogumų.

Vienam pirkėjui galima įsigyti ne daugiau kaip po 5 pakuotes šviežių žuvų ir mėsos ir ne daugiau kaip po 1 antrinę pakuotę (dėžę) kitų akcinių maisto prekių. Šis apribojimas netaikomas vaisiams ir daržovėms.

Prekių kiekis ribotas. Kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos pirmąją prekių pardavimo dieną. Skirtingose LIDL parduotuvėse gali būti skirtingų dydžių, spalvų ar modelių prekės. Su LIDL parduotuvėse įsigytų prekių keitimo, grąžinimo ir kokybės garantijos termino suteikimo tvarka galite susipažinti LIDL parduotuvėse ir interneto svetainėje www.lidl.lt. Prekėms parduotuvėse gali būti taikomos papildomos nuolaidos, kurios suteikiamos kasose. Dekoracijos į prekių kainą neįeina. Jei interneto svetainėje www.lidl.lt pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su parduotuvėse pateiktomis kainomis ar informacija, prašome tai laikyti redakcine klaida. UAB "Lidl Lietuva" pasilieka teisę keisti prekių kainas be išankstinio įspėjimo. Atsiliepimus, pasiūlymus galite teikti ar informacijos apie prekes teirautis nemokamu telefonu 8 800 100 11, el. paštu infolinija@lidl.lt ar interneto svetainėje www.lidl.lt.

Dažniau apsilankę svetainėje www.lidl.lt ir užsiprenumeravę naujienlaiškį nepraleisite naujienų, akcijų ir pasiūlymų. Naujienlaiškio prenumerata >

Patrauklios kainos mums yra savaime suprantamas dalykas. Tačiau ir mūsų parduotuvėse rasite akcijų – prekių sumažinta kaina. Be to, „Lidl“ turi specialių pasiūlymų – tai prekės, kurių kaina patraukli ir kiekis ribotas. Kelių kategorijų ne maisto prekės parduotuvėse pasirodo pirmadieniais, antra tiek – ketvirtadieniais.