Deja, naršyklės versija nepalaikoma

Deja, naršyklės versija nepalaikoma

hero-teaser
themes

LUPILU

Informacija pirkėjams

Vienam pirkėjui galima įsigyti ne daugiau kaip po 5 pakuotes šviežių žuvų ir mėsos ir ne daugiau kaip po 1 antrinę pakuotę (dėžę) kitų akcinių maisto prekių. Šis apribojimas netaikomas vaisiams ir daržovėms.

Prekių kiekis ribotas. Kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos pirmąją prekių pardavimo dieną. Skirtingose LIDL parduotuvėse gali būti skirtingų dydžių, spalvų ar modelių prekės. Su LIDL parduotuvėse įsigytų prekių keitimo, grąžinimo ir kokybės garantijos termino suteikimo tvarka galite susipažinti LIDL parduotuvėse ir interneto svetainėje www.lidl.lt. Prekėms parduotuvėse gali būti taikomos papildomos nuolaidos, kurios suteikiamos kasose. Dekoracijos į prekių kainą neįeina. Jei interneto svetainėje www.lidl.lt pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su parduotuvėse pateiktomis kainomis ar informacija, prašome tai laikyti redakcine klaida. UAB "Lidl Lietuva" pasilieka teisę keisti prekių kainas be išankstinio įspėjimo. Atsiliepimus, pasiūlymus galite teikti ar informacijos apie prekes teirautis nemokamu telefonu 8 800 100 11, el. paštu infolinija@lidl.lt ar interneto svetainėje www.lidl.lt.

Dažniau apsilankę svetainėje www.lidl.lt ir užsiprenumeravę naujienlaiškį nepraleisite naujienų, akcijų ir pasiūlymų. Naujienlaiškio prenumerata >

Patrauklios kainos mums yra savaime suprantamas dalykas. Tačiau ir mūsų parduotuvėse rasite akcijų – prekių sumažinta kaina. Be to, „Lidl“ turi specialių pasiūlymų – tai prekės, kurių kaina patraukli ir kiekis ribotas. Kelių kategorijų ne maisto prekės parduotuvėse pasirodo pirmadieniais, antra tiek – ketvirtadieniais.

Informacija pirkėjams apie „Griebiamasis žaisliukas iš medžio“

UAB „Lidl Lietuva“  įspėja, kad  prekė „Griebiamasis žaisliukas iš medžio “ prekės ženklas „Playtive junior“  IAN 304083 Modelio numeris HG04414 (Versija 11/2018) nebūtų naudojama.

Nuo 2019-05-24 UAB „Lidl Lietuva“ vykdydama prevencinę vartotojų apsaugą išima iš rinkos prekę „Griebiamasis žaisliukas iš medžio “ prekės ženklas „Playtive junior“ IAN 304083 modelio numeris HG04414 (Versija 11/2018, žr. apatinėje pakuotės ir prekės pusėje).

Susiklosčius nepalankioms aplinkybėms, šioje prekėje gali atsilaisvinti prie ratų esančios žaislo kniedės ir išbyrėti smulkios dalys. Kūdikiai/maži vaikai gali šias smulkias dalis praryti, todėl neatmestina susižeidimo pavojaus tikimybė. Todėl UAB „Lidl Lietuva“ primygtinai prašo visų pirkėjų atkreipti dėmesį, kad ši prekė yra išimama iš rinkos ir minėtos prekės nenaudoti.

Prekė buvo parduodama UAB „Lidl Lietuva“ parduotuvėse nuo 2019-03-25 ir 2019-05-06. Šią prekę galima grąžinti visose „Lidl“ tinklo parduotuvėse. Sumokėti pinigai bus grąžinami pirkėjams ir nepateikus kasos kvito.

Išėmimas iš rinkos taikomas išimtinai tik šiai prekei, t.y. atšaukimo procedūra taikoma tik prekei „Griebiamasis žaisliukas iš medžio “ prekės ženklas „Playtive junior“ IAN 304083 modelio numeris HG04414 (Versija 11/2018, žr. apatinėje pakuotės ir prekės pusėje). Kitoms prekės ženklo „Playtive junior“ prekėms išėmimas iš rinkos netaikomas.

UAB „Lidl Lietuva“ atsiprašo visų pirkėjų dėl susidariusių nepatogumų.

2019 m. gegužės 24 d.