Deja, naršyklės versija nepalaikoma

Deja, naršyklės versija nepalaikoma

ŠOKOLADAS

Gerą šokoladą atskirsite iš skonio, o jį lemia sudėtis ir gamybos būdas.
Iš ko gaminamas mūsų šokoladas? Itin didelę reikšmę savo versle mes teikiame tvarumui, todėl rūpinamės, kad kakavos pupelės – pagrindinė sudedamoji šokolado dalis – būtų tiekiamos iš sertifikuotų plantacijų. Savo tiekėjus pažįstame jau daug metų, todėl galime būti tikri dėl žaliavų ir tiekimo proceso kokybės.

Šokolado gamyba yra kruopštus ir jautrus procesas, todėl žaliavas gabename specialiu transportu kuo trumpesniais atstumais. Kai surinktos pupelės pasiekia šokolado gamybos vietą, jas skrudiname, sutriname ir jos virsta kreminės konsistencijos kakavos mase. Ši masė vėliau gardinama specialiais LIDL pasirinktais prieskoniais.

Kiekvieną produktą ragauja ir kruopščiai patikrina mūsų ekspertai.

Nedaugelis žino, kad šokolado skonį lemia ne tik jo sudedamosios dalys, bet ir nuolatinis optimalios temperatūros palaikymas. Todėl savo šokolado gaminius gabename specialiose reikiamą temperatūrą palaikančiose talpyklose, o mūsų parduotuvėse įrengta oro kondicionavimo sistema.

FIN CARRÉ – tai pamėgtos mūsų šokolado plytelės, kurioms gaminti naudojame tik tvariai užaugintą kakavą.

FIRST NICE – tai zefyrinių ir želinių saldainių rinkiniai dėžutėse.

MISTER CHOC patiks mėgstantiems batonėlius su riešutais, karamele, vafliais, kokosais.
Taip pat šokoladinė dražė, meškučiai ir kiti saldainiai, kai norisi ko nors saldaus.

BELLAROM – „Rainforest Alliance Certified™“ sertifikuotų šokoladų serija.

J.D. GROSS – šokoladas gurmanams.
Gaminant mūsų gurmaniškąjį šokoladą kakavos masė sumaišoma su kakavos sviestu, cukrumi ir, atsižvelgiant į receptą, su pienu arba grietinėle. Kuo didesnė kakavos dalis, tuo intensyvesnis šokolado skonis. J.D. GROSS šokolado plytelių pavadinimas nurodo, iš kurių plantacijų atkeliavusios kakavos pupelės ir kokią sudėtinę šokolado dalį jos sudaro. Taigi, galite rinktis skirtingo kartumo juodąjį arba pieninį šokoladą, saldainius su triufelių įdaru bei kriauklių formos originalius belgiškus saldainius.

alt text alt text