Deja, naršyklės versija nepalaikoma

Deja, naršyklės versija nepalaikoma

MĖSOS GAMINIAI

TOPPO – greiti ir patogūs užkandžiai.
Nors TOPPO užkandžiai atrodo paprasti ir įprasti, mūsų gaminimo procesas užtikrina itin aukštus kokybės ir higienos standartus. Įvairūs trikampiai ir pailgi sumuštiniai, prancūziški batonai, taip pat mišrainės ir salotos – šio ženklo ieškokite, kai norite tiesiog greitomis užkąsti. Beje, yra užkandžių, tinkamų vegetarams.

VITAKRONE – skanu ir ypatinga! Gardiems pusryčiams ir vakarienei.
Tikrai viliojanti alternatyva pabodusiems dešrai ir sūriui. Vokiečių mėgstamas delikatesines daržovių, mėsos ar krevečių salotas galima teptis tiesiai ant duonos, arba galite sugalvoti savus, lietuviškus, derinius bei patiekalus. Puikiai tinka ir su grilio skanėstais.

CHEF SELECT – greitai paruošiami, mūsų rekomenduojami!
Pagaminti Vakarų Europoje pagal įvairių kraštų virtuvių receptus. Vokiški, itališki ar Azijos patiekalai, lengvai paruošiami per keletą minučių, – jie puikiai tinka pietų pertraukai darbe ar tingiems vakarams namie. Ir jokio indų plovimo pavalgius!

DULANO – tai aukštos kokybės mūsų patikimų partnerių iš Vokietijos ir Italijos gaminami mėsos gaminiai.
Šiais laikais labiau nei bet kada anksčiau mėsos kokybė tampa pasitikėjimo klausimu. Todėl mūsų tiekėjai ir gamintojai yra patikrinti bendradarbiaujant ilgus metus. Didžiuojamės dideliu aukščiausios rūšies dešrų asortimentu: šviežios, rūkytos, virtos ir keptos – ragaukite ir išsirinkite savo mėgstamiausią.

PIKOK ir BARONI – skanūs ir įvairūs mėsos gaminiai, tiek lietuviški, tiek iš kitų Europos šalių.
Tai populiarūs mūsų prekių ženklai – ir ne veltui. Didelis pasirinkimas, gera kokybė ir patraukli kaina leidžia kasdien ragauti skirtingus patiekalus. Baltose PIKOK pakuotėse rasite lietuviškus gaminius, mėlynose – atkeliavusius iš kitų šalių.

alt text alt text