Kiekvieną savaitę – skirtingi vienkartiniai kuponai. Tereikia kuponą aktyvinti „Lidl Plus“ programėlėje ir kasoje nuskenuoti „Lidl Plus“ kortelę.

Kuponai

Šauktukas

Kuponų nėra

Pavojaus ženklas

cake.couponsoverview.hintErrorHeader

Išskirtiniai pasiūlymai „Lidl Plus“ vartotojams. Skenuok „Lidl Plus“ kortelę kasoje, ir pasiūlymas bus pritaikytas automatiškai.

Pasiūlymai

Šauktukas

Kuponų nėra

Pavojaus ženklas

Informacija negali būti pateikta

Kuponais ir pasiūlymais pasinaudoti gali skaitmeninės „Lidl Plus“ kortelės turėtojai. Prekių ir nenuolatinio asortimento prekių kiekis ribotas, todėl dėl didelės paklausos kuponų ar pasiūlymų prekių ar nenuolatinio asortimento prekės gali būti išparduotos jau pirmąją kupono ar pasiūlymo galiojimo dieną. Akcijos prekių atsargoms pasibaigus kuponų ar pasiūlymų galiojimo laikotarpiu, UAB „Lidl Lietuva“ pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo kuponus ar pasiūlymus pakeisti naujais. Su kuponų ir pasiūlymų sąlygomis galite susipažinti programėlėje „Lidl Plus“ (žr. „Prieinamumas ir sąlygos“). Pirkimo metu pirkėjui viršijus ribojamą įsigyti kupono prekių ar nenuolatinio asortimento prekių kiekį (svorį), galutinė šių prekių kaina viršytam kiekiui (svoriui) yra skaičiuojama be nuolaidos (akcija netaikoma).  Kuponą panaudoti galima tik vieną kartą, todėl pirkimo metu pirkėjui įsigijus ne visą maksimalų ribojamą įsigyti kupono prekių ar nenuolatinio asortimento prekių kiekį (svorį), likusiam šių prekių kiekiui (svoriui) kupono panaudoti negalima. Jei programėlėje pateiktos prekių ir nenuolatinio asortimento prekių kainos ar kita informacija nesutampa su parduotuvėse pateiktomis šių prekių kainomis ar informacija, prašome tai laikyti klaida. UAB „Lidl Lietuva“ pasilieka teisę kuponų ir pasiūlymų galiojimo laikotarpiu standartines prekių ir nenuolatinio asortimento prekių kainas keisti be išankstino įspėjimo.