Informacija pirkėjams

2019 m. rugsėjo 27 d.

Bendrovė „Kompernaß Handelsgesellschaft mbH“ įspėja apie tolimesnį prekės ženklo „Silvercrest“ espresso aparato „Espressomaschine SEMS 1100 A1“ naudojimą.

Nuo 2019 m. rugsėjo 27 d. Bendrovė „Kompernaß Handelsgesellschaft mbH“ išima iš rinkos prekės ženklo „Silvercrest“, pažymėtą tarptautiniu prekės kodu (IAN) 313486, epresso kavos virimo aparatą „Espressomaschine SEMS 1100 A1“.

Kai kuriems elektros prietaisams, su aukščiau nurodytu prekės kodu, dėl gamyklinio defekto galimas elektros smūgio pavojus. Todėl įmonė „Kompernaß Handelsgesellschaft mbH“ ragina visus klientus, įsigijusius tokį elektros prietaisą, laikytis šios prekės išėmimo iš prekybos  prašymo ir toliau šio prietaiso  nenaudoti. 

Ši prekė buvo parduodama UAB „Lidl Lietuva“  parduotuvėse nuo 2019 birželio 17d. Prekę galima grąžinti visose „Lidl” parduotuvėse. Sumokėti pinigai už šią prekę grąžinami ir nepateikus prekės įsigijimo kvito.

Iš prekybos atšaukiamas tik prekės ženklu „Silvercrest” paženklintas espresso kavos aparatas „Espressomaschine SEMS 1100 A1” su tarptautiniu prekės kodu (IAN) 313486. Tai neįtakoja kitų prekės ženklo „Silvercrest“ gaminių ir visų kitų bendrovės „Kompernaß Handelsgesellschaft mbH“ gaminių.

Bendrovė „Kompernaß Handelsgesellschaft mbH“ atsiprašo visų klientų už patirtus nepatogumus.

„Espressomaschine SEMS 1100 A1“